Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Posty nie związane z tematem przeniesione do kosza.

Jeszcze raz apeluję o:

- empatię i zrozumienie motywów i punktu widzenia strony drugiej, dopiero spokój i rzeczowe argumentu mogą doprowadzić do zmiany sposobu patrzenia na pewien aspekt rzeczy którejś ze stron, a może obu

- dyskusję odnoszącą się do stylu, a nie osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc w słońce

plus

Słonecznie na Foksal

Świetnie, co prawda zestawy mają bardzo luźny związek z męską elegancją i nie do końca to moja bajka - ale jesteś jednym z nielicznych którzy są konsekwentni i maja swój styl - odnoszę też nieodparte wrażenie że ubierasz się w pełni świadomie.

Bardzo chciałbym częściej spotykać ludzi ubranych tak jak Ty i to nie tylko w Polsce.

Jak dla mnie rękawiczki styleman kłócą się z Twoim wyglądem. Wyglądają jak zużyte skarpetki ;)

Niezwykle wyszukane, nawet jak na ponury żart.

Przypadkowo zostałem zaproszony na doroczny Ogólnopolski Bal Związku Hodowców Trzody Mlecznej, hotel Poniatowski w Radomiu, piątek:

Bardzo poprawny strój, abstrahując od skarpetek nad którymi co niektórzy znęcają się jak dziecko nad małym kotkiem ... i mają sporo racji - to zastanawia mnie mucha która wydaje się albo niezbyt poprawnie zawiązana i zdecydowanie za duża oraz szelki które raczej powinny mieć inny kolor. Ale jestem pewien że na dorocznym Ogólnopolskim Balu Związku Hodowców Trzody Mlecznej i na większości innych bali innych hodowców odstawałeś/-byś jak balkon od ściany - chociaż słowo "przypadkowo" wydaje się nieco dziwne.

Pierwsza prezentacja w CMDNS.

Świetnie!- bardzo dobre wrażenie, chociaż jakość zdjęć i kadrowanie nie pozwalają na pełen zachwyt.

Luźny piątek

Taaaa jak nie ma miękkiej gry, bardzo fajna marynarka ... ale najwyraźniej ma za długie rękawy (nie mówimy tu od 1 -2 cm) a rękawy koszuli są nieco za krótkie - wydaje się też nieco przyciasna, ale może to efekt zdjęcia.

Straciłem głowę dla tej stylizacji! Panama kocha muszkę :D

Wesołych Świąt Panowie!

Abstrahując od tematu Co mam dziś na sobie, bardzo fajny zestaw ... niestety nie teraz w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eye_lip

Ładnie leży ta dwurzędówka- o talię mi szczególnie chodzi.

Materiał i kolor marynarki bardzo lubi,ę mam bardzo podobny w jednorzędówce.

Nie ma krawata zatem jeansy mogą być.

Lustro powinno być, bo buty bardzo ładne. Ale skoro po przejściach to się rozumie.

Spinki z mechanizmem ciekawy pomysł.

Ja zamówiłem sobie nowe spinki, zegarkowe, o innej koncepcji.

Jestem ciekaw efektu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj uzasadnić, dlaczego jest to przesada. ;)

Prawdopodobnie dlatego, że kolega kozioł wygląda jakby zapomniał skarpet i aby nie mieć gołej nogi zabrał dziecku. Plus jest taki, że nie ma na skarpetach napisu adidas :)

Ciekaw jestem czy gdyby taki strój zaprezentował ktokolwiek inny niż osoba z grona Stowarzyszenia też przeszłoby to bez echa?

Popieram... Wyszło to gorzej niż tragicznie, nie jest to w żadnym wypadku akcent mile skupiający swoją uwagę a raczej chęć popisania się "jestem tak fajny że założe do niczego nie pasujące skarpety zabrane córeczce". Nie mam nic przeciwko noszeniu kolorowych skarpetek ALE RÓBMY TO Z GŁOWĄ - patrz zdjęcia użytkownika 4inhand (w szczególności to z pociągu na WI albo z Pitti ) - widać że jest to przemyślane ciekawe rozwiązanie. W tym przypadku wygląda to jakby clown nie zdążył się przebrać przed sesją. Tak czy inaczej to że ktoś należy do stowarzyszenia nie powinno bronić przed krytyką.

A propos tego walca szyderczej krytyki o którym ktoś wspomniał to jest to prawda. Z reguły jest to zabawne itd ale zanim się z kogoś pośmiejemy w publicznym gronie stańmy przed lustrem i przyjrzyjmy się sobie czy jesteśmy na tyle doskonali żeby się z innych nabijać. Z całą pewnością jest to zachowanie, które odrzuciło niejednego interesanta od naszego forum i myślę że jest dokładnym przeciwieństwem uprzejmości i kultury jaką prezentuje damiance na forum oraz której miałem przyjemność doświadczyć na forumowej wigilii...

Edit:

koźle proszę nie bądź na mnie zły w świątecznej atmosferze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jest to tez kwestia wysokosci, z ktorej zrobione było zdjecie - na tym zdjeciu aparat jest na wysokosci brody, natomiast gdy spojrzymy na zdjecia zrobione z odleglosci i na odpowiedniej wysokosci (na wysokosci talii lub nieco wyzej) to wtedy mamy prawdziwe prawidłowe propocje. Taki niestety urok robienia zdjęć "z ręki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dwurzędówka moim zdaniem jest optymalna, bardzo pasuje do sylwetki, wręcz ją współkształtuje. To taka uroda marynarek dwurzędowych: sprawiają wrażenie stosunkowo długich i dopasowanych dołem, a nieco szerszych górą. Najczęściej się ich nie rozpina. Dlatego człowiek w dwurzędówce zwykle sprawia wrażenie eleganckiego, lub wręcz wyelegantowanego, nawet bez wysiłku samego nosiciela :-) Jak dla mnie są to marynarki wyjątkowo sympatyczne, wnoszące powiew lekkiej dekadencji i elegancji niewymuszonej w nasze ciut siermiężne czasy. Sam mam dwurzędowy blezer w klasycznym granacie i chcę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.