Skocz do zawartości

Embassy of Elegance


Rekomendowane odpowiedzi

@Whitesnake ciekawa sprawa, ja też od dłuższego czasu używam praktycznie tylko krawatów EoE, też mam ich całkiem sporo a naliczyłem chyba jedynke 3 takie same jak Twoje :) Zawsze wydawało mi się że mają bardzo ograniczony wybór ładnych dla oka tkanin, a tu proszę - wygląda na to że jednak to tylko złudzenie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

@astaroth w moim przypadku (o czym zostałem lojalnie uprzedzony) wypełnienie bardzo lekkie jest naprawdę BARDZO lekkie i krawat praktycznie nie ma niczego w środku poza warstwą cieniutkiego płótna. To, wraz z jedwabiem na wierzchu powoduje że ślizga mi się on przy wiązaniu i nie mam na razie wyczucia żeby zawiązać go na docelowej długości za pierwszym razem. Kwestia praktyki. Wydaje mi się, że z trochę grubszym wkładem nauczyłbym się tego szybciej.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W wątku dotyczącym krawatów opisałem wrażenia estetyczno-funkcjonalne z pierwszego zakupu krawatów EoE, więc nie będę tutaj tego powtarzał. Zdjęcie jednak wkleję, bo krawaty są urodziwe.

EoE.JPG

Rady @Embassy of Elegance w kwestiach technicznych krawatów były konkretne, a kontakt wręcz natychmiastowy. Krótko pisząc - jestem zachwycony.

Kupiłem 3 krawaty, każdy osobno, pięknie zapakowany. Pudełek żal wyrzucać, więc przy następnym zakupie poproszę o zapakowanie 2-3 krawatów razem. A może do tego czasu pojawi się opcja pakowania eko?

 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2018 o 10:44, Grafa napisał:

@Embassy of EleganceW wątku dotyczącym krawatów opisałem wrażenia estetyczno-funkcjonalne z pierwszego zakupu krawatów EoE, więc nie będę tutaj tego powtarzał. Zdjęcie jednak wkleję, bo krawaty są urodziwe.(...)

 

 

Zastanawiałem się nad środkowym, ale widzę, że rozwiązałeś mój problem, samemu zaopatrując się w to cudeńko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się, że kiedy przyszło wybierać krawat do wyjazdu służbowego na Jamajkę to wybór padł właśnie na EoE ;) wybaczcie za paskudną smycz, ale trzeba było nosić. Kibicuje i czekam na powiększenie oferty oraz ceny na dotychczasowych poziomach :P

DSC_0053.thumb.JPG.2b4c448a4645d0ab1861c1cf00625827.JPG

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Black Friday pierwszy raz w Embassy of Elegance!

- rabat 20% na wszystkie produkty
- dotyczy również opcji BESPOKE
- startujemy dziś, a kończymy w poniedziałek
 
Kod rabatowy: BlackFriday20
 
Znakomita okazja do nabycia naszych produktów w super cenie! :)
 
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.