Skocz do zawartości

SAPHIR MEDAILLE D'OR - PIELĘGNACJA BUTÓW Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Absolutnie nie marudzisz :) Raczej motywujesz! Nie widzę powodu dla którego mielibyśmy być dużo drożsi niż sklepy na zachód od Odry, chociaż i tam rozbieżności występują spore, bo w tym momencie niektóre oferują to samo za 25 Euro, a w momencie w którym temat badaliśmy i za 30 można było trafić ... Tak czy inaczej u nas cena właśnie spadła (na tyle na ile mogła) i albo znajdziemy inne źródło, albo "Szajnik" z czasem zniknie z naszej oferty.

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon and bros Levet 2318 Brown, a w przyszłości też jaśniejsze w stylu ich modelu Tan, ale niekoniecznie tej samej firmy (marzy mi się i pewnie padnie na Yanko). Wolę trochę na wyrost wziąć coś dobrego do tańszych butów i by w przyszłości używać tego z droższymi niż ładować się w zakup x2 wpierw tańszych, a później droższych akcesoriów.  

 

Co do takich butów do czyszczenia i pielęgnacji z oferty Saphire?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytania o kolory bardzo proszę kierować na e-mail sklepowy wraz z fotografiami butów lub linkami do nich. Tak się porobiło, że "kolorystyczni (najlepsi na świecie) konsultanci" zabronili mi się wcinać ;) Może słusznie, bo ich sugestie są niemal bezbłędne, a mnie zawsze ciągnie w stronę przyciemnienia/rozjaśnienia/efektów ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczotki jak najbardziej pomagają. Kilka zawsze mieć warto pod ręką.

Co do tłuszczu, to proponuję 1/2 razy do roku na skórzane spody. Niewielkie ilości, by nie doprowadzić do nadmiernego zmiękczenia. Choć są i tacy, którzy nie stosują nic, więc sam w trakcie użytkowania musisz ocenić, po której stronie barykady będziesz Ty :)

 

Polecam lekturę na dobry początek:

http://pastadobutow.pl

 

Sporo powinno się rozjaśnić.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki The Blue Boy i Saphir.pl Widziałem wcześniej i cośtam przejrzałem, ale im więcej czytam tego typu rzeczy tym się bardziej ściemnia (przykładowo przewija się tam cleaning soap - jak rozumiem jest zbyteczny?) ;).

Dlatego liczyłem na jakiś gotowy zestaw, do którego ktoś z forumowej braci już doszedł i może polecić, tym bardziej, że Gordony są chyba raczej standardowymi butami "startowymi".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki The Blue Boy i Saphir.pl Widziałem wcześniej i cośtam przejrzałem, ale Im więcej czytam tego typu rzeczy tym się bardziej ściemnia (przykładowo przewija się tam cleaning soap - jak rozumiem jest zbyteczny?) ;).

Dlatego liczyłem na jakiś gotowy zestaw, do którego ktoś z forumowej braci już doszedł i może polecić, tym bardziej, że Gordony są chyba raczej standardowymi butami "startowymi".  

 

Są też bardzo wdzięcznym obiektem zabiegów pielęgnacyjnych i  - nazwijmy to - upiększających, Byłem zaskoczony efektem, jaki mi się udało osiągnąć przy użyciu produktów o któych wyżej, szczególnie na jasnych skórach " tan".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma sprawy :)

 

Cleaning Soap nie jest zbyteczny, ale to dość mocny preparat, a na początek przygody zazwyczaj staram się takich nie polecać, by początkujący w temacie nie narobili sobie bałaganu, zniechęcając się jednocześnie do dalszej zabawy. Nie ma też jednego uniwersalnego patentu. Sprawa generalnie jest banalnie prosta, ale każdy z nas może mieć inne oczekiwania, wymagania, przyzwyczajenia, buty ... dlatego do swoich optymalnych zestawów dochodzi się na drodze doświadczenia i prób praktycznych. To co dla jednego jest idealne, dla drugiego być nie musi. Dlatego proponuję zacząć od łagodniejszych środków i jak złapiesz bakcyla, stopniowo podnosić sobie poprzeczkę, przechodząc do środków mocniejszych oraz szukając ciekawych efektów, zabawy z farbami, robiąc małe renowacje ... uwaga wciąga :)

 

Sporo czytasz, pytasz ... zdiagnozowałem pierwszą fazę uzależnienia ... zastanów się jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.