Skocz do zawartości

Tatuaż - Temat Tabu?!


The Kozlow

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 years later...

Ale odgrzebanie tematu 😄

Myślę nad pyknięciem sobie tatuażu, najpewniej na łydce.  Nie wiem gdzie to widziałem, ale od lat mi się spodobał jeden, facet z parasolem, stojący tyłem, chyba padał deszcz, kojarzy mi się trochę z Casablancą. Ktoś może wie, zna, widział, ma? Google nie podpowiada mi tego tylko jakieś paści 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Krzysiek_W napisał:

Ale odgrzebanie tematu 😄

Myślę nad pyknięciem sobie tatuażu, najpewniej na łydce.  Nie wiem gdzie to widziałem, ale od lat mi się spodobał jeden, facet z parasolem, stojący tyłem, chyba padał deszcz, kojarzy mi się trochę z Casablancą. Ktoś może wie, zna, widział, ma? Google nie podpowiada mi tego tylko jakieś paści 

Nie to forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sala klubowa, czyli to forum ;) Pomijając już fakt, że jakoś np. bosmanki nie są tabu, czemu od marynarzy nie czerpać szerzej? 
Własnie się skończyła na Kickstarterze zbiórka na zbiorcze wydanie Bogie Man, gdzie Robin Smith rysuje masę rzeczy Casablanki czy innych Sokołów Maltańskich, warto rzucić okiem, jeśli szukasz szerzej inspiracji, a nie chcesz tylko jednego konkretnego zdjęcia odnaleźć.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to moja wypowiedź może być uznana za przesadnie uszczypliwą.

Odradzam. Ewentualnie doradzam wykonanie próby (czyli jakiegoś zmywalnego, o ile to możliwe).

Wg mnie czyste, zadbane, dobrze wyglądające ciało - zwłaszcza u kobiety - to jest najpiękniejszy widok. Tatuaż może to tylko zepsuć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2023 o 11:55, eye_lip napisał:

A dlaczego zwłaszcza u kobiety?

Czy ciało (czyste?, BTW jak ma włosy na nogach to jest czyste czy inna kategoria?) obcej kobiety jest po to abyś Ty się na nie patrzył?

Bo zaraz dojdziemy do argumentów przedszkolaka:

- Co się patrzysz?!

- Bo mam oczy!

W ogóle to przejrzałem sobie początek tego tematu i ze zdumieniem odkryłem własne wypowiedzi z 2011 r. Poglądy mi się zasadniczo nie zmieniły - tatuaż nie jest częścią klasycznej męskiej elegancji, natomiast obecność tatuażu w żaden sposób nie dyskwalifikuje jego posiadacza. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że w moim środowisku (lekarskie) spora część osób ma tatuaże w widocznych miejscach i nie ma z tego powodu problemu, więc tatuaż zdecydowanie wszedł do mainstreamu. Czyli - jak się komuś podoba, to spoko. Ja jednak nie mam tatuażu - jak mówi George Clooney, nie obkleja się ferrari ;).

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
W dniu 30.09.2023 o 22:18, Velahrn napisał:

Ciekawy artykuł o socjologicznych aspektach tatuażu, co prawda sprzed pięciu lat, ale tatuaży tylko przebywa.

https://i.pl/jaroslaw-kulbat-im-ktos-starszy-bogatszy-lepiej-wyksztalcony-to-tym-rzadziej-decyduje-sie-na-tatuaze/ar/13424047

Widziałem artykuły w podobnym tonie o ciuchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.