Skocz do zawartości

SAPHIR MEDAILLE D'OR - PIELĘGNACJA BUTÓW Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad pół roku temu zakupiłem na próbę dwie pasty/woski z serii SAPHIR Medaille D'or (wcześniej dzielnie cisnąłem zwykłego SAPHIR) i szczerze mówiąc są one warte swojej ceny. Mniej więcej właśnie po pół roku/roku pasty SAPHIR były już tak wysuszone i połamane, że musiałem ostro operować wodą, aby coś z nich wyskrobać jeszcze. Analogiczne kolory z SAPHIR Medaille D'or wciąż są miękkie i wilgotne prawie jak przy pierwszym otwarciu (i nie muszę mówić, że wtedy o wiele łatwiej się pastuje). 

Jak dla mnie spory plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Pojawił się w końcu mocno zachwalany przez naszych francuskich i hiszpańskich przyjaciół Shoe-Eze Saphir, który ponoć bardzo skutecznie łagodzi udręki przy rozchodzeniu skórzanych butów :)

 

post-17-0-07704700-1373628913_thumb.jpg

http://multirenowacja.pl/rozciagacz-zmiekczacz-do-skory-butow-spray-50ml.html

 

Pierwszy Forumowicz, który wyśle mi priv i zadeklaruje się jednocześnie zrobić fotorelację z zastosowania produktu oraz podzieli się wrażeniami na forum otrzyma przesyłkę z Shoe-Eze + coś tam jeszcze :)GRATIS :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w opisie jest instrukcja użycia:

[ciach]

Nakładać obficie na obszarze, który powoduje w bucie dyskomfort wewnątrz i na zewnątrz buta

[ciach]

rozumiem że wewnątrz zmiękczy skórę, ale jak to współgra z chemią nałożoną na zewnętrzną warstwę? nie powoduje marszczenia cienkiej warstwy wosku, bądź zmatowania "lustra"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w opisie jest instrukcja użycia:

[ciach]

Nakładać obficie na obszarze, który powoduje w bucie dyskomfort wewnątrz i na zewnątrz buta

[ciach]

rozumiem że wewnątrz zmiękczy skórę, ale jak to współgra z chemią nałożoną na zewnętrzną warstwę? nie powoduje marszczenia cienkiej warstwy wosku, bądź zmatowania "lustra"?

 

Lusterko, wosk poprawisz potem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Najmocniej przepraszam za poślizg z udostępnieniem sznurowadeł Saphir w ofercie. Deklarowałem kilku osobom, że będą w zeszłym tygodniu gotowe, ale trochę nam się skumulowało pracy i nie wyrobiliśmy. Są na miejscu ... ale prosić muszę o jeszcze trochę cierpliwości. Sznurowadła Tarrago oczywiście cały czas dostępne i zwłaszcza woskowane naszym klientom przypadły do gustu :)

http://multirenowacja.pl/category/sznurowadla-

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Najmocniej przepraszam za poślizg z udostępnieniem sznurowadeł Saphir w ofercie. Deklarowałem kilku osobom, że będą w zeszłym tygodniu gotowe, ale trochę nam się skumulowało pracy i nie wyrobiliśmy. Są na miejscu ... ale prosić muszę o jeszcze trochę cierpliwości. Sznurowadła Tarrago oczywiście cały czas dostępne i zwłaszcza woskowane naszym klientom przypadły do gustu :)

http://multirenowacja.pl/category/sznurowadla-

 

 

pozdrawiam

Czy planujecie wprowadzić do oferty płaskie, woskowane sznurowadła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kurier przed chwilą dostarczył mi paczkę od Saphira. Wiadomo, jaka jest pogoda, a efekty - wszystkie preparaty rozgrzane do czerwoności, z jednej puszki wypłynęło nawet odrobinę pasty. Martwię się, czy to im nie zaszkodzi...? Wstawić w chłodne miejsce, czy raczej pozostawić w pokoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech to :wacko: Nie mieliśmy dotychczas takich problemów, ale faktycznie takich upałów też dawno nie było, a kurier na pace mógł trochę to trzymać. Temperatura pokojowa powinna dobrze im zrobić. Jeżeli coś uległo uszkodzeniu, zobrazuj problem fotką,  wyślij proszę do nas mailem info w tej sprawie - dostaniesz nowy produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Postawiłem w miejscu o umiarkowanej temperaturze i zobaczymy, jak to jutro będzie wyglądać :).

A niech to :wacko: Nie mieliśmy dotychczas takich problemów, ale faktycznie takich upałów też dawno nie było, a kurier na pace mógł trochę to trzymać. Temperatura pokojowa powinna dobrze im zrobić. Jeżeli coś uległo uszkodzeniu, zobrazuj problem fotką,  wyślij proszę do nas mailem info w tej sprawie - dostaniesz nowy produkt.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.