Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm.. to to nie jest koszula Modern Tailor ? Z tego wątku: viewtopic.php?f=1&t=2385&p=100760#p100760 wywnioskowałem, że tak.

Podpowiem, że zodnie z prawem mogę założyć koszulę od jednego producenta i spinki (atrapy) dodane do koszuli przez drugiego, chyba, że nastąpiła jakaś nowelizacja kodeksu karnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To własciwie moj debiut na tym forum, takze z nieukrywana meska kokieteria wrzucam swoj pierwszy zestaw.

Szukam jakiegos lepszego sposobu prezentacji, zdaje sobie sprawe, ze nie w pelni sa widoczne szczegoly.

Chcialem tylko pokazac czego nauczylem sie na tym forum i nie tylko.

Dołączona grafika

Po krotce: bawelniana dwurzedowka, koszula biala w kratke (granatowa i niebieska nitka), wełniany granatowy knit,

biała lniana poszetka, spodnie wełniane w jodełke, pleciony pasek skorzany, broguesy.

Poniedziałek w pracy. Lekki szok dla wszystkich przyzwyczajonych do troche innego mnie :)

pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem licze, ze juz bedzie widac cokolwiek. Nazwijmy to chorobą wieku dziecięcego na ten moment ;)

@wlf: Marynarke kupilem w SuitSupply na fali ostatniej popularnosci tej marki. Wlasciwie to caly garnitur. To jest dokladnie ten model: http://eu.suitsupply.com/suits/suit-blu ... cgid=Suits. Marynarka pasuje powiedzmy "idealnie", jedyne nad czym sie zastanawiam to dlugosc rekawow. Na razie jednak postanowilem nie dokonywac poprawek, licze ze material sie troche rozluzni podczas uzytkowania, bo az tak w oczy nie kole. Spodnie byly do skrocenia, zrezygnowalem z casualowego podwijania nogawek. Moim zdaniem świetny produkt w tym przedziale cenowym wsrod marazmu (nie boje sie tego slowa) polskich marek ze sredniej polki, bo takie biore pod uwage ze wzledu na glebokosc mojego portfela :)

pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka pasuje powiedzmy "idealnie", jedyne nad czym sie zastanawiam to dlugosc rekawow. Na razie jednak postanowilem nie dokonywac poprawek, licze ze material sie troche rozluzni podczas uzytkowania, bo az tak w oczy nie kole.

Hmmm... to znaczy, że rękawy są w Twojej ocenie zbyt krótkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie słyszałem o 'rozluźnianiu' materiału...Możesz rozwinąć?

W kontekście rękawów marynarki - jeśli już to raczej oczekiwałbym 'ścieśniania' (używając 'korespondującej' terminologii)-

- materiał rękawów pracuje w zgięciach stawów, co może powodować załamania i marszczenie, w konsekwencji

'skracające' wizualnie długość; podobnie jest w wypadku spodni. Z własnych doświadczeń zauważałem to głównie

na tkaninach lnianych i bawełnianych właśnie - a Twój garnitur chyba jest z bawełny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw przygotowany na wyjście do opery w ramach Weekendu Gentlemana :)

W mojej opinii to nadmiernie formalne potraktowanie elementu niezbyt formalnego, jakim jest welurowa marynarka. Osobiście zrezygnowałbym z kamizelki, która tu nie pasuje, i dał jednoznacznie czarne spodnie (wydają mi się za jasne). Wtedy strój będzie nieco ekstrawagancki a la boheme, ale dla mnie całkiem do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zrezygnowałbym z kamizelki, która tu nie pasuje, i dał jednoznacznie czarne spodnie (wydają mi się za jasne). Wtedy strój będzie nieco ekstrawagancki a la boheme, ale dla mnie całkiem do przyjęcia.

To zrezygnuj, daj i będzie. On ma swój styl, Ty masz swój. To proste jak drut!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.