Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

po Paryżu łaziłem tak:

marynarka no name (len z SH)

koszula: otto haptmann.

krawat: jedwab Clerici

spodnie bawełniane białe

buty: wojas zamszowe broguesy.

I jeśli mam być szczery to na ogólnym tle miasta plasowałem się w średniej stanów górnych. ogólnie ludzie łażą po ulicy jak w Polsce, i tak samo maja beznadziejne ubiory i buty, choć oczywiście widać też dobrze i elegancko ubranych, (że o Kobietach zapierających dech w piersiach nie wspomnę).

post-396-13658921731073_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cii, swoimi bezpardonowymi relacjami popsujesz martyrologiczny mit wpływu komuny na fakt, że po polskich ulicach nie chodzą sami dystyngowani panowie w 3 częściowych garniturach ;)

Jaśniejsze zestawy o wiele bardziej pasują do Twojej twarzy. Teraz warto zastanowić się nad bardziej miękką konstrukcją ramion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy, stonowany zestaw. Dałbym jakiś mocny kolorystycznie krawat, ale wszystko wygląda bardzo dobrze. Nogawki nie są odrobinę za długie? A co do dziewczyn (dobrze ubranych)... jakieś fotki? :D

:) nie pstrykałem na bezczela tylko tak z aparatu zawieszonego, na ślepo, więc nie są to zdjęcia najlepszej jakości niestety :(, ale widoki wypaliły się w moich oczach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagi. Oczywiście, marynarka jest do lekkich poprawek krawieckich (w końcu to SH), zaś spodnie mogły mi lekko opaść, czego nie zauważyłem w momencie robienia zdjęcia, o które poprosiłem jakiś Japończyków. w końcu byłem już po przejściu całej galerii malarstwa włoskiego, wielkoformatowego francuskiego i rzeźby greckiej (a to już kilka kilometrów bieżących :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka za duża/za szeroka w barkach, rękawy za długie/za szerokie, klapy za szerokie, spodnie za długie. Sorry, może to tylko efekt zdjęcia.

Xkoźle - a dlaczego klapy za szerokie?

imho. Zwróć uwagę na poszetkę.

Nie zgadzam się, że klapy są za szerokie. Czy przy szerokich klapach proponował byś brustaszę pod pachą żeby poszetka była widoczna w całości ?

Czy tutaj też klapy są za szerokie ? :

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ maciato

pokazałeś garnitury zupełnie innej jakości, z zupełnie innym umiejscowieniem kozerki. Ja lubię bardzo szerokie klapy (np. 10 cm) i kiedy takie robię, obniżam odrobinę brustaszę zamiast wyrzucać ją pod pachę. Fakt, że bustasza jest nieco niżej jest niemal niedostrzegalny, a poszetka nie ginie pod klapą.

Przykład:

http://www.forum.bespoke.pl/download/file.php?id=3763

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak przeniesiono moje zdjęcie w futrzanej czapce koło trabanta do działu Co Miałem Kiedyś Na Sobie (lol), mam nadzieje, że to zdjęcie nie wyląduje w podforum o butach :P

A w temacie to tak właśnie wygląda brustasza pod pachą. Krawców trzeba pilnować na każdym kroku...

post-403-13658921732149_thumb.jpg

post-403-13658921732504_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://desmond.imageshack.us/Himg839/scaled.php?server=839&filename=moer.jpg&res=medium

Marynarka - jakiś no-name z second handu. Niestety same syntetyczne włókna.

Koszula - H&M -bawełna.

Krawat - Alessandro Magno - jedwab.

Spodnie - beżowe chinosy.

Poszetka - jedwab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej to 67% poliester i 33% wiskozy. Za 20zł do szargania na co dzień jak znalazł, tym bardziej jeśli nie dysponuję sporym budżetem.

Chociaż znalazłem w tym samym secon-handzie marynarkę 100% wełny - i zapłaciłem, aż 15zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszłotygodniowy piątek:

trochę cieplej i ubiór lżejszy:

post-1159-13658921792502_thumb.jpg

marynarka sztruksowa brązowa no name

spodnie dallasjeans

golf P&C Peter Fitch czarny

szalik zielony no name

czapka zielona sklep Pana Zaręby

rękawiczki: Wittchen czarne

buty: Prime Shoe "Linz" - czarne

Druga czarna plama: niepotrzebny rekwizyt, ale nie pochodzący od zwięrzęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej to 67% poliester i 33% wiskozy. Za 20zł do szargania na co dzień jak znalazł, tym bardziej jeśli nie dysponuję sporym budżetem.

Chociaż znalazłem w tym samym secon-handzie marynarkę 100% wełny - i zapłaciłem, aż 15zł...

Bywają jeszcze lepsze okazje. Wczoraj znalazłem piękną szarą dwurzędówkę Brioni, krata Księcia Walli, cena 12 zł. Niestety na mnie za duża dobre 2-3 rozmiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.