Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładniej to 67% poliester i 33% wiskozy. Za 20zł do szargania na co dzień jak znalazł, tym bardziej jeśli nie dysponuję sporym budżetem.

Chociaż znalazłem w tym samym secon-handzie marynarkę 100% wełny - i zapłaciłem, aż 15zł...

Bywają jeszcze lepsze okazje. Wczoraj znalazłem piękną szarą dwurzędówkę Brioni, krata Księcia Walli, cena 12 zł. Niestety na mnie za duża dobre 2-3 rozmiary.

Nic tylko założyć sklep "the best of second-hand" by mr.vintage. Na stronie albo na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszka piękna i generalnie jest ok, tylko czy tu się nie za dużo dzieje?

mam wrażenie, że krata muszki i koszuli - kolorystycznie w porządku, jest tej samej skali i to się po prostu gryzie, do tego marynarka w wyrazistą jodełkę. myślę, że ta muszka bardziej by "grała" w gładkiej koszuli. Byłaby bardziej widoczna. Niemniej gratuluje odwagi noszenia muchy!

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a to nie jest płaszcz?

Pewnie, że płaszcz.

Świetny zestaw. Dzieje się dużo, ale nie za dużo. A to jest sztuka! +++

Swoją drogą, jestem bardzo ciekaw, jak przy takim zestawie poradziłeś sobie z doborem poszetki. To dopiero wyzwanie...

OMG nie mam poszetki! Zapomniałem! :P <--- moją elegancją rządzi przypadek i roztargnienie :P

Niestety nie mam pod ręką Przemka...

http://smaknabyty.pl/styl/o-roli-przypadku/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że krata muszki i koszuli - kolorystycznie w porządku, jest tej samej skali i to się po prostu gryzie.

Musisz sam odpowiedzieć sobie na pytanie czy to Twoje autentyczne wrażenie czy ślepe trzymanie się reguły, że krat tego samego rozmiaru nie stosuje się razem. IMO reguły to świetny drogowskaz i uproszczenie, ale praktycznie żadna nie jest zawsze prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, reguły są w elegancji pewna ogólną zasadą, wskazówką, podpowiedzią jedynie.

Moja uwaga odnośnie skali kratek wynikała z wrażenia optycznego na podstawie zdjęcia (choć regułę też znam).

A jak wygląda w całości marynarka? to jest ten fragment grubo tkanej materii?

Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, reguły są w elegancji pewna ogólną zasadą, wskazówką, podpowiedzią jedynie.

Moja uwaga odnośnie skali kratek wynikała z wrażenia optycznego na podstawie zdjęcia (choć regułę też znam).

A jak wygląda w całości marynarka? to jest ten fragment grubo tkanej materii?

Pozdrawiam

A.

Marynarka jest fioletowa i spod płaszcza widać ją tylko trochę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zestaw. :) Mamy podobne knity ;). Jak oceniasz jakościowo koszule TM LEWIN w porównaniu do np Lambert? Żona ostatnio zamówiła 3 i jest bardzo zadowolona. Ciężko w Polsce o równie dobre koszule dla Pań nawet w wyższej cenie. Podałbyś mi rozmiarówkę kołnierza w porównaniu z polskimi produktami? Lambert byłby świetnym wyznacznikiem. Dzięki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misza,

niestety nie mam koszuli Lamberta, ale TM Levin są bardzo fajne (oczywiście dla mnie), choć nie ukrywam że musiałem je poprawiać bo rękawy w slim fit i tak są dość szerokie. Przelicznik cal na cm jest na ich stronie, ja mam 39, wziąłem 15,5" i jest bardzo dobrze :)

utrzymuje_mnie_żona,

na zdjęciu tego dokładnie nie widać, ale to materiał ala jeans, cieniowany niebiesko-granatowy - kolor mnie przekonał w sklepie ;) i nie widać tylko skórzanych łat na łokciach, jasne z jakimiś mazami ala chmurki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.