Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym zaśmiecać wątku, ale wpadło mi w ręce inne zdjęcie, na którym widać ze marynarka ułożyła sie inaczej, i wg. Mnie wyglada zdecydowanie lepiej niż na poprzednim zdjęciu.

Tak wygląda, układa się lepiej niż na poprzednim zdjęci. Ale się nie wydłużyła ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu mnie nie było ale o elegancji nie zapomniałem ;> Wręcz przeciwnie, stale się rozwijam pod tym względem. Tak wyglądałem dzisiaj podczas śpiewania Męki Pańskiej w kościele (jako Jezus oczywiście :D). Poszetka nie znajduje się w brustaszy bo pozyczyłem ją koledze i jeszcze nie oddał...

BTW. Marynarkę kupiłem w Secondhandzie za... 9zł :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoka, iście wiosenna temperatura pozwoliła na wypróbowanie nowego trencza :)

Foto: Wro Street Fashion

Bardzo ładny zestaw. Jakiego typu jest ten krawat i gdzie można taki nabyć? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Dzięki serdeczne :) Krawat to amerykańska interpretacja brytyjskich krawatów regimentalnych. Wyprodukowany przez firmę Brooks Brothers :)

@Skalpel: Jak wiosna się w końcu takim zestawem nie zachęci do przyjścia, to znaczy że nie ma za grosz gustu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koordynacja piękna :)

Jak oceniasz tak nisko zapinany płaszcz (dużo miejsca by się fajnym szalikiem pochwalić) w obecnych warunkach wiosennych. Innymi słowy czy jest praktyczny?

Głównie chodzi o szalik żeby nie zanudzać i łatwo zmieniać wygląd stylizacji. Pod tym względem jest praktyczny. Ciężko mi się wypowiedzieć o zimnie, bo naprawdę rzadko jestem zimą długo na zewnątrz. Byłem jednak w tym płaszczu w Laponii i żyję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koordynacja piękna :)

Jak oceniasz tak nisko zapinany płaszcz (dużo miejsca by się fajnym szalikiem pochwalić) w obecnych warunkach wiosennych. Innymi słowy czy jest praktyczny?

Odpowiem za kolege: fajnie wyglada, ale na zime kompletnie niepraktyczny, ostro podwieje szyje i klate nawet z dlugim szalikiem. Ja to rozwiazalem 2,5 guzika w plaszczu wiosennym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koordynacja piękna :)

Jak oceniasz tak nisko zapinany płaszcz (dużo miejsca by się fajnym szalikiem pochwalić) w obecnych warunkach wiosennych. Innymi słowy czy jest praktyczny?

Odpowiem za kolege: fajnie wyglada, ale na zime kompletnie niepraktyczny, ostro podwieje szyje i klate nawet z dlugim szalikiem. Ja to rozwiazalem 2,5 guzika w plaszczu wiosennym
Kolega już odpowiedział powyżej, że nawet 'renifery mu z ręki jadły' :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ray Bany tez są włoskie,akurat tego modelu jeszcze Chińczycy nie podrabiają. A może mi się tylko wydaje.

Ray-Bany są co najwyżej "składane" we Włoszech. Zresztą marki Ray-Ban, Persol i Oakley są aktualnie w portfolio grupy Luxottica: http://en.wikipedia.org/wiki/Luxottica

Pewnie wielu użytkowników tego forum zdziwiłoby się jak wiele luksusowych marek cechuje "sieciówkowość", tyle, że w innym przedziale cenowym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.