Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj występowałem dla Toastmasters Poznań i musiałem się trochę odstrzelić. Postanowiłem zainspirować wystąpienie Jamesem Bondem więc założyłem ciemny garnitur i muszkę, a do sali zjechałem na linie z helikoptera ... niestety kamerę włączyli chwilę po tym jak wpadłem przez okno zbijając szybę ;)

Kiedy wróciłem do domu układałem menu z jedzeniem pod whisky do następnej degustacji, a potem do nocy oglądałem MadMenów i tak mnie to wciągnęło (choć nie wykluczam, że ważniejszą przyczyną była Old Pulteney z wędzonym łososiem), że obudziłem się w białej koszuli bespoke z włosami na bok i zawiązanym krawatem :P

post-403-1365892457625_thumb.jpg

post-403-13658924576629_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Doskonały marynistyczny zestaw. Całość pięknie stylistycznie i kolorystycznie dobrana. Rodzaj, jakość i fakturę tkanin w to włączając.

Dla mnie rewelacja!

Jedyne co mnie zastanawia to skarpetki. Nie zastanawiałeś się nad odcieniami niebieskiego z opcjami od bardzo jasnego, aż do navy blue.

No i ewentualnie białe.

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Styleman Mr.V i Roland

Będę chciał zmienić to zdjęcie na blogu bo żaluzje nie są zbyt trafionym tłem. Co do kroju marynarki to przykro mi, że się Wam nie podoba, ale na szczęście to tylko wina krótkiej ogniskowej aparatu :) [cut]

Krotkiej ogniskowej? jakims cudem zaluzjane sznurki bezposrednio za Toba wyszly w lini prostej. Znieksztalcenia beda, ale bez przesady, jestes pewien, ze zdjecie nie bylo poprostu robione na wdechu?

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Styleman Mr.V i Roland

Będę chciał zmienić to zdjęcie na blogu bo żaluzje nie są zbyt trafionym tłem. Co do kroju marynarki to przykro mi, że się Wam nie podoba, ale na szczęście to tylko wina krótkiej ogniskowej aparatu :) [cut]

Krotkiej ogniskowej? jakims cudem zaluzjane sznurki bezposrednio za Toba wyszly w lini prostej. Znieksztalcenia beda, ale bez przesady, jestes pewien, ze zdjecie nie bylo poprostu robione na wdechu?

Pozdrawiam,

dsc.

Szczerze mówiąc ... whatever :) Może też być postawa, a może zapomniałem jej zapiąć, nie pamiętam już. To zdjęcie muszki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Może sie przedstawie. Mam 16 lat i chodzę do 3 gimnazjum.

To mój debiut na tej strony, postanowiłem zacząć od tego, co mam dzisiaj na sobie :roll:

Tak zazwyczaj ubieram sie na codzień, jednak bez krawata, od kiedy mi pani wicedyrektor powiedziała, że wyglądam zbyt poważnie :lol:

Dzisiaj jednak wybieram się do kina.

Z rozpiętą marynarką.

Dołączona grafika

Z zapiętą marynarką.

Dołączona grafika

Krawat v1. (notka - krawat jest fioletowy, a koszula różowa, ale to jest bardzo jasny odcień, dlatego wygląda, jak biała)

Dołączona grafika

Krawat v2.

Dołączona grafika

Wiem, że rękawy są troche za długie, a marynarka być może jest za duża, ponieważ ostatnio troche schudłem :P.

Krawat firmy Wólczanka, tak samo jak koszula.

Marynarka z niewielkiego sklepiku z garniturami.

Spodnie firmy americanos, są to czarne jeansy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.