Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Michał nie zastanawiałeś się nad M65 do tego zestawu?  Moim zdaniem byłoby to jeszcze bardziej "świadome" łamanie zasad. Kurta ze swoją historią itd.

Ogólnie zestaw bardzo mi sie podoba i cieszę się, że są tacy ludzie jak Ty którzy nie boją się łamać konwenansów, a jak już to robią to z dobrym skutkiem.  

 

Edit:post-1071-0-95028400-1387796346_thumb.jp post-1071-0-47990500-1387796347_thumb.jp post-1071-0-93100500-1387796347_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno bardzo fajna kurtka, ale na pewno w ogóle nie pasuje -- choćby nie wiem ile zdjęć pstryknięto we Włoszech lub NYC. Wiem, bo mam spodnie M65 (oliwkowe NYCO) i są super, ale przyznam, że używam ich wyłącznie zimą i wyłącznie na spacery z psem.

 

Równie dobrze mógłbym łamać konwencję w tych gaciach do marynarki albo z krawatem dzierganym. Dla mnie ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z piątku. Jeśli moderator uzna, że to casual, to proszę o przeniesienie.

 

Więcej zdjęć na blogu:

http://mrvintage.pl/2013/12/lamanie-zasad-elegancji.html

attachicon.gifMrVintage pl Łamanie zasad 1.jpg

attachicon.gifMrVintage pl Łamanie zasad 9.jpg

attachicon.gifMrVintage pl Łamanie zasad 11.jpg

 

Casual... nie :)

 

Mnie to połączenie nie przekonuje (buty i kurtka), ale sam zestaw jest dobry (dopasowanie i kolory) . Dlatego "zgrzyty" nie rzucają się w oczy.

 

Ciągnąc moje rozumowanie dalej, ktoś, kto ma urodę modela, dobrze dopasowane rzeczy i gust, może śmiało łamać zasady i zawsze będzie dobrze ubrany.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr vintage

mało spójny zestaw , niestety 

jak dla mnie - krawat +koszula+garnitur + buty -  ok

 

reszta :

czapka ( aczkolwiek sama w sobie spoko ) z całkowicie innej bajki ...  lepszy byłby chyba kaszkiet

płaszczyk - w tym zestawie wygląda jakbyś nagle wybiegł z domu i założył na siebie to co było pod ręką 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał nie zastanawiałeś się nad M65 do tego zestawu?  Moim zdaniem byłoby to jeszcze bardziej "świadome" łamanie zasad. Kurta ze swoją historią itd.

Ogólnie zestaw bardzo mi sie podoba i cieszę się, że są tacy ludzie jak Ty którzy nie boją się łamać konwenansów, a jak już to robią to z dobrym skutkiem.  

 

Edit:attachicon.gifm65.jpg attachicon.gifm651.jpg attachicon.giftumblr_lsrd2xbMbf1r45wiyo1_500.jpg

 

Wydaje mi się to chybioną propozycją kurtka M65 jest po prostu krótką kurtką a nie długą parką , która w zamyśle autora zestawu miała zastąpić płaszcz .O ile te dwa pierwsze zestawienia ze zdjęć z M65 jeszcze się jakoś bronią to  ostatnie moim zdaniem tragiczne , długość kurtki w zasadzie pokrywa się z długością marynarki i stwarza to niekorzystny efekt.Idąc w tę stronę to chyba lepsza byłaby parka M65 lub M55 z odpiętym kapturem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.