Jump to content
Arkadyjczyk

Biznes - kontakty

Recommended Posts

Z zawodu inżynier mechanik który aktualne szuka pracy. Dodatkowo zajmuję się fotografią. Głównie fotografia reklamowa, produktowa oraz wnętrz. Moje pf można znaleźć na www.robertchmara.com

Szukam fotografa do obsługi chrztu dzieci. Całość przypuszczam zajmie 3-4 godziny: uroczystość w kościele, w razie pogody ewentualnie zdjęcia w pobliskim parku i trochę na początku obiadu w lokalu. Miejsce: Warszawa Wola i Śródmieście. Termin 28 czerwca 2015 r. godzina 13.00. Interesuje nas nie tylko samo zrobienie zdjęć, ale również przygotowanie ładnego albumu (wiem, że można to sobie zrobić samemu albo zamówić później odrębnie, ale nie bardzo mamy czas na załatwianie kilku rzeczy, które można zrobić za jednym razem).

Proszę o oferty albo namiary na polecanych przez Was fotografów na PW.

Jak by ktoś miał jakąś sprawę na Litwie (głownie Wilno i okolice) - mogę pomóc 

1. ANTYKI - moja pasja

Poszukujących wszelkiego rodzaju antyków, staroci i innych osobliwości zapraszam do siebie - w miarę możliwości będę starał się pomóc znaleźć poszukiwany przedmiot lub dołączyć go do osobistej bazy "do zdobycia"

Służę również podstawową ekspertyzą przedmiotów.

2. MARKETING I SPRZEDAŻ - moja praca

Działania wspierające sprzedaż produktów w terenie - outsourcing zespołów sprzedażowych, promocyjnych, merchandisingowych, audyt. Konkursy, loterie, programy lojalnościowe i motywacyjne. Kreacja i produkcja materiałów reklamowych (POSM, stoiska targowe itp)

Zapraszam!

Zajmuje się dwoma rzeczami mam swój sklep internetowy z dekoracjami okiennymi (firany, zasłony) i nie tylko w którym sami projektujemy i wykonujemy wszystko co w tym sklepie można znaleźć. https://rajski-ptak.com/

Dodatkowo zajmuje się importem/exportem towarów takich jak Red Bull czy Coca-Cola w ilościach kontenerowych sa to ilości różne od 10-500 kontenerów miesięcznie dla jednego klienta (1 kontener to ponad 85 tys puszek) klienci to klienci z całej europy.

Jestem projektantem gier komputerowych. Zatem, z biznesowego punktu widzenia, jestem kompletnie bezużyteczny dla społeczności forum pod tym względem, wybaczcie ;)

• Upvote 1

Zajmuje się dwoma rzeczami mam swój sklep internetowy z dekoracjami okiennymi (firany, zasłony) i nie tylko w którym sami projektujemy i wykonujemy wszystko co w tym sklepie można znaleźć. https://rajski-ptak.com/

Dodatkowo zajmuje się importem/exportem towarów takich jak Red Bull czy Coca-Cola w ilościach kontenerowych sa to ilości różne od 10-500 kontenerów miesięcznie dla jednego klienta (1 kontener to ponad 85 tys puszek) klienci to klienci z całej europy.

42,5 miliona puszek miesięcznie dla jednego tylko klienta jako dodatkowe zajęcie, imponujące!

• Upvote 4

Monkuisz możesz zrobić przygodówkę Gentlemen`s.

Np. "Intro" pali się, katastrofa. Gentelmen musi uratować kotka z płonącego domu, damę i trójkę dziatwy. Doszczętnie spłonęła garderoba i ginie ulubiony krawiec.

Bohater musi tworzyć garderobę  od nowa, zajmując się jednoczesnie uratowaną damą dziatwą i kotkiem............... Za zgodą autorów możesz np. wpleść przygodę z reklamacją koszuli EB :twisted:

• Upvote 6

42,5 miliona puszek miesięcznie dla jednego tylko klienta jako dodatkowe zajęcie, imponujące!

Napisałem tu to dlatego ponieważ już nie raz się przekonałem że odbiorców i współpracowników znajdywałem przez przypadek bo ktoś znał kogoś a prowizje są fantastyczne :)

Zajmuję się marketingiem społecznościowym w branży zdrowie i anti-aging. Zapraszam do kontaktu każdego, kto szuka czegoś nowego.

• Upvote 1

Jeżeli któryś z kolegów "siedzi" dość mocno w branży obrabiarek CNC  to bardzo proszę o kontak i ewnetualną pomoc.

Z zawodu inżynier mechanik który aktualne szuka pracy. Dodatkowo zajmuję się fotografią. Głównie fotografia reklamowa, produktowa oraz wnętrz. Moje pf można znaleźć na www.robertchmara.com

Gdzie obecnie mieszkasz? Ja szukam kogoś z Warszawy do fotografowania wnętrz i mebli do mojego nowego projektu www.carvers.pl.

śruby, nakrętki, podkładki itp. w różnych klasach wytrzymałościowych ,  ogólnie rzecz biorąc artykuły metalowe , Warszawa i okolice . 

Gdzie obecnie mieszkasz? Ja szukam kogoś z Warszawy do fotografowania wnętrz i mebli do mojego nowego projektu www.carvers.pl.

Mieszkam w stolicy pomorza zachodniego - Szczecin.

Witam wszystkich!

Lekarz w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych, w trakcie zakładania fundacji, wieczny startupowiec. 

Inżynieria , budownictwo, inwestycje 

ale poza pracą zamiłowanie do sztuki 

aktualnie rozwijam  galerię, do której serdecznie zapraszam jesli ktoś miałby zamiar zakupic np. obraz, grafikę  lub biżuterię autorską  -----

Edited by mosze
link komercyjny

Szacunek Wszystkim,

Branża- prawo
Doświadczenie- z dnia na dzień co raz bogatsze
Cel- toga z zielonym żabotem, w realizacji

Witam wszystkich,

Obecnie: Podchorąży w Szkole Głównej Służby Pożarniczej

Za 2 lata: Oficer Państwowej Straży Pożarnej w stopniu ml. kapitana oraz specjalista do zabezpieczenia ppoż.

Cześć wszystkim, prowadzimy z żoną firmę zajmującą się malowaniem artystycznym ścian. Specjalizujemy się w malowidłach dziecięcych do pokojów, przedszkoli i szkół. 

Marek

Edited by waski
reklama - usunięto link

Ha! Pośredniczyć to ja mogę w każdej branży :mrgreen:

Znajomy z Malezji wspominał coś o zainteresowaniu transporterami opancerzonymi z Bumaru :) Jak, coś to na PW :D

• Upvote 3