Skocz do zawartości

Biznes - kontakty


Arkadyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Panowie,

 

Zbieram dane do doktoratu. Temat kwestionariusza: "Elastyczność zasobów w zarządzaniu ryzykiem małych i średnich przedsiębiorstw". Jak sama nazwa wskazuje, badanie jest prowadzone w MiŚiach. Jakby ktoś był gotowy poświęcić trochę czasu na uzupełnienie kwestionariusza byłbym zobowiązany i proszę o kontakt na priv.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bardzo dobry temat.

 

Osobiście jestem prawnikiem, specjalistą od prawa IT, ochrony danych osobowych i własności intelektualnej w Internecie, licencji publicznych i wszelkiego rodzaju kwestii związanych z prawnymi akceptami badań i rozwoju (w tym w zakresie medycyny) głównie w prawie francuskim i niemieckim, ale również polskim i angielskim. Mam doświadczenie jako lobbysta (KE, WIPO). Udzielam szkoleń z zakresu ochrony własności intelektualnej i stosowania licencji publicznych (CC, GNU GPL, Apache i innych). Uczę prawniczego angielskiego i francuskiego. Pracuję m.in. w firmie zajmującej się data miningiem i budową sieci semantycznych.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Heh, ale ja nie jako główny mózg tam siedzę, tylko jako pomagajka od kwestii prawnych (też bardzo ciekawych, swoją drogą), a sam data mining i semantic web ogarniam tylko na tyle, na ile nie-informatyk ogarnąć może. Ale przyznać muszę, że obie technologie dość przełomowe, i w dodatku naprawdę są już gotowe do szerokiego zastosowania (bo big data jest na wyciągnięcia ręki, i to coraz bardziej big). Wielkich kokosów póki co z tego nie ma (głównie mówi się o tych technologiach w kontekście badań i rozwoju, niż w kontekście konkretnych zastosowań), ale w firmie wszyscy liczą, że już za chwileczkę, już za momencik - a wtedy "since 2012" będzie robić wrażenie w branży. Dla zainteresowanych - w UK w połowie maja wszedł już ustawowy wyjątek od praw autorskich (czyli wg. polskiej terminologii "dozwolony użytek") do celów data miningu (statystycznej analizy danych, jak mówi angielska ustawa). Będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Witam wszystkich forumowiczów. Pomyślałem, że przedstawię i przy okazji "zareklamuję" się tutaj.

Z wykształcenia jestem filologiem angielskim (skończyłem Uniwersytet Łódzki) i dotychczas pracowałem w łódzkich liceach oraz prowadziłem kursy dla dorosłych. Tydzień temu przeprowadziliśmy się z żoną do Gdańska by szukać swojego miejsca na ziemi i w związku z przeprowadzką szukam pracy. Szukam głównie w branżach związanych z reklamą i marketingiem (np. copywriting) oraz hotelarstwem (np. sales/banquet managing) - przeprowadzka motywuje mnie do wyjścia poza ramy szkolnictwa :) 

Gdyby ktoś coś wiedział, szukał, to proszę o kontakt.

Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykształcenia i zawodu - programista. Ukończyłem Politechnikę Łódzką, mam za sobą ponad 10 lat doświadczenia komercyjnego. W prowadzonej przez siebie wraz z przyjaciółmi spółce zajmujemy się dedykowanymi aplikacjami dla firm, aplikacjami internetowymi, mobilnymi (iOS, Android, Windows Phone, smartwatches), serwisami i stronami internetowymi. Pracujemy i dla dużych i dla małych, starając się czynić rzeczy niemożliwe możliwymi. Software house do zadań specjalnych. :) Z racji wykonywanego zawodu, współpracujemy z grafikami i fotografami - wspólnie realizując produktowe sesje fotograficzne, sesje plenerowe, projekty drukowane (wizytówki, plakaty, katalogi) - w tej dziedzinie również możemy pomóc.

 

Z pasji #1 - miłośnik wina i bloger winiarski (Winne Przygody), raczej łatwy do spotkania na dużych przekrojowych degustacjach w Warszawie

Z pasji #2 - miłośnik piwa i piwowar domowy (Browar Matysiowo), członek Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych

Z pasji #3 - miłośnik muzyki - skrzypek (słaby) i pianista (lepszy) amator

 

Jeśli z którąś z dziedzin mogę być pomocny, śmiało piszcie :)

 

Pozdrawiam!

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.