TomiW01 Opublikowano 21 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 21 Września 2015 Z Bytomia. Nie za dużo "się dzieje" na zdjęciu? Cytuj
Hargin Opublikowano 21 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 21 Września 2015 Z Bytomia. Nie za dużo "się dzieje" na zdjęciu? Dla mnie za dużo. Gładka koszula lub z mniej zaznaczonym deseniem byłaby chyba lepszym wyborem. Cytuj
Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 21 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 21 Września 2015 Po prostu sa za waskie w miejscu wezla Moim zdaniem dobrze jeśli krawat w miejscu węzła ma między 5, a 5,7 cm szerokości. Oczywiście duży wpływ na efekt końcowy ma materiał (jego grubość i struktura) oraz wypełnienie. My przy każdej kolekcji czegoś się uczymy i wciąż dostosowujemy wypełnienie. Stosujemy cztery różne wkłady zróżnicowane pod względem kształtu, mięsistości, ciężaru i składu. Na przykład wkład w krawatach z finy jest o kilka milimetrów szerszy od tego w grossie. Do grubszych tkanin używamy cieńszych wkładów, węższych w miejscu wiązania i na odwrót. Do śliskich tkanin dajemy sztywniejszy wkład, który przy wiązaniu jest cięższy do okiełznania, ale węzeł dłużej trzyma formę. Oczywiście kluczowy jest wzrost. Klienci wysocy radzą sobie stosując podwójny węzeł. Z grenadyną jest ten problem, że przez rzadki splot lubi się wyciągać. Staramy się to niwelować częstszym niż zazwyczaj łapaniem wkładu i innym wykrojem. Wyciąganie nie powinno jednak powodować zmian w konstrukcji węzła (ponieważ wkład się nie rozciąga), a raczej wydłużenie węższej końcówki. Pozdrawiam, Asia Cytuj
proki1971 Opublikowano 21 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 21 Września 2015 Z Bytomia. Nie za dużo "się dzieje" na zdjęciu? Dla mnie tak. Gładka koszula byłaby chyba lepsza. Natomiast marynarka świetna jak i koszule świetne ale nie w tym zestawieniu. Cytuj
Beny23 Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 Dzisiaj urodziny mojej drugiej połówki więc smoking w porze kolacyjnej 7 Cytuj
Hargin Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 Wczoraj: - marynarka MD - bawełna, - krawat R.Lauren, - koszula R.Lauren, - poszetka: Roy Robson, - wpinka: Bytom 8 Cytuj
Panam Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 @Hargin - jak oceniasz jakość marynarki MD? Cytuj
Hargin Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 @Panam - jakościowo MD ma przyzwoite rzeczy (taka jest moja opinia na bazie użytkowania kilkunastu różnych wyrobów). Ta konkretna nie jest jakimś stylistycznym majstersztykiem - dość gruba bawełna, z zaznaczoną fakturą, a krój z trzema nakładanymi kieszeniami. Taka w sam raz, gdy nie ma potrzeby dochowania formalności. Kupiłem ją na wyprzedażach (coś ok. 350zł) - w cenie regularnej raczej bym się nie zdecydował (coś ok. 600zł). 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Styleman Opublikowano 22 Września 2015 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 Wczoraj 17 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zajac Poziomka Opublikowano 22 Września 2015 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 Pierwsze w życiu selfie Marynarka: Massimo Dutti Koszula: E. Berg MTM Krawat: Boggi Poszetka: Poszetka.com Spodnie: Benevento Buty: Herring Shoes 13 Cytuj
Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 Z wczoraj / krawat Bateman Ogden 9 Cytuj
Aron Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 @Zajac Poziomka Czu buty do Herring Edward II? Czy jest to kolor tan? Bardzo mi się podoba, a na stronie widzę tylko mahoniowe. Cytuj
Zajac Poziomka Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 Aron: Tak, to Edward II, ale w kolorze mahoniowym. W rzeczywistości są trochę ciemniejsze, niż wyszły na zdjęciu ale na pewno też sporo jaśniejsze niż na zdjęciach Herring Shoes. Cytuj
Breslauer Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 U mnie dzis jedwabna marynarka - wyjątkowo komfortowa w użytkowaniu tkanina o dość otwartym splocie. Polecam. 3 Cytuj
blekit Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 Dzisiaj. * flanelowy garnitur Madison SS * koszula Wólczanka * krawat Embassy of Elegance * poszetka muślinowa Poszetka * zegarek Seiko Cocktail 7 Cytuj
Hargin Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 @blekit - nie ugotowałeś się w tej "flaneli"? Mój wisi i czeka, aż temperatury spadną poniżej 10 st. (trwale, nie o poranku) Cytuj
blekit Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 @Hargin nie, klimatyzacja w biurze jest nadaktywna. Poza tym ja jestem wyjatkowo cieplolubny, tesknie za pieknym sierpniem z temperaturami 30+ Cytuj
Hargin Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 @Hargin nie, klimatyzacja w biurze jest nadaktywna. Poza tym ja jestem wyjatkowo cieplolubny, tesknie za pieknym sierpniem z temperaturami 30+ no to jako termofor ten Madison sprawdzi się pewnie idealnie Cytuj
blueloafers Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 @Hargin @blekit Dzisiaj jestem w tym samym garniturze. W biurze jeszcze nie sciagalem marynarki, a nie jestem znazny z bycia zmarzluchem. Na zewnatrz jest ok 13-14 stopni i taki flanelowy garnitur z podszewka jest na teraz idealny - dzisiaj deszczowo i wilgotno. Jedyne co moze przeszkadzac to 'konkretne' spodnie. Nie lubie miec za grubych materialow na nogach Cytuj
Hargin Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 ok u mnie są 23st. i słoneczko wychodzi co jakiś czas Cytuj
blueloafers Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 Moja wersja 'power suit' 3 Cytuj
tombar Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 Z wczoraj / krawat Bateman Ogden A poszetka? Cytuj
blekit Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 A poszetka?Wełna muślinowa, chyba z zeszłorocznej kolekcji. 1 Cytuj
alabuz Opublikowano 22 Września 2015 Zgłoś Opublikowano 22 Września 2015 Marynarka: SuSu Koszula: Osovski Krawat: Profuomo Poszetka: Lantier Buty: Wittchen 3 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.