Skocz do zawartości

SAPHIR MEDAILLE D'OR - PIELĘGNACJA BUTÓW Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

post-73-13658922562091_thumb.jpg

W dniach 11-13.09.2012 będziemy obecni z naszą ofertą na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Salonie Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych. Wydarzenie to odbywa się w ramach Targów Mody Poznań Fashion Fair.

Znajdziecie nas Państwo w Pawilonie 7 / Stoisko 12 pod szyldem MULTIRENOWACJA.PL

W Salonie Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS swoją ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy:

[*:1nvz9j06] obuwia

[*:1nvz9j06] galanterii skórzanej

[*:1nvz9j06] odzieży skórzanej

[*:1nvz9j06] skór

[*:1nvz9j06] dodatków obuwniczych i kaletniczych

[*:1nvz9j06] maszyn

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą handlową i wypróbowania prezentowanych produktów.

http://bts.mtp.pl/

Trochę fotek z poprzednich Targów:

http://multirenowacja.blogspot.com/search/label/Targi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pudełek na pastę do butów (mogą być puste) o wymiarach: 5 cm (szer.), 1,5 cm (gł.). Nie jestem pewien, jaka to pojemność, ok. 20-25 ml. Przydałyby mi się w podróży, a mam tylko dwa takie. Na stronie Saphira niestety takowych nie znalazłem. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełka wypełnię woskiem, ew. kremem - wyglądają tak samo jak zwykłe 50- i 100-mililitrowe.

Dołączona grafika

Mam takie sprytne pudełko w kształcie walca, dzięki któremu akcesoria nie walają się po torbie. Mieści dwa takie malutkie pudełeczka na wosk, miniszczotkę i szmatkę. Były tam dwa inne zbędne akcesoria, które wyrzuciłem, dzięki czemu mam miejsce na jeszcze 4 pudełeczka (jak się uprę). Więc przydałyby się 4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha - genialne :)

Nie mam pojęcia dlaczego na to nie wpadłem :)

Chyba problem rozwiązany. Jeżeli jednak obstawiasz puszki z pszczołą to przy okazji jakiegoś zamówienia w uwagach dopisz "+puste puszki/słoiczki po pastach saphir - uzgodniono z saphir.pl" :)

Ewentualnie zgłoś się na priv - dogadamy się jak będzie Ci wygodniej.

Jak możemy, pomożemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech to szlag :P

Znowu pudełka zastępcze w użyciu?

Pewnie pożar był i spaliły się normalne ... eeee słabe ... ukradli ... eeee też nie ... na poczcie zamienili - tak Oni takie numery robią :)

Zrobimy z tym porządek, zrobimy ... jeszcze trochę i nie będzie wpadek :):)

Ale z czego wtedy będziecie się śmiali? :) hehe

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.