Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie z @Ingvar. Bardziej wyrazisty krawat wygladalby lepiej, imo. Ogolnie bardzo interesujacy look

Nikt jednak nie zwrocil uwagi, przynajmniej w postach, na to co sie dzieje z marynarka, a szczegolnie na wysokosci klatki piersiowej i gornego guzika. Ewidentnie marynarka ciagnie, wyglada jakby guzik byl za wysoko, a ona sama nie spoczywala swobodnie na ramionach. Ktos jeszcze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z @Ingvar. Bardziej wyrazisty krawat wygladalby lepiej, imo. Ogolnie bardzo interesujacy look

Nikt jednak nie zwrocil uwagi, przynajmniej w postach, na to co sie dzieje z marynarka, a szczegolnie na wysokosci klatki piersiowej i gornego guzika. Ewidentnie marynarka ciagnie, wyglada jakby guzik byl za wysoko, a ona sama nie spoczywala swobodnie na ramionach. Ktos jeszcze? 

Jak zobaczyłem zdjęcie, tak samo pomyślałem...pojechałem do krawca stanąłem przed lustrem i ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na pewno co masz na myśli "...krój", ale spodnie mają 19cm szerokość nogawki a długość spodni moim zdaniem jest dobra.

Miałem na myśli troszkę szerszą nogawkę - także na udach. Wydaje mi się, że wtedy spodnie powinny być nieco dłuższe. Ale być może to wina zdjęcia - skoro mówisz, że jest ok, to ok. Generalnie fajny garnitur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli troszkę szerszą nogawkę - także na udach. Wydaje mi się, że wtedy spodnie powinny być nieco dłuższe. Ale być może to wina zdjęcia - skoro mówisz, że jest ok, to ok. Generalnie fajny garnitur.

 Długość spodni  moim zdaniem robi się pod konkretne buty, akurat te, nie były nimi, przy dopasowywaniu długości:) Może ciut dłuższe były lepsze tylko nie sposób robić korekty długości przy kilku parach butów, które noszę do tego garnituru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość spodni  moim zdaniem robi się pod konkretne buty, akurat te, nie były nimi, przy dopasowywaniu długości:) Może ciut dłuższe były lepsze tylko nie sposób robić korekty długości przy kilku parach butów, które noszę do tego garnituru:)

Jasna sprawa :) btw - fajne skarpetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka dzinsowa, chinosy z bawelnianego twillu, kilka wzorow (kropki i kratka gingham) i skorzana torba. Wiecej zdjec w wpisie http://blueloafers.com/tailoring-2/suitsupply-double-breasted-jacket/

 

Mam tą marynarkę (w rozmiarze regular) i jestem zszokowany, bo to jest moja najdłuższa marynarka, jaką posiadałem, posiadam i, zapewne, będę posiadać. Muszę chyba sobie zrobić zdjęcie całej sylwetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą marynarkę (w rozmiarze regular) i jestem zszokowany, bo to jest moja najdłuższa marynarka, jaką posiadałem, posiadam i, zapewne, będę posiadać. Muszę chyba sobie zrobić zdjęcie całej sylwetki.

Bardzo dziwne..dla mnie to jest jedna z najkrotszych jakie mam. Moze jeszcze lniana Copenhagen jest rownie krotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z wczoraj = business-bardzo-casual na upał + prowadzenie interview, czyli marynarka obowiązkowa :):

  • Marynarka lniana bez podszewki, z nakładanymi kieszeniami: Christian Berg (mocno modyfikowana przez Sebastiana Żukowskiego, m.in. skrócone rękawy metodą "od góry", obniżenie kołnierza na karku, wymiana rękawówki),
  • Koszula: bawełniana popelina, szyta na miarę w MS Fashion / House of Tudor,
  • Spodnie: Polo Ralph Lauren - czekają na skrócenie nogawek,
  • Poszetka: bawełniana, robiona ręcznie przez moją Mamę,
  • Buty: Sperry Top Sider.
  • Pasek: bardzo stary Diverse, o dziwo jakość świetna - kawał brązowej skóry licowej bez żadnych wypełniaczy z papieru itp.

 

DSC_0191.jpg

 

DSC_0193.jpg

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw na plus :) Jedyne do czego mogę się przyczepić to gołe stopy. Nie wiem gdzie pracujesz, ale nie jestem przekonany do pokazywania gołych stóp w pracy. 

Generalnie zgadzam się z Tobą co do braku skarpet - ale przy temperaturze 30+ i akurat w tym dniu przyzerowemu kontaktowi ze światem zewnętrznym mogłem sobie na takie coś pozwolić.

 

W ramach rekompensaty zamieszczę "na dniach" zdjęcie z drugiego bieguna - full formal :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.