Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Krawat to Jacques Britt, 100% bawełny, kupiony w TK Maxx za jakieś ~50 zł.

 

Marynarkę kupiłem na wyprzedaży w Massimo Dutti. Akurat na długość wydaje mi się być w miarę ok (sylwetka jest dzielona na dwie połowy), ale coś jest nie tak z kołnierzem (dość wyraźnie odstaje). Rozmawiałem ze sprzedawcą z MD i to był problem całego tego modelu. Poza tym leży ok i biorąc pod uwagę cenę i fakt jak ciężko jest znaleźć tego typu marynarki, jestem z niej dość zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując jesienne klimaty, dzisiaj zestaw typu "wilk syty i owca cała". Bardzo lekka, letnia marynarka + kardigan dla ocieplenia klimatu. A na nogach chukka boots.

 

Marynarka: McNeal, len

Kardigan: Karl Lagerfeld, szara wełna

Koszula: Lacoste, bawełna

Spodnie: Polo Ralph Lauren, bawełna

Pasek: poszetka.com, pleciony skórzany

Buty: Loake Kempton Pimlico, zamsz

Poszetka: produkcja własna (niezawodnie od Mamy), jedwab

 

 

DSC_0328.jpg

 

DSC_0330.jpg

 

DSC_0336.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne popołudnie. To raczej odważniejszy zestaw jak dla mnie, więc jestem ciekaw Waszej oceny. Co sądzicie?

 

Granatowy płaszcz z Mango, koszula Osovski, krawa Savile Row Co. + lniana poszetka z Poszetka.com

 

SmqUNFwl.jpg

 

Pod płaszczem granatowa marynarka Bytom i wełniana poszetka H&M

 

yyfGxk9l.jpg

 

Na nogach brązowe angielki Shoepassion.com(lewy lepiej oddaje kolor) i szare chino McNeal.

 

mpz0Gawl.jpg

 

Na rękach mój pierwszy bespoke, rękawiczki od p. Czesława Jamrozińskiego

 

yBDvxDkl.jpg

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaszcz przed przeróbką bardziej mi się podobał.Nie obraż się ale moim

skromnym zdaniem,spieprzyłeś ten piękny płaszcz całkowicie.

No to chyba oglądamy dwa różne płaszcze. No chyba, że jesteś fanem stylu oversize. Ale to chyba bardziej trend w modzie damskiej.

Gratulacjr za efekt i zacięcie! Jakiej firmy jest ten płaszcze i z czego zrobiony?

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba oglądamy dwa różne płaszcze. No chyba, że jesteś fanem stylu oversize. Ale to chyba bardziej trend w modzie damskiej.

Gratulacjr za efekt i zacięcie! Jakiej firmy jest ten płaszcze i z czego zrobiony?

 

Wielkie dzięki Torunianin! To H&M o składzie 80 wełna/20 poliamid. Ciężko było z przeróbką przez to, że wszystko co tam spotkałem było dla mnie nowością. Parę rzeczy bym teraz z perspektywy zrobił nieco inaczej, ale o takich sprawach wiadomo tylko po rozpruciu nowych szwów ;) (np. typowy zszyty "trójkąt" przy mankiecie - za nic nie umiałem go sklecić). Bardzo doceniam.

 

 

Długość płaszcza - kwestia gustu, klapy ok, ale decyzja o skróceniu rękawów wg mnie mocno niefortunna - było dobrze.

 

Wiedziałem, że takie będą reakcje na to ;) ale powiem Ci tak. Nienawidzę jak mi cokolwiek opada aż poza nadgarstek. Czuję się naprawdę "zmiażdżony" (choć brzmi to głupio) i psychicznie czuję odjęcie ze wzrostu paru centymetrów. Przy 180 cm lubię walczyć o nieprzytłaczanie sylwetki każdą możliwą bronią, a "krótkie" (na granicy) rękawy w tym pomagają.

Tak na marginesie. Suitsupply na mnie to wymusiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając do zdjęcia static87 - Panowie, czy nosicie czarne buty do kamelowych, zwłaszcza jasnych płaszczy? Nie mogę się zupełnie do tego przekonać... O ile w zaprezentowanym zestawie wygląda to tylko tak sobie, a nie bardzo źle, to w sytuacji, kiedy w grę wchodzi jeszcze teczka, przy czarnych butach wypadałoby mieć czarną teczkę, a zatem najpewniej również czarne rękawiczki (o pasku przy spodniach i od zegarka nie wspominając). W zestawieniu z jasnym kamelowym płaszczem robi się niefajnie moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.