Skocz do zawartości

[Cz.Jamroziński] Rękawiczki


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

To straszne i piękne, że dobre rękawiczki szyte na miarę są w cenie tych z Zary.

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... %83CZENIEM

Swoje bordowe (zamsz, skóra licowa, biała podszewka) odbieram na początku miesiąca.

Nieunikniona chyba jest podwyżka tak jak z garniturami bespoke.

Zamsz bordo na białym - bardzo dandy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nie myślałem, że rękawiczki mogą tak dobrze leżeć. Od jakiegoś czasu chciałem kupić takie właśnie rękawiczki samochodowe, nie ukrywam jednak, że nie tylko z myślą o prowadzeniu auta, ale też do codziennego noszenia w chłodne dni, gdy jednak grubsze rękawiczki nie są konieczne. W sklepach niestety nie ma nic poza czarnym i brązowym w śmiesznych cenach (129,90 zł w H&M np.). Pan Jamroziński zrobił mi takie cudeńka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Pan Jamroziński zrobił mi takie cudeńka.(...)

No ładnie.

U p. Jamrozińskiego od piątku czeka już dla mnie odłożony kawałek wiśniowej skóry, a ja szukam w sieci inspiracji na rękawiczki samochodowe z kontrastowym obszyciem. I teraz będę kombinował, jak zrobić to samo, ale jednak nie kopiować bezczelnie... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Pan Jamroziński zrobił mi takie cudeńka.(...)

No ładnie.

U p. Jamrozińskiego od piątku czeka już dla mnie odłożony kawałek wiśniowej skóry, a ja szukam w sieci inspiracji na rękawiczki samochodowe z kontrastowym obszyciem. I teraz będę kombinował, jak zrobić to samo, ale jednak nie kopiować bezczelnie... :-)

Zrób szwy na zewnątrz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastosowałem zapięcie od wewnęrznej strony nadgarstka.

Dzięki temu elementy zapięcia nie rysują zegarka.

ps.

Rękawiczki - Pan Cz. J.

Koszula - Emmanuel Berg P&C

Pasek do zegarka - bespoke by Filip (eye_lip)

Klamra do zegarka - bespoke z innego forum

przepraszam za źle odwzorowane kolory ale w biurze dysponowałem jedynie pseudoaparatem w telefonie

post-3767-13658923350898_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jakis czas temu odebralem swoja pare od Pana Cz.J i musze powiedziec, ze nie do konca jestem zadowolony z dopasowania. Tzn pogobnie jak Simon uwazam ze za ta cene jest niezle, ale nie idealne. W moim przypadku skrocilbym o kilka 2-3mm kciuk i palec wskazujacy oraz sporo zmniejszyl w nadgarstku - choc trzeba uczciwie przyznac, ze ten efekt uczucia niedopasowania glownie jest spowodowany tym, ze pozostale palce leza jak ulal i tym bardziej czuc kontrast tam gdzie jest nadmiar skory. W standardowych rekawiczkach, gdzie kazdy palec byl niedopasowany nie kulo to tak bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.