Skocz do zawartości

Biznes - kontakty


Arkadyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam, przy okazji mój pierwszy post więc wypada się przywitac ;)

Niezależny doradca finansowy w sprawach wyboru najbardziej korzystnych produktów finansowych dotyczących kredytów, ubezpieczeń na życie i majątkowych, inwestycji, poduszek pod kredyt, planowania finansów jako takich (emerytura, przyszłosc finansowa dzieci, etc)

Najczęściej na terenie Warszawy, ale dostępny w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

nie pierwszy post ale również wypada się przywitać. Po obronie i starający się utrzymać z fotografii, najczęściej portrety ale też trochę live, dokument. Głównie współpracuję z częścią wrocławskiej sceny muzycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Badania naukowe w dziedzinie chemii. Rozwój nowych technologii syntezy organicznej. Usługi dedykowane dla branży farmaceutycznej i fine chemicals. Własne portfolio katalizatorów. Oprócz tego doradztwo w zakresie transportu drogowego materiałów niebezpiecznych (uprawnienia doradcy ADR).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich szanownych Panów.

Może to trochę faux pas reklamowac się w tym dziale od razu pierwszym postem po rejestracji na forum,ale cóż- faux pas to moje drugie imię.

Nie jest to obecnie moje główne i jedyne zajęcie,ale jeśli któryś z Panów(albo jego Pani) chciałby schudnąc,żeby oszczędzic na materiale na ten nowy bespoke to służę pomocą.

Oferuję programy odchudzające z pełną opieką,doradztwem,produktami wspomagającymi i układaniem planu posiłków do rozkładu dnia. Cała Polska i cały świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

[...] nie spodziewałem się jednak aż takiej ilości użytkowników zaczynających przygodę z forum od tego wątku :roll: Czy traktują to jako (prawie) jednorazowy wpis - ogłoszenie?

Może być jeszcze inna przyczyna. To jeden z wątków w których mogą coś napisać koledzy którzy nie mają jeszcze wiedzy czy doświadczeń pozwalających na udzielanie się w bardziej merytorycznych wątkach. Pozwala na nastukanie postów potrzebnych chociażby do wyslania PM.

Swoją drogą ze względu na powyższe może by usunąć ten temat, co myślicie??

IMO niech zostanie a to, że wpadanie na forum i zaczynanie od ogłoszeń to słabe posunięcie marketingowe pewnie odczują koledzy postępujący w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się ustosunkuję do wypowiedzi kolegi xkoziol:

że to trochę faux pas pisac tu na początek to wiem-o czym zresztą powiedziałem.(Że zdania nie powinno zaczynac się od "że" tez wiem-taki ze mnie mądrala ;) )

Więc dlaczego to zrobiłem?

Bardzo proste- zalogowałem się na nowym forum i chciałem coś napisac-a,że wypowiadac się na temat "statutowy" jeszcze nie mogłem to napisałem cos tutaj. Zdziwiłbym się niepomiernie gdyby z tego wpisu "wpadł" mi jakis klient i nie o reklame tak naprawde mi chodziło, tylko o jakies zagadanie. A potem znalazłem wątek o cygarach. Gdybym znalazł go wczesniej to tu bym pewnie nic nie wpisywał.

I pewnie przynajmniej częśc z tych pierwszych postów w tym dziale jest tu z tego samego powodu- chociaż kto wie? Może bardzo się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak po prawdzie dopiero teraz po ponad pół roku bytności na forum "odkryłem" ten temat. (jakoś wcześniej nazwa mnie odrzucała ;-)) Abstrahując już od moich wynurzeń - jeżeliby ktoś potrzebował pomocy prawnej jestem do usług. Uczciwie zastrzegam, że staż w zawodzie mam raczej niewielki - ot 2 lata. Zajmuje się głownie sprawami z szeroko pojętego prawa cywilnego (+ rodzinne). Budowlanka, umowy, spadki i zobowiązania; od czasu do czasu dla relaksu wykorzeniam słupy Enei i obalam zabytki ekologiczne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jako osoba tymczasowo bezrobotna poszukuję pracy. Jeśli któryś z was poszukuje obrotnej osoby na stanowisko związane z reklamą, marketingiem ostatecznie ze sprzedażą, lub kupnem, bardzo chętnie zgłoszę swoją aplikację:-)

A skąd jesteś? Jeśli w Poznaniu, to moja dziewczyna szuka Junior Accounta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

to i ja się tu dopisze, może nie w celach marketingowych ale dla czystej informacji:

póki co jeszcze studiuję 2 specjalności na wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej.

Inżynierię Komunikacyjna - została mi obrona magistra we wrześniu;

Drogi szynowe - w lutym koniec;

Od 2 lat pracuję w biurze projektowym jako asystent projektanta - najbardziej zajmuję się rozwiązaniami stałych i czasowych organizacji ruchu na czas budowy II odcinka metra w Warszawie.

W razie potrzeby mogę zaoferować pomoc w przerysowaniu czegoś do Autocada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.