Skocz do zawartości

SAPHIR MEDAILLE D'OR - PIELĘGNACJA BUTÓW Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Czy skórę taką jak wyprawia Greenburry (coś takiego: http://www.greenburry.de/p/117893006/gr ... antikbraun), brązowa, chyba olejowana - da radę przefarbować na czarno środkami oferowanymi przez Saphir?

Mam takową teczkę (inny model niż w linku), kilka lat nosiłem do pracy, a teraz... w związku ze zmianami w życiu przydałaby mi się czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co prawda, nie mamy doświadczenia z malowaniem tego typu skór, ale dopytaliśmy Francuzów :)

Torbę można pomalować farbą Saphir Tinture:

http://multirenowacja.pl/tinture-franca ... aphir.html

Odpowiednio przygotowując uprzednio skórę do malowania Renomatem Saphir- tu jednak obawa, że może być za słaby i konieczne będzie użycie Saphir Decapante:

http://multirenowacja.pl/zmywacz-wykonc ... r-293.html

Trzeba mieć jednak świadomość, że farba kryje jednolicie i skóra może stracić efekt widoczny na fotografiach :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chciałbym wyrazić pochlebną opinię o sklepie multirenowacja.pl.

Zamówiłem pastę do butów Tarrago do której jak się okazało po otwarciu wkradł się grzyb lub pleśń. Sprawę zgłosiłem mailowo i po 10 minutach otrzymałem odpowiedź, że jeszcze tego samego dnia wysłana zostanie nowa pasta. Otrzymałem przesyłkę już następnego dnia i do tego wysłano mi większą puszeczkę pasty.

Pozostaje mi tylko pogratulować świetnego podejścia i obsługi klienta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szybkie pytanie - czy Wasze produkty można gdzieś kupić w Warszawie? Czasem brakuje mi po prostu jednej pasty czy kremu i wtedy wysyłka zwiększa koszt o 50 % :). Btw, na początku wątku jest napisane "wyłączny dystrybutor w Polsce", a produkty Saphir można kupić na np. allegro, i to nie przez Multirenowację (swoją drogą odradzam sklep szewski Ciżemka czy jakoś tak, skandaliczna obsługa klienta) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - czy Wasze produkty można gdzieś kupić w Warszawie? Czasem brakuje mi po prostu jednej pasty czy kremu i wtedy wysyłka zwiększa koszt o 50 % :). Btw, na początku wątku jest napisane "wyłączny dystrybutor w Polsce", a produkty Saphir można kupić na np. allegro, i to nie przez Multirenowację (swoją drogą odradzam sklep szewski Ciżemka czy jakoś tak, skandaliczna obsługa klienta) ?

Witaj :)

W Warszawie jest trochę sklepów gdzie jesteśmy obecni, jednak żaden nie posiada pełnej palety produktów.

Zawsze możesz do nas wysłać maila z zapytaniem o konkretny produkt - wtedy podeślemy konkretny adres wraz z telefonem do salonu lub sklepu.

Jeżeli Pasta czy krem, to myślę, że tu:

Clarks

C.H. Galeria Mokotów

ul. Wołoska 12

02-675 Warszawa

tel: 0048 (22) 541 33 28

Ewentualnie - ta sama galeria :)

Pollini

C.H. Galeria Mokotów

ul. Wołoska 12

02-675 Warszawa

tel. 022 5413666 / 664 143 381

Tak jak Damian (dzięki) wspomniał:

danbis=multirenowacja=Saphir+Avel+Tarrago :)

Importujemy bezpośrednio z Francji i Hiszpanii - zajmujemy się dystrybucją i marketingiem (hurt+detal).

Nasi hurtowi odbiorcy również czasem sprzedają w serwisach aukcyjnych, dlatego na produkty naszych marek można się naciąć w różnych miejscach :)

pozdrawiam serdecznie :)

d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.