Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

Recenzji ze zrealizowanych zamówień i opinii o aarszawskich szewcach nie brakuje w Przewodniku Miejskim. Ja jednak poszukuję dobrego zakładu, w którym mogę przeprowadzić renowację mojego obuwia.

Mam wrażenie, że mistrzowie z Chmielnej, czy Złotej, raczej nie zechcieć podjąć się takiej usługi. Mam na myśli pełną renowację , nie nie tylko zelowanie.

Będę wdzięczny za podpowiedzi, gdzie mogę się udać.

Myślę, że szewc24 .pl na pewno da radę, bo w końcu tylko On wie co to jest "prawdziwa naprawa obuwia" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cieńszy koniec krawata powinien być odwrócony:

-gładką stroną,

-stroną, gdzie najczęściej widać sklad / ew. firmę (przyznam się, że to mi najbardziej pasuje, ale czy wtedy powinno się pozbyć metek firmy/składu?)

-wg uznania

Pytam tych, co wiedzą, a nie myślą, że wiedzą :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w długości marynarek Massimo Dutii (rękaw, całość)? Na stronie jest podawany tylko obwód w klatce a niestety nie mam możliwości zmierzenia tylko muszę korzystać ze sklepu internetowego.

Orientuje się :) Niestety, nie pomoże, bowiem MD nie trzyma ściśle rozmiarówki. Jednym słowem - trzeba ryzykować lub sprawdzać. Szczęściu można pomóc przeglądając oferty na Allegro - marynarki są tam lepiej lub gorzej zmierzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam tych, co wiedzą, a nie myślą, że wiedzą :D.

Tu nie ma co wiedzieć - pokazywanie metek jest w złym stylu i wygląda brzydko. Wg mnie albo chować węższy koniec, albo go pokazywać, ale gładką stroną (taka sprezzatura, widać na zdjęciach Pitti i kilku propozycjach Macaroniego) - wg mnie naljepiej wygląda, jeśli oba końce mają zbliżoną długość (cieńszy może być nawet dłuższy, ale odrobinę).

PS. Dołożyłem zdjęcie z Pitti - pan po lewej - wg mnie ładna nonszalancja, pan po prawej - krawat wygląda nieporządnie.

post-220-13658922317222_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jakiejś sensownej torby materiałowej. (najlepiej przewiewnej, w jasnym kolorze)

Tak apropo toreb - od dłuższego czasu chodzi za mną ta torba:

http://sklep.sagana.pl/torby_miejskie/m ... zy_90.html

Jest sens się w to bawić? Cena dość atrakcyjna, wizualnie to dokładnie to czego szukałem (do miasta, pracy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jakiejś sensownej torby materiałowej. (najlepiej przewiewnej, w jasnym kolorze)

Tak apropo toreb - od dłuższego czasu chodzi za mną ta torba:

http://sklep.sagana.pl/torby_miejskie/m ... zy_90.html

Jest sens się w to bawić? Cena dość atrakcyjna, wizualnie to dokładnie to czego szukałem (do miasta, pracy)

Mam od pół roku kuzyna tej torby, jeden z modeli "jazzy". Kupiłem ją za 245 zł, co jak za torbę w całości wykonanej ze skóry jest naprawdę niewiele. Szwy są porządnie wykonane, nawet przy dużych ciężarach spokojnie wytrzymują, a skóra nie odkształca się. Torba jest ze mną w ciągłym ruchu co skutkuje niewielkimi przetarciami spodu jak i przedniej części, ale nawet przy rzadkiej pielęgnacji przetrzyma lata. Także polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz to: http://www.seatosummit.com/products/display/74

Edit: to w temacie plaży (i zakupów, nie do zdarcia, a można wsadzić w kieszeń, drogawa ale warto). W temacie miejskiej skórzanej: firma Daag ma dobrą opinię, była już wspomniana w wątku o torbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,...chyba że naprawdę ktoś planuje pójście na plażę w Monako, gdzie bez skórzanej torby, która jest do wyrzucenia po położeniach na piasku, po prostu nie wypada przychodzić"

Mieszkałem w Monako i jeśli chodzi o plażowanie to przychodzą tam zwykli turyści oraz mieszkańcy Beausoleil,prawdziwi milionerzy unikają tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.