Skocz do zawartości

Dobrze ubrana kobieta


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, bo aż tak bardzo nie wczytywałem się w waszą wymianę zdań. Ale czy Sergiusz uważa, że założenie przez kobietę męskiego dodatku np. mucha , krawat to zanikanie cywilizacji? Tak wnioskuje bo rozmowa chyba od tego sie zaczęła.

Bardzo Was proszę :).

Mamy prawo nosić co nam się podoba, kobietom nikt nie może zakazać chodzenia nawet w trzyczęściowych garniturach, jeśli tylko lubią. Jednym z fundamentów naszej cywilizacji jest dalej idąca niż gdzie indziej wolność :D. Każdy z nas może chodzić w różowych rajstopach i sukience w kwiatki, jeśli lubi. Żyjemy przecież w wolnym kraju i nikt nam tego nie zabroni (tak jak kobietom przebierania się w męskie ciuszki).

Napisałem tylko, że ten zmieniający się gust jeśli chodzi o ubrania (np. odchodzenie od klasycznego kanonu ubrań) jest jednym z objawów pewnego rodzaju degeneracji naszej cywilizacji. Jeśli chodzi o ubiór to jest już chyba nie do cofnięcia :) i nie obrażam się na świat z tego powodu :D.

Z mojej strony EOT jeśli chodzi o "cywilizacyjny off-top" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze będę kontynuował temat, bo mnie ciekawi. Bowiem panie w męskich strojach bardzo mi się podobają. Choć niedawno koleżanka wprawiła mnie w zakłopotanie, gdy okazało się, że ma ładniejsze oksfordy ode mnie. ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I cytat z bloga, z którego pochodzi ostatnie zdjęcie (unabashedlyprep.com): Androgyny is at the bedrock of preppy style. The term itself is derived from the Greek words for “man” and “woman”—referring to the combination of masculine and feminine characteristics. And yet, I find it still altogether sexy.

Ta pani dosłownie zaczerpnęła coś z męskiej garderoby (The Sartorialist): :)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kobiety w męskich strojach to podoba mi się tylko moja dziewczyna w moich koszulach ;)

Jako dużo starszy kolega powiem, że jakaś dziewczyna zawsze może być w Twojej koszuli. I też się podobać. Trzeba dać tylko życiu, przepraszam, tej koszuli szansę ;)

:lol:

Prawda przez Ciebie przemawia, prawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli chodzi o kobiety w męskich strojach to podoba mi się tylko moja dziewczyna w moich koszulach ;)

Bo najpiękniej wygląda kobieta o poranku w białej męskiej koszuli... :)

A ja wcale tak nie uważam ;). Najpiękniej moim zdaniem wygląda kobieta, która dba o kobiecość, a nie przebiera się za mężczyznę. Sukienki, spódnice, buty na obcasie, staranna fryzura, ładny makijaż ;). Jeśli kobieta sięgnie do korzeni damskiej elegancji, wygląda świetnie!

Widziałem niedawno w autobusie kobietę w za dużym, męskim garniturze i pod krawatem z naszywką "polska liga feministyczna". Do dziś zastanawiam się, czy to nie był przypadkiem jakiś żart. Kobiety, które wstydzą się swojej kobiecości, mają z jej powodu kompleksy i próbują wypełniać męskie role, czy to w strojach, czy życiu, mi nie odpowiadają.

Ale to oczywiście moje osobiste zdanie, nikomu niczego nie zabraniam (jeśli kobieta koniecznie chce nosić męskie ubrania, to jej osobista sprawa), jednak mam prawo do własnej oceny tego, co mi się podoba, a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kluczowa jest tu kwestia, o jaką koszulę chodzi. Czy o ciepłą, aksamitną niemal w dotyku, koszulę z flaneli lub innej miękkiej bawełny, którą On czasem narzuca w domu na t-shirta (i która, by tak rzec, jest bardziej czysta niż brudna), czy też o koszulę, którą On miał na sobie pod marynarką przez 9-10, a może i 14 godzin ciężkiej, stresującej pracy. W tym drugim wypadku trudno mówić o zmysłowej wizji, bo jak wiadomo, elementem fizjologii stresu jest wzmożona praca gruczołów potowych. Z drugiej strony, przypomina się scena z Pulp Fiction, w której żona Bruce'a Willisa mówi "lubię, gdy śmierdzisz", więc może i koszula drugiej świeżości miewa swoje walory :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flanelowa, w której drwal uprzednio przez 12 godzin ścinał drzewa ;) . Serio myślę, że chodzi o wizję taką: kobieta zasiedziała się u mężczyzny do rana, a że nie miała co na siebie wdziać, to wyciągnęła z szafy świeżą białą koszulę. Tak, tak - już uprzednio wyprasowaną, z wieszaka ;)

Jeśli drwal, to pani mogłaby się rozczarować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co tak optymistycznie? :P Wybaczcie źródło - kiedyś usłyszałem, teraz tylko zgooglowałem.

http://www.fakt.pl/Polscy-faceci-to-len ... 522,1.html

Taaa, to prawda :lol: dodałbym do tego że co trzeci polak nie myje w ogóle zębów (co widać i czuć), polka tylko co 10.

Jeśli chodzi o kobiety w męskich strojach to podoba mi się tylko moja dziewczyna w moich koszulach ;)

Bo najpiękniej wygląda kobieta o poranku w białej męskiej koszuli... :)

A ja wcale tak nie uważam ;). Najpiękniej moim zdaniem wygląda kobieta, która dba o kobiecość, a nie przebiera się za mężczyznę. Sukienki, spódnice, buty na obcasie, staranna fryzura, ładny makijaż ;). Jeśli kobieta sięgnie do korzeni damskiej elegancji, wygląda świetnie!

Ale to oczywiście moje osobiste zdanie, nikomu niczego nie zabraniam (jeśli kobieta koniecznie chce nosić męskie ubrania, to jej osobista sprawa), jednak mam prawo do własnej oceny tego, co mi się podoba, a co nie.

Ej, ale wyobraź sobie Pan kobietę w każualowej koszuli slim fit (ja wybieram czerwoną w białe paski) z dużymi piersiami. Oczywiście koszula noszona po włosku, czyli jeszcze dwa guziki rozpięte oprócz tego na kołnierzyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co tak optymistycznie? :P Wybaczcie źródło - kiedyś usłyszałem, teraz tylko zgooglowałem.

http://www.fakt.pl/Polscy-faceci-to-len ... 522,1.html

Taaa, to prawda :lol: dodałbym do tego że co trzeci polak nie myje w ogóle zębów (co widać i czuć), polka tylko co 10.

Szczerze współczuję, bo dochodzenie do takich dokładnych wniosków musiało być pewnie poprzedzone skrupulatnymi badaniami na jakiejś reprezentatywnej grupie, a jak wyniki badań pokazują, ich przebieg nie był zbyt przyjemny... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Chodziło o sytuację, jak kobieta rano wstaje z łóżka, ubiera Twoją koszulę, którą ściągnęła z Ciebie wieczorem, i idzie zrobić Ci śniadanie. Mniej więcej o coś takiego chodziło i mnie, i Lughowi, to chyba widać od razu.

Proszę się nie martwić, zrozumiałem ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.