Skocz do zawartości

Embassy of Elegance


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, FONos napisał:

Czy kolory krawatów na stronie odpowiadają rzeczywistości? Szczególnie chodzi mo o ten: https://embassyofelegance.com/pl/p/Krawat-z-grenadyny-grossa/140

wg opisu ma kolor jasnoszary, granat, biały a ja tam widzę jasnoniebieski, granat, beż. Na tym przykładzie widać że kolory chyba są przekłamane (biały jest beżem)?

https://embassyofelegance.com/pl/p/Krawat-z-grenadyny-grossa-w-paski/831

https://www.facebook.com/EmbassyofElegance/photos/a.1550371928562459.1073741828.1537348716531447/1777471399185843/?type=3&theater

 

Niestety, ale różne monitory/tablety/telefony będą wyświetlały kolory trochę inaczej, więc na pewno nie będą oddawały rzeczywistości w 100% :( .

Pierwszy krawat, o który pytasz rzeczywiście miał błąd w opisie. Wąski pasek nie jest biały tylko jasnoniebieski pastelowy - przepraszam za pomyłkę. Główny kolor jest jasnoszary, a nie beżowy.

Zdjęcia drugiego krawata były robione w różnych warunkach - ten na facebooku ma trochę ciemniejszy brąz niż w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Embassy of Elegance napisał:

Niestety, ale różne monitory/tablety/telefony będą wyświetlały kolory trochę inaczej, więc na pewno nie będą oddawały rzeczywistości w 100% :( .

Pierwszy krawat, o który pytasz rzeczywiście miał błąd w opisie. Wąski pasek nie jest biały tylko jasnoniebieski pastelowy - przepraszam za pomyłkę. Główny kolor jest jasnoszary, a nie beżowy.

Zdjęcia drugiego krawata były robione w różnych warunkach - ten na facebooku ma trochę ciemniejszy brąz niż w rzeczywistości.

Dziękuje za odpowiedź, czyli wychodzi na to, że te grenadyny generalnie to co ja widzę jako beżowy to jest jasnoszary lub biały (w opisach nigdzie raczej nie występuje beż a u mnie jest taki ładny na monitorze :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2016 o 20:11, Embassy of Elegance napisał:

Dziś kolejne wyjechały...

Właściwie, nie spodziewałem się niczego innego. Oficjalnie jednak potwierdzę. 

Krawaty w nowym kroju to nie tylko najlepsze jakie mam, ale i najlepsze jakie kiedykolwiek widziałem. Już nie mogę się doczekać zmodyfikowanych much :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam pytanie odnośnie długości krawata. Jak jest ona mierzona? Wydawało mi się że długość to długość czyli rozkładam krawat na płasko i mierze centymetrem łączną długość od szpica na szerokim końcu do szpica na wąskim końcu. Mam krawaty od Poszetki czy MiMe zamawiane standardowe czyli 150cm i jak je tak zmierzę to mają 155cm. I teraz nie wiem czy one po prostu się rozciągnęły lub nie trzymają wymiarów czy może krawat mierzy się inaczej? A chodzi oto że chcę dobrać długość krawata z EoE. Te o których pisałem mogły by być właśnie ok. 5 cm krótsze więc jeśli mierzy się krawat tak jak napisałem to 150cm powinno być ok ale jeśli zamawiając 150 faktyczna długość jest dłuższa .... to może powinienem zamówić np 145cm? Albo inaczej przy wzroście 179cm i kołnierzyku 40cm jaką długość wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram grenadynę w paski i wełne challis, tylko mam dylematy kolorystyczne jeszcze więc pewnie jeszcze chwile mi zajmie zanim się zdecyduje. A że do tego dochodzi jeszcze wybór wypełnień a moje doświadczenia są można powiedzieć żadne ... to można dostać zawrotu głowy przy tych decyzjach :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ... to zamówienie to największy błąd ;) ... teraz przyjdzie mi zbankrutować na krawaty EoE ... i po co mi to było, lepiej było żyć nieświadomości że krawat może tak wyglądać i być tak zapakowany.

Może nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w karatach, ale naprawdę szapo ba za wykonanie, za jakość, no i za opakowanie ... niech się najlepsi uczą jak można zapakować towar, aż nie chce się go wyciągać z pudełka bo żal to arcydzieło niszczyć :)

Paweł dziękuje za doradztwo, krawaty leżą świetnie. Następne zamówię dla odmiany lżejsze :)

[Edit] zdjęcia zostały usunięte

 

 

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FONos napisał:

No tak ... to zamówienie to największy błąd ;) ... teraz przyjdzie mi zbankrutować na krawaty EoE ...

Wpadłeś! Musisz przyjąć do wiadomości, że od teraz inne krawaty przestają istnieć. To jak z butami bespoke, tylko bez alternatyw. Paweł nie ma konkurencji na swojej półce.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo FONos :).

Przyznam, że zadowolenie naszych Klientów bardzo nas cieszy i motywuje do dalszej pracy.
Zatem, następnym razem będą lżejsze - mówisz masz :-D.

Bardzo to miłe co napisałeś Whitesnake, ale myślę, że jeszcze wiele pracy przed nami, aby w pełni zasłużyć na takie słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2016‎-‎11‎-‎24 o 17:35, Embassy of Elegance napisał:

Czy kolory krawatów na stronie odpowiadają rzeczywistości? Szczególnie chodzi mo o ten: https://embassyofelegance.com/pl/p/Krawat-z-grenadyny-grossa/140

 

Dnia ‎2016‎-‎11‎-‎24 o 17:35, Embassy of Elegance napisał:

Pierwszy krawat, o który pytasz rzeczywiście miał błąd w opisie. Wąski pasek nie jest biały tylko jasnoniebieski pastelowy - przepraszam za pomyłkę. Główny kolor jest jasnoszary, a nie beżowy.

To tylko jedno, chyba nie znam się na kolorach ale dla mnie to jednak (zwłaszcza że mam go teraz na żywo) to jednak jest to beż lub jasny brąz ale na pewno nie szary :) (nie żebym był zawiedzony kolorem bo właśnie miałem nadzieje że taki jest a przeglądając zdjęcia od początku tego wątku nie dałem wiary wyjaśnieniom na szczęście :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w tym roku przystopować, ale słaby mam charakter i nie dałem rady. :D Na szczególną uwagę zasługuje shantung, delikatny, aksamitny wręcz chwyt i kolor którego od bardzo dawna szukałem. Na stronie opisany jako marron. Hmmmm, dla mnie marron to kasztanowy, w rzeczywistości krawat jest koloru czerwonego wina, taki ciemny głęboki, trochę złamany burgund. Starałem się go oddać na zdjęciach, nie udało się jednak w 100%. Jednym słowem strzał w 10. O jakości wykonania obu nie piszę, bo wszyscy przyzwyczailiśmy się do nieprawdopodobnej wręcz jakości i dbałości o klienta. 

IMG_20161218_121437.jpg

IMG_20161218_121531.jpg

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2016 o 20:50, weber napisał:

Tym razem zamówiłem krawat z wełny challis. Co tu mówić, jak zawsze jestem bardzo, ale to bardzo, zadowolony. To mój 7 krawat z EE i na pewno nie ostatni. Zresztą to jedyne miejsce, w którym chciałbym kupić następny krawat. :-)

Cieszy mnie to, że wełna przypadła Tobie do gustu :).
Co do kolejnych zamówień... zawsze jesteśmy do usług ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.