Skocz do zawartości

Dobrze ubrana kobieta


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się... nieszczęście. Odpadła w czarnych carminach czarna podeszwa od obcasa. Jak uważacie, czy mogę podejść z tym butem do któregoś z szewców, czy wysyłać do salonu. Wydaje mi się to drobnostką i czy warto za taki drobiazg płacić duże pieniądze. A jeśli szewc to który? Oczywiście w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to są damskie Carminy, rozumiem, że żony? Uuu to niedobrze :|

ja bym wysłał zdjęcie z komentarzem do producenta z pytaniem o jakość - zakładając, że ta usterka nie nastąpiła w nietypowej sytuacji związanej z użytkowaniem butów ...

Ale organizacyjnie to nie opłaca się wysyłać za granice tylko pójść z butami np. do TJ ... chyba że żona chce czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[attachment=0]Carmina_po_wypadku.jpg[/attachment]

To zdjęcie zrobione na gorąco. Wydaje mi się, że najlepiej będzie, jak wybierzemy się do szewca.

Damiance, dziękuję za szybką i pomocną odpowiedź

Czy Carmina nie weźmie na siebie kosztów przesyłek? W końcu to gwarancja. Jedyny feler, że potrwałoby dłużej.

Tak do końca to nie jestem pewien, czy akurat uznaliby to za rzecz, którą należy naprawić w ramach usługi gwarancyjnej. Natomiast, faktycznie, bierzemy pod uwagę że wysyłka, czas oczekiwania i powrót buta mogłoby zająć dużo czasu, tym bardziej że zbliża się gorącu okres świąteczny. Dlatego pójdę za radą Jana, ale oddam but w profesjonalne ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob ta czesc podeszwy byla przymocowana do reszty buta? Zgaduje, ze jesli w butach meskich bija na gwozdki tylna czesc piety, to podobnie czynia w butach damskich. Problem w tym, ze na zdjeciach nie widac zadnych dodatkowych elementow laczenia, wyglada jakby calosc sie poprostu odkleila od obcasa. Czy tak faktycznie bylo?

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Cześć, wiem, że temat dość dziwny, ale chciałem się poradzić gdzie kupujecie, Wasze kobiety kupują takie rzeczy w Warszawie?

Moja Dziewczyna szuka jesionki, ale ku mojemu zmartwieniu chodzi tylko po galeriach (Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów). Tam oczywiście Zara i inne masówki, gdzie jakość nijak ma się do ceny. Nie chodzi mi o super ekskluzywne towary, ale jeśli za coś trzeba zapłacić 200,300 czy 600zł to chciałbym, żeby przynajmniej materiał i wykonanie było trochę lepsze niż z chińskiej fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wiem, że temat dość dziwny, ale chciałem się poradzić gdzie kupujecie, Wasze kobiety kupują takie rzeczy w Warszawie?

Moja Dziewczyna szuka jesionki, ale ku mojemu zmartwieniu chodzi tylko po galeriach (Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów). Tam oczywiście Zara i inne masówki, gdzie jakość nijak ma się do ceny. Nie chodzi mi o super ekskluzywne towary, ale jeśli za coś trzeba zapłacić 200,300 czy 600zł to chciałbym, żeby przynajmniej materiał i wykonanie było trochę lepsze niż z chińskiej fabryki.

Po pierwsze, w galeriach to się ogląda np. obrazy, a nie kupuje jesionki ;)

Po drugie, 200-600 zł to cena za chińską fabrykę, jeśli kupujesz w sklepie stacjonarnym, więc albo trzeba się z tym pogodzić, albo szukać okazji na ebay.com lub w sklepach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Panowie, szukam pióra dla mojej Żony. Smukłe, eleganckie, trwałe (parker noszony w torebce zaczął się wycierać). Budżet: kilkaset zł. Możecie coś polecić w oparciu np o doświadczenia Waszych Pań?

Może coś z Sheaffera? Moje prelude ma już prawie 10 lat i nieźle się trzyma. Poza tym linia prelude ma dożywotnią gwarancję

http://www.sheaffer.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

http://www.mygentlelook.blogspot.com/2013/05/pierwsza-miara-sukienka-biznesowa-iwona.html

 

Nieodzownym elementem profesjonalnego stroju kobiety są sukienki. Jest szereg zalet tego typu ubioru. Według mnie warto nosić sukienki, ponieważ:
  • podkreślają kobiecość
  • kształtują sylwetkę
  • czynią poranny dobór stroju bardzo prostym!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.mygentlelook.blogspot.com/2013/05/pierwsza-miara-sukienka-biznesowa-iwona.html

 

Nieodzownym elementem profesjonalnego stroju kobiety są sukienki. Jest szereg zalet tego typu ubioru. Według mnie warto nosić sukienki, ponieważ:
  • podkreślają kobiecość
  • kształtują sylwetkę
  • czynią poranny dobór stroju bardzo prostym!

 

Ostatnio otrzymałam trochę uwag, że moje stylizacje są zbyt męskie. Liczyłam się z tym idąc do męskiego krawca i szyjąc garnitur. Co nie znaczy, że na co dzien nie doceniam spódnic czy sukienek. Trochę będzie teraz o tym na blogu, chociaż kolejny garnitur u p. Sebastiana się szyje i już wkrótce pierwsza przymiarka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.