Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wczorajszy zestaw konferencyjny. Na zdjęciu jestem z koleżanką z pracy, która zgodziła się na publikację zdjęcia. Za nami stoi kabina do tłumaczenia symultanicznego, w której spędzamy całe dnie na konferencjach.

Jesli ktos z Panow chcialby wiedziec wiecej o tlumaczeniu konferencyjnym zapraszam do odwiedzenia naszej www (adres w stopce).

już myślałem, ze nic mnie dzisiaj na forum nie zaskoczy ... czy mogę prosić o więcej stylizacji koleżanki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wczorajszy zestaw konferencyjny. Na zdjęciu jestem z koleżanką z pracy, która zgodziła się na publikację zdjęcia. Za nami stoi kabina do tłumaczenia symultanicznego, w której spędzamy całe dnie na konferencjach.

Jesli ktos z Panow chcialby wiedziec wiecej o tlumaczeniu konferencyjnym zapraszam do odwiedzenia naszej www (adres w stopce).

już myślałem, ze nic mnie dzisiaj na forum nie zaskoczy ... czy mogę prosić o więcej stylizacji koleżanki?

ja też bym o to prosił :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ damiance

Mozesz zajrzec tutaj,

http://przetlumacz.to/pl/galeria.php

ale nie ma tam chyba nic wartego uwagi.

Nie wiem czy Agnieszke wciagnie forum o meskiej elegancji ;)

@ Paul i Dsc

...bo tak prawde mowiac IMO ten zestaw ratuja tylko grochy na poszetce i dwa kolory na butach. Poza tym troche nuda ... taki bezpieczny ;)

@ xkoziol

Dzieki. Wpisuje Cie do mojego pliku .xls z lista pozytywnie ocenianych ;) Nawet jesli dodasz zdjecie w kaloszach z widlami :)

....a dobre kalosze Barboura na wyprawe do Szkocji to bym chcial :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech stracę...

Marynarka: Zara

Koszula: ???

Spodnie: H&M

Kamizelka: po pradziadku, podobnie jak i szelki ale ich nie widać

Buty: niestety nie zawarte w kadrze

Ubranie typowo około domowe. Brak dewizki w kieszonce i poszetki. Mankiety koszuli często tak zawijam kiedy jestem w domu. Zapobiega to ubrudzeniu mankietu marynarki kiedy maluję, albo coś robię. Wtedy zazwyczaj ubieram koszule gorszej jakości.

post-598-13658920147508_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech stracę...

Marynarka: Zara

Koszula: ???

Spodnie: H&M

Kamizelka: po pradziadku, podobnie jak i szelki ale ich nie widać

Buty: niestety nie zawarte w kadrze

Ubranie typowo około domowe. Brak dewizki w kieszonce i poszetki. Mankiety koszuli często tak zawijam kiedy jestem w domu. Zapobiega to ubrudzeniu mankietu marynarki kiedy maluję, albo coś robię. Wtedy zazwyczaj ubieram koszule gorszej jakości.

Kolory kiepsko widac - chyba, ze wszystko jest czarne ;)

Nie lubie jak mi tak kolnierzyk wychodzi, dlatego chowam go pod swetrem. Jesli to nie wychodzi to pomagam sobie mucha lub krawatem ;)

Rozjasniłbym ten zestaw poszetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Przemko

IMHO to zdjecie niewiele wnosi. Brak kontekstu. Samo ubranie nie przekazuje zadnego komunikatu. To jest ubranie do chodzenia po domu? Wokol domu? Zdjecie uciete. Tlo z przypadku. Opis kamizelki zaciekawia, ale i tak jej nie widac. Szelki to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stare zdjęcie, ma ok 3 tyg, obecnie nie mam aparatu. Tak, wszystko jest czarne. Lubie się tak nosić, to jest ubranie które nosze po/koło domu ew kiedy idę do karczmy. W przypadku przebywania w takich miejscach nie zawracam sobie głowy poszetkami i innymi dodatkami, nawet krawata nie mam. W tygodniu nawiedzę koleżankę to może ona zrobi mi zdjęcia w bardziej wyjściowym ubranku. Lubie ciemne kolory. A jaśniejszej (ciemnozielonej) marynarki z tweedu jeszcze się nie dorobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ damiance

Mozesz zajrzec tutaj,

http://przetlumacz.to/pl/galeria.php

ale nie ma tam chyba nic wartego uwagi.

Nie wiem czy Agnieszke wciagnie forum o meskiej elegancji ;)

...........

może wciągnie :)

w końcu damski bespoke też istnieje :) a idę o gruby zakład, ze tamten jej zestaw jest z wieszaka?

kto wie może się wciągnie w temat butów, żakietów z fancy wełen itp ...

gdzieś tu na forum dziewczyny się ujawniają od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ damiance

Mozesz zajrzec tutaj,

http://przetlumacz.to/pl/galeria.php

ale nie ma tam chyba nic wartego uwagi.

Nie wiem czy Agnieszke wciagnie forum o meskiej elegancji ;)

...........

może wciągnie :)

w końcu damski bespoke też istnieje :) a idę o gruby zakład, ze tamten jej zestaw jest z wieszaka?

kto wie może się wciągnie w temat butów, żakietów z fancy wełen itp ...

gdzieś tu na forum dziewczyny się ujawniają od czasu do czasu.

Nie chodze z nia na zakupy,ale mysle, ze jej zestaw to RTW. Przekaze Twoje uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4inHand: biznesowo to dość bezpiecznie, więc zbytnio bym się tym nie martwił:)

Jestem przekonany, że Kyle nie miał takich intencji. Ja odbieram to (i podpisuje się pod tym obiema rękami) jako brak akceptacji wspomnianego "dopieprzania" bez chociażby cienia konstruktywnej krytyki. Pisałem o ty jakiś zresztą jakiś czas temu, że wielokrotnie koledzy, którzy nie pokazali nic albo pokazali jakieś koszmarki krytykują na zasadzie "nie bo nie !".

Jestem jak najbardziej za konstruktywna krytyka, problem w tym, ze czasami nie podoba nam sie cos, bo...poprostu nam sie nie podoba. Okreslone zestawienia kolorystyczne mogą być dla nas mało interesujące, konkretny typ butów może nie pasować itd. W takich wypadkach trudno nawet dyskutowac i pozostaje chyba podejsc do tematu od strony 'jesli pokazujacemu sie podoba to jest w porzadku'.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4inHand: biznesowo to dość bezpiecznie, więc zbytnio bym się tym nie martwił:)

Jestem przekonany, że Kyle nie miał takich intencji. Ja odbieram to (i podpisuje się pod tym obiema rękami) jako brak akceptacji wspomnianego "dopieprzania" bez chociażby cienia konstruktywnej krytyki. Pisałem o ty jakiś zresztą jakiś czas temu, że wielokrotnie koledzy, którzy nie pokazali nic albo pokazali jakieś koszmarki krytykują na zasadzie "nie bo nie !".

Jestem jak najbardziej za konstruktywna krytyka, problem w tym, ze czasami nie podoba nam sie cos, bo...poprostu nam sie nie podoba. Okreslone zestawienia kolorystyczne mogą być dla nas mało interesujące, konkretny typ butów może nie pasować itd. W takich wypadkach trudno nawet dyskutowac i pozostaje chyba podejsc do tematu od strony 'jesli pokazujacemu sie podoba to jest w porzadku'.

Pozdrawiam,

dsc.

pozwolicie, że zakończę mój OT

xkoziol prawidłowo odczytał moje intencje

osobiście mi wszystko jedno, sam się pokazywałem, częściowo doznałem krytyki. Natomiast nikogo nie krytykowałem

chodzi mi o przypadki narzekania, że ciągle chinos+marynarka, albo brak czegoś - a ze strony krytykanta nic "konstruktywnie". Więc może wyjść tak, że ktoś krytykuje usytuowanie guzika, a sam w brudnych dżinsach na codzień zasuwa

aha, i proponowałem dżentelmeńskie uzgodnienie, bez regulaminowego sankcjonowania. Brak zainteresowania - OK, koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4InHand

hmm..pierwsza koszule bespoke od YSL kupiłem jak miałem 18 lat,czyli jakies 18 lat temu..od tamtego czasu przeszedłem długa droge i rózne style,i bez obrazy reszty grona jest to chyba pierwsze zdjecie które zrobiło na mnie wrazenie,skromnie i z klasa..

Gratuluje oby tak dalej...

p.s na marginesie - buty proponowałbym jednak jednokolorowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4InHand

hmm..pierwsza koszule bespoke od YSL kupiłem jak miałem 18 lat,czyli jakies 18 lat temu..od tamtego czasu przeszedłem długa droge i rózne style,i bez obrazy reszty grona jest to chyba pierwsze zdjecie które zrobiło na mnie wrazenie,skromnie i z klasa..

Gratuluje oby tak dalej...

p.s na marginesie - buty proponowałbym jednak jednokolorowe ;)

Dziekuje za mile slowa. Moim zdaniem opinia troche przesadzona (ale budujaca). Ja mam 27 lat i codziennie w pracy sporo korporacyjnosci, w ktorej uczestnicze, ale nie jestem jej czescia i chetnie jednak od niej uciekam kolorowym krawatem i poszetka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do Waszej krytyki:

1. Wiem, że marynarka jest za krótka - w moim rozmiarze praktycznie wszystkie marynarki z wieszaka takie są... Szykuję się za parę miesięcy do pierwszego garnituru bespoke i wiem, że ta część będzie odpowiednio dłuższa :)

2. Co do długości spodni - jest dokładnie taka sama (podwinięte) jak w zestawie sprzed ok. dwóch tygodni z beżowymi chinosami (do tych samych butów), gdy została oceniona przez Was pozytywnie. Natomiast przyznaję, że spodnie są dość obcisłe; koszula również wygląda na obcisłą, ale to z kolei z powodu zawieszonej torby na ramię, która napina koszulę na ciele.

3. Tak myślałem, że uznacie buty za nieadekwatne do pogody. Niestety dopiero zaczynam kompletować porządne odzienie i nie za bardzo mam w czym wybierać. Świetne za to są na mżawkę czy mgłę :)

4. Nie jestem wysoki - 172 cm :) już kiedyś w tym temacie pisałem. Szczupły natomiast tak - o tym też było ;)

To jeszcze wtrącę parę słów:

Ad.1 - w ubraniach RTW masz kilka typów sylwetki. Ja przy dość normalnej sylwetce (co prawda podnoszę ciężary, uprawiam sport itd., ale nie jestem masywny) noszę 48 - 50. Są rozmiary 2x, które są dopasowane do tęższych sylwetek i te 1xx, które jeśli się nie mylę soą dopasowane do sylwetek szczupłych. Warto przy zakupie poprosić sprzedawcę o konsultację. DDomyślam się, że kupiłeś marynarkę w rozmiarze 46?

Ad. 2 Ja wiekszość prezentowanych spodni oceniam jako "za krótkie" :-)

Ad. 3 W takim razie poroponuję, żeby nastepna inwestycja to były porządne wiedenki, albo oxford brogues

Ad. 4 Po sylwetce i pewnie przez sposób kadrowania wyglądasz na bardzo wysokiego.

Pozdr.

@4InHand

Piszesz, że zestaw "ratuje" poszetka i krawat. Wg mnie to nie do końca prawda, wydaje mi się, że w korporacyjnej rzeczywistości dobór dobrego, dyskretnego garnituru i odpowiednich butów jest łatwiejszy niż dobór koszuli, poszetki, krawata i spinek. Te 4 rzeczy to make or break i Tobie udało się bardzo dobrze zestaw ożywić, pozostawiając go jednocześnie w poprawnej/odpowiedniej konwencji.

Co do butw - sam takich nie noszę - przyznaję jednak, że ten element się udał. Łamie nieco sztywną formalność zestawu i wprowadza element dopuszczalnej ekstrawagancji. Przy bardziej krzykliwym krawacie, poszetce i ew. koszuli byłoby to o 1 element za dużo, tymczasem jest bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie 4inHand sam zmieniłbym chyba jedynie poszetkę, kolory takie same jak w krawacie, ale inny wzór, np. paski albo w ogóle coś w stylu:

http://ctshirts.liquifire.com/ctshirts?source=url%5Bhttp://www.ctshirts.co.uk/ProImages/NM062NAV_ss11v3.tif%5D,name%5Bprod%5D&scale=size%5B1048x1048%5D&addprofile=url%5Bfile:profiles/sRGB.icc%5D,if%5B(%27image.colorspace%27%20ne%20%27RGB%27)%5D&removeprofile&blank=width%5Bprod.width%5D,height%5Bprod.height%5D,color%5Bblack%5D,name%5Balpha%5D&select=image%5Bprod%5D&composite=compose%5Breplacematte%5D,image%5Balpha%5D&scale=size%5B450%5D&sink=format%5Bjpg%5D,quality%5B80%5D&nocache

Poza tym mi się podoba. Swoją drogą to ciekawe, że musicie w garniturach chodzić i siedzieć w kabinie, gdzie i tak Was nie widać. ; ) Chyba że potem jeszcze uczestniczycie w jakichś spotkaniach, to pardon, niepotrzebne tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do Waszej krytyki:

1. Wiem, że marynarka jest za krótka - w moim rozmiarze praktycznie wszystkie marynarki z wieszaka takie są... Szykuję się za parę miesięcy do pierwszego garnituru bespoke i wiem, że ta część będzie odpowiednio dłuższa :)

2. Co do długości spodni - jest dokładnie taka sama (podwinięte) jak w zestawie sprzed ok. dwóch tygodni z beżowymi chinosami (do tych samych butów), gdy została oceniona przez Was pozytywnie. Natomiast przyznaję, że spodnie są dość obcisłe; koszula również wygląda na obcisłą, ale to z kolei z powodu zawieszonej torby na ramię, która napina koszulę na ciele.

3. Tak myślałem, że uznacie buty za nieadekwatne do pogody. Niestety dopiero zaczynam kompletować porządne odzienie i nie za bardzo mam w czym wybierać. Świetne za to są na mżawkę czy mgłę :)

4. Nie jestem wysoki - 172 cm :) już kiedyś w tym temacie pisałem. Szczupły natomiast tak - o tym też było ;)

To jeszcze wtrącę parę słów:

Ad.1 - w ubraniach RTW masz kilka typów sylwetki. Ja przy dość normalnej sylwetce (co prawda podnoszę ciężary, uprawiam sport itd., ale nie jestem masywny) noszę 48 - 50. Są rozmiary 2x, które są dopasowane do tęższych sylwetek i te 1xx, które jeśli się nie mylę soą dopasowane do sylwetek szczupłych. Warto przy zakupie poprosić sprzedawcę o konsultację. DDomyślam się, że kupiłeś marynarkę w rozmiarze 46?

Ad. 2 Ja wiekszość prezentowanych spodni oceniam jako "za krótkie" :-)

Ad. 3 W takim razie poroponuję, żeby nastepna inwestycja to były porządne wiedenki, albo oxford brogues

Ad. 4 Po sylwetce i pewnie przez sposób kadrowania wyglądasz na bardzo wysokiego.

Pozdr.

@4InHand

Piszesz, że zestaw "ratuje" poszetka i krawat. Wg mnie to nie do końca prawda, wydaje mi się, że w korporacyjnej rzeczywistości dobór dobrego, dyskretnego garnituru i odpowiednich butów jest łatwiejszy niż dobór koszuli, poszetki, krawata i spinek. Te 4 rzeczy to make or break i Tobie udało się bardzo dobrze zestaw ożywić, pozostawiając go jednocześnie w poprawnej/odpowiedniej konwencji.

Co do butw - sam takich nie noszę - przyznaję jednak, że ten element się udał. Łamie nieco sztywną formalność zestawu i wprowadza element dopuszczalnej ekstrawagancji. Przy bardziej krzykliwym krawacie, poszetce i ew. koszuli byłoby to o 1 element za dużo, tymczasem jest bardzo ok.

1. Z rozmiarem różnie bywa, bo kroje są różniaste, ale faktycznie najczęściej trafiam 46, choć jeśli jest 44, to bywa lepszy.

3. Na pewno w pierwszej kolejności - jeśli chodzi o poważniejsze wydatki - kupię klasyczne oxfordy.

4. Obiektyw potrafi oszukać oko i rzeczywistość ;) Kadry dość przypadkowe, bo sprzęt kiepski - chybotliwy aparat.

PS Co do ubioru tłumacza ustnego - tłumacz musi być gotowy na wszystko (zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, nawet w kabinowym tłumaczeniu), więc formalność stroju (przynajmniej na takim poziomie jak interlokutorzy) jest musem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4inHand

Bardzo udany zestaw - spokojny, ale nie nudny. Garnitur wygląda świetnie (chociaż troszkę cwanie stanąłeś bokiem i nie widac dokładnie, jak leży :)).

Proszę przekazac koleżance pozdrowienia ode mnie - i zachęcic do prezentacji kolejnych zestawów, tych bardziej formalnych i tych mniej.

@proceleusmatyk

Bardzo ładna kolorystyka (klasyka - biel, błękit, szarości; chociaż na jednym zdjęciu marynarka wyszła beżowo-brązowa), dopasowanie też dobre. Jedyny mankament - potężne buty, tak to wygląda na zdjęciu. Jeśli rzeczywiście masz duże stopy (w porównaniu z całą sylwetką), wybieraj buty o zgrabnym kopycie (optycznie zmniejszającym stopę) i nieco jednak szersze spodnie.

@gccg

Zestaw, jak dla mnie, nieco szokujący. Już wszystkich przyzwyczaiłeś do swojego stylu (taki nonszalancko-luźno-rozpięty), jednak wg mnie ta koszula i te buty (nie w moim stylu, ale tak czuję) wołają o długie spodnie. Ładne kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z rozmiarem różnie bywa, bo kroje są różniaste, ale faktycznie najczęściej trafiam 46, choć jeśli jest 44, to bywa lepszy.

Przy 172 cm wzrostu rozmiar 46, szczególnie w nowoczesnym/krótkim kroju może być za krótki. Rozmiar 44 to w ogóle jest chyba szyty na wzrost 164-170 cm, ale mogę się mylić. W ogóle 44 zdarza się bardzo rzadko.

Poniżej link do stosownej tabelki:

http://www.postep.com.pl/tabela-rozmiarow-Postep-SA.pdf

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zdziwiony, ze ten zestaw tak sie wszystkim podoba, ale oczywiscie strasznie sie ciesze. Skrycie sadze, ze tajemnica sukcesu jest w grochach :) (W ogole kupilem ostatnio sporo krawatow w grochy.)

Obiektywnie i statystycznie (bardzo prosze zeby nikt nie odebral tego osobiscie) wychodzi na to, ze najbardziej zgodnie przypadaja wszystkim do gustu zestawy niezbyt krzykliwe, ktore sie nie wychylaja.

Ja bardzo czekam na cos bardziej ekstremalnego czemu wszysy przyklasna albo chociaz powiedza "nie podoba mi sie, ale szanuje to". Moze mi sie kiedys uda dodac taki zestaw!

@saint benji

Tlumaczymy tez konsekutywnie (czasem na scenie dla kilkuset osob) i robimy szeptanki dla 1-2 osob wiec zawsze musze byc ubrany oficjalnie. Poza tym tlumaczenie konferencjyne to bardzo droga usluga i czulbym, ze nie okazuje szacunku klientom przychodzac tlumaczyc w stanie innym niz "@ my best".

....ale kiedy jestem w kabinie czesto zdejmuje marynarke. Czasem jest tak goraco, ze zadna elegancja mnie nie powstrzyma :)

@ mosze

rzeczywiscie stanalem tak specjalnie. Garnitur ma za dlugie rekawy (w ogole to jest wlena z elana i jest troche sztywny) i nie chcialem tego pokazywac. Wiem o tym niedociagnieciu wiec nie potrzebowalem zeby ktos o nim przypominal :)

@ qb_1

Kilka slow o zestawach korporacyjnych. Duza czesc tlumaczen wykonuje dla korporacji. Czasem konferencje z udzialem anglikow moga byc prawdziwa uczta elegancji. Mimo to caly czas uwazam zestawy korporacyjne za nudnawe. Z ubraniem mozna zrobic tyle cudownych rzeczy, ze chce plynac po calosci, a nie po 4 elementach w dwoch kolorach garnituru + ewentualnie paskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z rozmiarem różnie bywa, bo kroje są różniaste, ale faktycznie najczęściej trafiam 46, choć jeśli jest 44, to bywa lepszy.

Przy 172 cm wzrostu rozmiar 46, szczególnie w nowoczesnym/krótkim kroju może być za krótki. Rozmiar 44 to w ogóle jest chyba szyty na wzrost 164-170 cm, ale mogę się mylić. W ogóle 44 zdarza się bardzo rzadko.

Poniżej link do stosownej tabelki:

http://www.postep.com.pl/tabela-rozmiarow-Postep-SA.pdf

Pozdrowienia.

Dzięki za tabelę :) Ale cóż... teoria sobie, praktyka sobie. Jak już znajdę marynarkę, co nie jest szyta na przysadzistego pana z bębnem, tzn. odpowiednio taliowaną, to rękawy i poły za krótkie. A nawet nie tak - jak ręce opuszczam luźno w dół, to marynarka zdaje się mieć rękawy odpowiedniej długości; ale gdy już wyprostuję barki i "pierś cherlawą wytężam" (dobry nawyk z aikido - zawsze chodzę wyprostowany), to rękawy się cofają. Z kolei cokolwiek z odpowiednią długością rękawów jest workowate. Tertium non datur.

Wizyta u krawca z materiałem na marynarkę - mam nadzieję - rozwiąże ten problem albo przynajmniej stopniowo pomoże w jego rozwiązywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakich poprawek mógłby dokonać? Bo rękawów i połów chyba nie wydłuży? Tzn. tych przykrótkich się już pewnie nie da poprawić? Musiałbym pewnie przyjść z za dużą marynarką - wtedy byłaby do taliowania, w barkach za szeroka pewnie. Nie wiem, czy dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vislav

no i mamy powrót chłodu. Znowu jest szaro i wieje zimny wiatr, momentami kropi drobny deszczyk.

Ilustrując zmienna i kapryśną pogodę dzisiejszy zestaw też jest szary, chociaż niekoniecznie smutny. Parę błysków koloru, jak słońce wymykające się czasami poprzez chmury - pozostawiłem.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Menu zestawu:

[*:304qcr31] panama by Mayser,

[*:304qcr31] wełniana dwurzędówka St.Michael,

[*:304qcr31] bawełniana kamizelka Asos,

[*:304qcr31] wełniane spodnie no name,

[*:304qcr31] wełniany krawat Guy D'Amboise

[*:304qcr31] jedwabna poszetka no name,

[*:304qcr31] buty Lloyd

pozdr.Vslv

większe fotki osiągalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Kozła ;) no i żebym mógł komentować w przyszłości :)

PS Koszula wyszła na pierwszym zdjęciu biała, a jak widać jest koszula typu Winchester - niebieska w prążki.

Dołączona grafika

Skarpetki:

Dołączona grafika

Koszula i krawat:

Dołączona grafika

Dodatki:

Dołączona grafika

Garnitur (faktura widoczna na fotce ze skarpetkami): Vistula (bodajże Columbus),

Buty: Loake Oban http://www.loake.co.uk/Shop/Products.aspx?Catalog=Loake+Catalog+GBP&ProductID=OBA(Loake+Catalog)

Koszula: TMLewin http://www.tmlewin.co.uk/Blue-White-Slim-Stripe-White-Collar-and-Cuff-Windsor-Slim-Fit-Double-Cuff-Shirt---39534/39534,en_GB,pd.html?start=69&cgid=MensAllShirts

Krawat: TMLewin http://www.tmlewin.co.uk/Navy-Red-Fine-Twill-Stripe-Tie---39069/505158960878,en_GB,pd.html?start=19&cgid=MensTies

Skarpety: Carry (ile się trzeba nachodzić za brązowymi!)

Pasek: Vistula http://sklep.vistula.pl/product-pol-10553-Pasek-BARTOLOS-Vistula.html

Spinki: bespoke Damiance :)

Zegarek: Atlantic Worldmaster (mechaniczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.