Jump to content
Arkadyjczyk

Biznes - kontakty

Recommended Posts

Owszem na giełdzie duży zysk duże ryzyko , jednakże rynek inwestycji to nie tylko giełda.

Duży zysk to zawsze duże ryzyko. Na każdym rynku - począwszy od handlu narkotykami, na handlu winem i dziełami sztuki kończąc. Ale nie mam zamiaru prowadzić krucjaty na ten temat. Każdy niech robi ze swoimi pieniędzmi co uważa za słuszne...

Cóż, to kwestia indywidualna, ale prawda jest taka, że nie ma inwestycji bez ryzyka ;)

Mimo tego, że to Sala Klubowa, proponuję ew. dyskusję kontynuować w innym temacie, a ten pozostawić na kontakty biznesowe :)

Zajmuję produkcją i sprzedażą sadzonek ziół do kuchni i ogrodu. Projektuję nowoczesne ogrody i tarasy ziołowe, kolekcjonuję okazy ziół z całego świata. Jestem właścicielem strony www.ogrodyziolowe.pl

Panowie, szukam drukarni, która "tanio, jak barszcz" wydrukuje gazetkę (4 strony, czyli dwie kartki - a4 każda) w ilości 1000 sztuk. Dla świetnych i aktywnych  emerytów z Targówka, którzy budżet maja zawsze na minusie :). Może być druk poza Wawą z dowozem.

Witam,

Moją specjalizacją są finanse, a dokładniej mówiąc kredyty - zarówno firmowe, jak i osobiste, jestem pośrednikiem kilku banków, więc w razie potrzeby śmiało zapraszam na PW.

Pozdrawiam.

Od 6 lat zawodowo zajmuję się grafiką komputerową. Projektuję głównie strony internetowe, ale także grafikę reklamową, użytkową i identyfikację wizualną. Oprócz tego, mam za sobą kilka innych, nietypowych projektów m.in. zegarków naręcznych.

Swoje projekty wdrażam również do użytku, z zastosowaniem technologii HTML5 oraz CSS3.

Kilka z moich ostatnich prac można znaleźć pod adresem http://vcore.sigmeo.pl/w/ 

Łącznie, mam w swoim portfolio blisko 400 ukończonych projektów

Zapraszam do kontaktu

• Upvote 1

Poza głównym nurtem rozwijam również ofertę skierowaną do osób dla których chęć nauki pływania pozostawała na dalszym planie.

Nauka pływania, rozwijanie umiejętności, przygotowanie do egzaminów. Pomoc w "zgubieniu brzuszka". Również zajęcia dla dzieci od 3 roku życia.

Zawsze z instruktorem w wodzie.

Instruktor Pływania. Twój Instruktor.

http://swimstructor.pl/

Przez pewien czas pracowałem jako inżynier budowy na osiedlach mieszkaniowych. W związku z tym mogę pomóc przy odbiorze lokatorskim mieszkań od deweloperów.

Obecnie pracuję w jednej z firm budowlanych przy zdobywaniu kontraktów. ;)

Panowie, czy możecie polecić godne zainteresowania firmy zajmujące się kręceniem filmów reklamowych/animacji?

www.filmprodukcja.com

daj znać, może będę mogł pomóc, albo odeślę do "konkurencji".

To jeden z moich pierwszych występów dlatego, też pragnę powitać wszystkich.

Mieszkam we Wrocławiu i pracuje w PR, nasza specjalizacja to komunikacja wewnętrzna. 

Jeżeli w czymś będę mógł pomóc to zapraszam do kontaktu. 

Dobry wieczór Państwu. 

Pracuję jako marketingowiec w firmie produkującej software związany z bezpieczeństwem IT. Jeśli potrzebują Państwo zabezpieczeń lub szukają kontaktu handlowego (gdyż w Polsce trudnimy się tylko sprzedażą), służę wszelką pomocą.

Od niedawna jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów Cape Cod na Polskę, prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną jak i hurtową oraz tzw. dropshipping.

Cape Cod to produkty przeznaczone do polerowania w domowym zaciszu, bez potrzeby używania pasty polerskiej i szlifierki. Produkty są doskonale znane wśród zegarkomaniaków ale nie tylko :) zyskały sobie przydomek „magiczne ściereczki”. W ofercie mamy zarówno opakowania zawierające dwie sztuki jak i puszki zbiorcze (12 sztuk + rękawiczki nitrylowe + „buffing cloth”)

http://www.capecodpolish.com/products/main_index.php?osCsid=ev6f0fa3o9j7r2cjb41if0isj0

Dla sklepów oraz firm mamy wyjątkowo atrakcyjną ofertę cenową.