Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

A spróbuj uzasadnić, dlaczego jest to przesada. ;)

Prawdopodobnie dlatego, że kolega kozioł wygląda jakby zapomniał skarpet i aby nie mieć gołej nogi zabrał dziecku. Plus jest taki, że nie ma na skarpetach napisu adidas :)

Ciekaw jestem czy gdyby taki strój zaprezentował ktokolwiek inny niż osoba z grona Stowarzyszenia też przeszłoby to bez echa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj uzasadnić, dlaczego jest to przesada. ;)

Prawdopodobnie dlatego, że kolega kozioł wygląda jakby zapomniał skarpet i aby nie mieć gołej nogi zabrał dziecku. Plus jest taki, że nie ma na skarpetach napisu adidas :)

Ciekaw jestem czy gdyby taki strój zaprezentował ktokolwiek inny niż osoba z grona Stowarzyszenia też przeszłoby to bez echa?

No właśnie tak sobie pomyślałem. Że po nas początkujących i słabiej zorientowanych potrafią puszczać ciężkie kilkutonowe walce z wysokim stopniem szyderstwa ;)), a jak weteran i osoba biegła w tych sprawach dezeluje smoking, to nikt się nie oburza ;)

Mnie chcieli wieszać tutaj za białą muchę do smokingu ;)

Osobiście jak większość osób ogólnie mam negatywny stosunek do szaleństw kolorystycznych na kostkach i takich skarpet nie założyłbym nawet do garnituru. Rozumiem, że to jest trochę takie wariactwo i ubieranie z uśmiechem. Ale do stroju wieczorowego raczej nie bardzo...

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, żeby Xkozioł puszczał po kimś "ciężkie kilkutonowe walce z wysokim stopniem szyderstwa" :D;). Ale jak komuś ma to w czymś pomóc, to odpalajcie walce, najwyżej się wytnie ;).

Dla mnie dobry zestaw Xkozła z SZALONYMI skarpetkami świetnie oddaje jego charakterrrr :). Ale przecież wszyscy powinniśmy skupić się na najważniejszym... MUCHA. W końcu to debiut naszego Kolegi. Nauka nie poszła w las :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy gdyby taki strój zaprezentował ktokolwiek inny niż osoba z grona Stowarzyszenia też przeszłoby to bez echa?

No właśnie tak sobie pomyślałem. Że po nas początkujących i słabiej zorientowanych potrafią puszczać ciężkie kilkutonowe walce z wysokim stopniem szyderstwa ;)), a jak weteran i osoba biegła w tych sprawach dezeluje smoking, to nikt się nie oburza ;)
Oj nie twórzmy już jakiś teorii spiskowych. Wszyscy jesteśmy tutaj na forum aby pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności satorialne. Mi się ostatnio za zieloną koszulę dostało, no ale chodzi o eksperymentowanie i szukanie ciekawych rozwiązań. Często to się nie udaje (natura eksperymentów), ale jak już coś ciekawego wyjdzie, to mamy kolejny przełom i nie tkwimy w betonie ze zbrojeniami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale chodzi o eksperymentowanie i szukanie ciekawych rozwiązań. Często to się nie udaje (natura eksperymentów), ale jak już coś ciekawego wyjdzie, to mamy kolejny przełom i nie tkwimy w betonie ze zbrojeniami ;)

Caporegime, naprawde tak myslisz, ze w tym "skarpetkowym" przypadku chodzi o eksperymentowanie i szukanie ciekawych rozwiazan? Naprawde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użalanie się nad sobą jest najgoRRRRRsze przez dużo R! Dajcie spokój! Jest ewidentne, że Kozioł chciał założyć te skarpetki wiedząc co to znaczy. A jeśli to jest ewidentne, to nie ma sensu o tym dyskutować. Nie widziałem jeszcze tutaj zestawu żadnego początkującego użytkownika, który nie został pochwalony jeśli na to zasługiwał.

Więc jeśli dodajecie swoje zdjęcia, a potem jest Wam przykro przez ostre komentarze, to znaczy, że po prostu dodaliście coś słabego. Nie zwalajcie winy na innych. Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ewidentne, że Kozioł chciał założyć te skarpetki wiedząc co to znaczy.

A znaczy niewatpliwie wybor znamionujacy dzentelmena, albo mamy do czynienia z antynomia u innego dzentelmena.

Bez obrazy, ale będziesz musiał do mnie napisać wolniej albo większymi literami bo nie rozumię. Ja z Poznania, może to dlatego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użalanie się nad sobą jest najgoRRRRRsze przez dużo R! Dajcie spokój! Jest ewidentne, że Kozioł chciał założyć te skarpetki wiedząc co to znaczy. A jeśli to jest ewidentne, to nie ma sensu o tym dyskutować. Nie widziałem jeszcze tutaj zestawu żadnego początkującego użytkownika, który nie został pochwalony jeśli na to zasługiwał.

Więc jeśli dodajecie swoje zdjęcia, a potem jest Wam przykro przez ostre komentarze, to znaczy, że po prostu dodaliście coś słabego. Nie zwalajcie winy na innych. Sorry.

Ślędzę trochę komentarze, które pojawiają się na forum o różnych kreacjach.

Nie wiedzieć czemu, ale do osób obcych komentarze są niezwykle ostre i szorstkie, kiedy porównamy je do osób "z towarzystwa" (wydaje się, że w sumie powinno być odwrotnie; bardziej zachowawczo powinno się zwracać do obcych, a nie znajomych).

To tylko taka obserwacja. Takie skarpetki do smokingu to prawie jakby nazwał to Szarmant "gwałt smokingu" ;)

Nie wiem, czemu stali krytycy w tej rubryce tego ostro nie komentują. Może nic za tym nie stoi. Może akurat czasu nie mieli, pojęcia nie mam, ale zgaduję, że gdyby to nie był Kozioł, tylko ktoś początkujący, i stali krytycy mieliby czas i ochotę na pisanie, to prawdopodobnie zareagowaliby ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użalanie się nad sobą jest najgoRRRRRsze przez dużo R! Dajcie spokój! Jest ewidentne, że Kozioł chciał założyć te skarpetki wiedząc co to znaczy. A jeśli to jest ewidentne, to nie ma sensu o tym dyskutować. Nie widziałem jeszcze tutaj zestawu żadnego początkującego użytkownika, który nie został pochwalony jeśli na to zasługiwał.

Więc jeśli dodajecie swoje zdjęcia, a potem jest Wam przykro przez ostre komentarze, to znaczy, że po prostu dodaliście coś słabego. Nie zwalajcie winy na innych. Sorry.

Ślędzę trochę komentarze, które pojawiają się na forum o różnych kreacjach.

Nie wiedzieć czemu, ale do osób obcych komentarze są niezwykle ostre i szorstkie, kiedy porównamy je do osób "z towarzystwa" (wydaje się, że w sumie powinno być odwrotnie; bardziej zachowawczo powinno się zwracać do obcych, a nie znajomych).

To tylko taka obserwacja. Takie skarpetki do smokingu to prawie jakby nazwał to Szarmant "gwałt smokingu" ;)

Nie wiem, czemu stali krytycy w tej rubryce tego ostro nie komentują. Może nic za tym nie stoi. Może akurat czasu nie mieli, pojęcia nie mam, ale zgaduję, że gdyby to nie był Kozioł, tylko ktoś początkujący, i stali krytycy mieliby czas i ochotę na pisanie, to prawdopodobnie zareagowaliby ostro.

Jestem weteranem tej "rubryki". Nie wiem czy ktoś ma tu więcej zdjęć niż ja, ale jakoś nigdy nie zauważyłem takich prawidłowości. Byłem za to wielokrotnie krytykowany i dalej żyję :) Więc skupmy się na dodawaniu ciekawych zestawów a swoje żale zostawmy dla siebie :) Miłego wieczoru i bez odbioru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.