Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

static87, ja chetnie bym się dowiedział o model butów i kurtki.

A wracając jeszcze do spodni, to widziałeś gdzieś może ten model w granacie albo piaskowym? Obecnie to moje ulubione spodnie i od dłuższego czasu poszukuję ich w innych kolorach, ale ze względu na to, że jest to poprzednia kolekcja, a H&M nie ma możliwości wyszukiwania produktów po numerze producenta, graniczy to niemal z cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Mój pierwszy post; mam nadzieję, że zostanie mi wybaczone, że pcham się od razu z obrazkami.

Swojego stylu na razie szukam - z racji tego, że jestem studentem i nie mam w obowiązku stosowania się do jakiegoś ścisłego dresscode'u, pozwalam sobie na eksperymentowanie. W granicach możliwości finansowych, ale dżentelmeni o pieniądzach, etc.

post-3588-13658923096444_thumb.jpg

post-3588-1365892309681_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazywanie się w CMDNS nowicjuszy jest raczej traktowane jako odważny czyn. ;)

Koledzy pewnie dodadzą jakieś konkrety na temat Twojego stroju, ja zaś tylko powiem - brawo za metalowe guziki do marynarki klubowej! Nie każdy chce ich używać, bo podobno dodają lat - czego, jak mi się zdaje, Twój ubiór jest zaprzeczeniem. :)

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego kolegę. Debiut naprawdę udany, fajne łączenie kolorów, dobrze wróży na przyszłość.

Jako, że rozwijamy się przez krytykę, dodam od siebie, że mi nie pasuje sam dół. Góra obiecuje dość elegancki, nawet formalny zestaw. Spodnie mają ciekawy kolor, a nagle na samym dole takie podwinięte nogawki. W połączeniu z tymi trzewikami powoduje to zgrzyt w stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa :)

Dodam tylko, że buty i podwinięte spodnie miały w zamyśle przełamać nieco formalność i ogólną "poprawność" zestawu. Tego typu zabawa chyba zawsze obarczona jest pewnym ryzykiem, że nie wyjdzie, lub nie zostanie odebrana zgodnie z intencją. Ale nie zmienia to faktu, że to nadal fajna zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

static87, ja chetnie bym się dowiedział o model butów i kurtki.

Wystarczy zajrzeć na Bloga (w stopce).

Kurtka - safari z Zary

Buty - Buffalo z TK Maxx

Mi się podobał standard z początków CMDNS kiedy to forumowicze prezentując swój zestaw opisywali poszczególne jego elementy.

Teraz tak jest rzadziej, a szkoda. Po takim poście od razu pojawiają się pytania o producentów, sklepy itp

Haz

bardzo mi się podoba Twoja propozycja. Pełen szacunek:) Gratuluje odwagi w ubiorze tym bardziej, że jesteś studentem:) Ja tak na studiach się nie ubierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa :)

Dodam tylko, że buty i podwinięte spodnie miały w zamyśle przełamać nieco formalność i ogólną "poprawność" zestawu. Tego typu zabawa chyba zawsze obarczona jest pewnym ryzykiem, że nie wyjdzie, lub nie zostanie odebrana zgodnie z intencją. Ale nie zmienia to faktu, że to nadal fajna zabawa.

No i o bawienie się strojem jak najbardziej chodzi, to jest bardzo dobre nastawienie. Jak jednak wolisz taki mniej konserwatywny styl, czy wręcz lekko zadziorny to popatrz na stylizacje Stylemana, czasami ma je całkiem dobre :twisted: Strój musi być spójny stylistyczne, czy to super formalny czy taki smart-casual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o bawienie się strojem jak najbardziej chodzi, to jest bardzo dobre nastawienie. Jak jednak wolisz taki mniej konserwatywny styl, czy wręcz lekko zadziorny to popatrz na stylizacje Stylemana, czasami ma je całkiem dobre :twisted: Strój musi być spójny stylistyczne, czy to super formalny czy taki smart-casual

Dzieki za dobre słowo Caporegime ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego stylu na razie szukam - z racji tego, że jestem studentem i nie mam w obowiązku stosowania się do jakiegoś ścisłego dresscode'u, pozwalam sobie na eksperymentowanie. W granicach możliwości finansowych, ale dżentelmeni o pieniądzach, etc.

Mam podobnie do kolegi, nawrócenie na jedyny "słuszny" sposób ubioru potrafi być bardzo bolesne dla portfela, a niekiedy także dla środowiska, w którym się człowiek obraca :) Małe pytanie: można dowiedzieć się jaka firma produkuje tak ujmujące dopasowaniem marynarki klubowe? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie: można dowiedzieć się jaka firma produkuje tak ujmujące dopasowaniem marynarki klubowe? :)

Marynarka jest podkradziona ojcu (był w niej przez całe życie bodaj raz, więc nie ma do mnie żalu) - nie wiem, czy nie była szyta na miarę przez lokalnego krawca z niedużego miasta mojego taty lat temu ponad dwadzieścia. Zaniosłem ją do krawca do wytaliowania i skrócenia rękawów, wymieniłem guziki na metalowe. Z racji ograniczonych funduszy trzeba sobie jakoś radzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.