Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

następny pokaz dobrego smaku u panów gentlemen'ów na forum.

Elegancja powinna się też objawiać w zachowaniu, nie tylko w ubiorze. Ale widzę forumowa szydera w pełnej krasie.

Pan się nie obraża, tylko żart, żartem zbyje. Każdemu się zdarza sprawić, że towarzystwo uśmieje się serdecznie. Tym razem Panu. Ani to obraza dla Pana, ani dla tych, co to rozbawiło. Na tym forum wielu już doświadczyło drobnych złośliwości. Moim zdaniem zazwyczaj życzliwych. Trzeba się uśmiechnąć i wyluzować. Najlepiej ze szklaneczką whisky lub whiskey. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w LOCie klasyczną, wymiarową torbę "garniturową" można zabrać na pokład?

W LOCie mozesz zabrać do 2 sztuk bagażu podręcznego. Co do wymiarów, to zalezy jaka trasa i jakie obciazenie - wiem z autopsji, ze na krajowych czy krótkich europejskich praktycznie nie zwracają na to uwagi, a jak z dłuższymi trasami to się nie wypowiadam.

Ja do konca nie wiem, bo tez nigdy sie nie interesowalem. Ale u mnie to chyba sekretarka majordomusa zalatwia wszystko z asystentem kamerdynera..

To chyba łatwiej będzie pojechać Bentleyem.
Bentleyem przez morze? Trudno troche moze byc, chyba, ze wypuscili juz model pływający, a go nie dostałem pomimo 1 miejsca na liscie oczekujących...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego? Estetyka ubrania dziecka też przecież jest istotna.

To są oczywiście ogromne koszty, bo dziecko szybko rośnie, ale jeśli rodzica stać, to czemu nie? Ja bym tylko przyklasnął.

tylko czy dziecko będzie szczęśliwe z takiego ubrania? w towarzystwie równolatków ..?

spełnienie estetyczne rodziców vs. odczucia dziecka, to mam na mysli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie - to mój pierwszy post na forum. Dziś wybieram się na ul. Poznańską po szczotki. Jakie powinien kupić? Wiadomo:

- do włosów

- do ubrań

- do zdejmowania kurzu z butów

- dwie szczotki do nakładania pasty (jedna do czarnej, druga do brązowej)

- dwie szczotki do polerowania (jedna do czarnej pasty, druga do brązowej)

taką mam koncepcję. Dobrze to widzę, czy o coś jeszcze byś moje zakupy uzupełnili? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ubrac syna ktory ma mniej niz 6 lat zgodnie z klasyczna elegancja?

Może poniższe punkty nie są zgodne z klasyczną elegancją ale IMHO nawiązują wystarczająco:

1. naturalne tkaniny :!:

2. koszula

3. na chłodniejsze okoliczności - sweterek/bezrękawnik, przy jakiejś ważniejszej okazji można uzupełnić krawatem (są w rozmiarach dla maluchów) czy zawiązać mu muchę.

4. największy kłopot to buty... tu nie mam dobrego pomysłu, i jakoś przechodzę do porządku dziennego.

5. najważniejsze - nic na siłę, sam musi chcieć, a do tego najlepszy jest dobry przykład na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi pieluchami to nie zrozumiałem.

A szczotki: do każdego koloru pasty (odcienia) oddzielna do polerowania. Ja do czyszczenia używam jednej dla brązowych i czarnych (choć pewnie nie zaszkodzi mieć dwie (brąz, czarny, bez rozróżnienia na odcienie). A Kolega damiance pewnie chciał zwrocić uwagę na materiał, z jakiego mają być zrobione, a nie że jedna do wszystkiego, choć ja ten post zrozumiałbym podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.