Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzięki za odpowiedzi. Dobre czyli takie, które ktoś może polecić i ocenić pozytywnie stosunek cena/jakość w przedziale 100-150 EUR. Poczekam na wiosenne kolekcje w sklepach stacjonarnych. Podobają mi się Emlingi ale dostawa to zdzierstwo poza tym mogę nie trafić z rozmiarem.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niedawno dostałem w prezencie marynarkę 100% bawełna. Niestety jest za szeroka w barkach (2cm) taliowanie i długość jest odpowiednia. Sądzicie,że warto oddać ją do kwarcowej w celu zwężenia ramion czy też efekt na tak cienkiej tkaninie będzie mizerny?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przepraszam, że Wam zawracam d... ale na punkcie loafersów zaczynam mieć obsesję i to jest groźne... :D

Generalnie chodzi mi o tego typu buty :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Potrzebne mi są po prostu buty na lato ponieważ oprócz "adidasów" nic niestety nie mam a nie chciał bym się obudzić z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te buty mają taki "ortopedyczny" kształt ze względu na mały rozmiar na zdjęciu, czy kopyto?

Chodzi mi o to, że but wydaje się być krótki, bardzo zwarty, na wysokim obcasie. Coś jak taneczne.

http://www.amazon.co.uk/GRENSON-SHOES-P ... B005IA6DTO

Dołączona grafika

Obstawiam, zdecydowanie kopyto, to bardziej buty dla osoby, która ma niejako napuchnięte podbicie, ale to tylko wniosek ze zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na wiosnę/lato zamszowe chukka/desert boots Camel Active, kolor chyba taupe, bardzo jasny. Buty są na czubkach spatynowane, wyczesane w taki sposób, że czubki są nieco ciemniejsze. Czy można to usunąć, np. szczoteczką do zamszu? Czesanie częścią drucianą wydaje się pomagać, ale nie chcę przedobrzyć i uszkodzić skóry. Może można czymś "poszafirować"? A propos Saphir (lub. ew. konkurencji), czym najlepiej zabezpieczyć, aby zachowały jak najdłużej jasny kolor, nanoprotektorem?

Dzięki.

Wstaw zdjęcie najlepiej, może mógłby pomóc renowator do zamszu i nubuku, jest trochę kolorów (jeżeli chodzi o przebarwienia, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem) Zabezpieczenie to tylko sprawdzony nanoimpregnator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował już kupować buty Gordon & Bros przez ich stronę internetową? Czy jest możliwość przesyłki do Polski? Może jest to gdzieś napisane, ale niestety mój niemiecki ogranicza się do zasobu słów używanych w filmach obrazujących II Wojnę Światową.

Ze swojego oficjalnego konta na eBay nie wysyłają do Polski, właśnie dostałem od nich odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.