Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że ładnie zawalczyliście po imprezie TMK!

 

Jeżeli kiedykolwiek wydamy kalendarz z kreacjami z CMDNS, to co najmniej jeden miesiąc musi być zilustrowany zdjęciem zrobionym na tym kultowym balkonie.

 

rozumiem, że z kartą członkowska BwB wstęp wolny? :)

 

 

btw - ciekawa kolorystyka, tak w całości, z tym późnym zachodem słońca ...

Nie mogłem nie wykorzystać takiej okazji. Zdjęcie zrobione w miejscówce uważanej, w pewnych kręgach, za legendarną  :-D

 

attachicon.gifbalkon.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ravic: jestem przekonany, że długość marynarek jest optymalna. Być może trochę za bardzo opadają mi spodnie: na ogół nie poprawiam ich do zdjęć, a do spodni na szelki nie mogę się przekonać. Zegarek to Chronoswiss Kairos.

@ Damiance: tak, to są buty ze skóry garbowanej roślinnie, farbowanej na wskroś. Noszą się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, za każdym razem gdy widzę Twoje marynarki coś mi nie gra z proporcjami. Chodzi chyba o długość marynarki. Wszystkie wydają się być przykrótkie. 

Podobają mi się natomiast buty. Powiedz coś jeszcze o zegarku?

 

Mam to samo wrażenie. Może to kwestia spodni? Ja bym je zwęził od kolana w dół, żeby się nie robiła flaga na łydce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dobre rady... Tak się składa, że wszystkie moje spodnie garniturowe są zwężane od kolana w dół i dopasowane na tyle, na ile pozwala spory obwód dość mocno umięśnionych łydek. Dalsze zwężenie gwarantowałoby dyskomfort i każdorazową konieczność obciągania nogawek po usiądnięciu - mam taką jedną parę, 20 cm dołem przy pozostałych wymiarach proporcjonalnych i ich noszenie to ciągła walka z materiałem zatrzymującym się na łydce.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy umięśnionych nogach (wyraźnie zarysowane uda i łydki) mamy do wyboru: 1. w miarę szerokie nogawki, wygodę i szansę na czyste, proste linie 2. mocno wąskie spodnie, wyraźnie opinające się na udach i łydkach (co wygląda trochę tak, jak elastyczne dżinsy na nogach dziewczyny) - mogą być wygodne, jeśli są elastyczne, ale nie jest to męski wizerunek. Modele na zdjęciach mają po prostu chude nogi i dlatego mogą mieć wąskie nogawki bez załamań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.