Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejszy zestaw

garnitur: Macaroni Tomato Warszawa

koszula: Macaroni Tomato Warszawa

krawat: Sam Hober

poszetka: Macaroni Tomato Warszawa

buty: Nike Vortex

 

Fajny zestaw, ale nie uważasz że spodnie są za wąskie w łydkach? Coś mi tam nie gra.

Na tak...

Nasuwające się pytanie (formalnie wszak zasadne) do administratora forum BwB: czy, przy obecnym profilu działalności użytkownika macaroni, nie winien on publikować się w dziale "Ogłoszenia rzemieślników i firm"?

 

Jakie to formalne uzasadnienie, nie znajduję żadnego, ale być może nie znam wystarczająco regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąłem uszczypliwości i towarzyszącą dyskusję.

 

Jeszcze dodam: rozumiem wątpliwości kolegi xyz, jednak post nie jest bezpośrednią reklamą. Zawartości będącej "pośrednią reklamą" jest natomiast na forum bardzo dużo. Zakazanie jej w praktyce znacznie ograniczyłoby ruch na forum, no i Regulamin nie zakazuje - przynajmniej nie ma jawnego zakazu - tego typu treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest problem samego trendu "garnitur+sportowe buty"  tylko tych konkretnych butów, które na zdjęciach prezentują się bardzo słabo. Jeśli ktoś już ma taką idee fixe to może chyba lepiej pójść bardziej po bandzie i dobrać "sportowce" w jakimś bardziej wyrazistym kolorze?

 

A ten garnitur tweedowy naprawdę ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba zestaw powyższy. Wracając do spodni Tomka Milera. Mam podobną budowę ciała. Waga mi skacze w przód i tył. Sprawiłem sobie podobne spodnie tylko szare. Nie mogę się w tym oglądać. Uważam, że mnie poszerzają. Wyrzucić chcę wszystkie z wyższym stanem i szerszą nogawką. W ogóle mi ta stylistyka nie leży. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba zestaw powyższy. Wracając do spodni Tomka Milera. Mam podobną budowę ciała. Waga mi skacze w przód i tył. Sprawiłem sobie podobne spodnie tylko szare. Nie mogę się w tym oglądać. Uważam, że mnie poszerzają. Wyrzucić chcę wszystkie z wyższym stanem i szerszą nogawką. W ogóle mi ta stylistyka nie leży. 

Wysoki stan spodni jest przecież kompletnie niewidoczny spod marynarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytakując Caporegime, dodam że spodnie szerokie w pasie i o bardzo wąskiej nogawce, mocno zwężające się też nie bedą korzystnie wyglądały, nieproporcjonalnie. Szelki są lepsze od  paska w tym wypadku, ponieważ nie trzymają spodni 'po obwodzie'. Spodnie wtedy mogą mieć lekki zapas w pasie i nie będą zjeżdżały z brzucha. Nawet przy idealnych spodniach w pasie i duzym brzuchu, spodnie z paskiem zsuwaja sie w dół, przy szelkach beda na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.