Skocz do zawartości

Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Koledzy,

Nie wiem czy to dobry wątek ale mam mały problem ze swoimi butami Shoepassion 562 (kolor jasny brąz/orzechowy). Przy próbie nałożenia bezbarwnej pasty (Saphir medaille d'or) na noski pojawiły się ciemne przebarwienia wokół dziurek na medalionie, które nie znikają (nie wchłaniają się). Czy jest to normalny objaw? Czy można temu jakoś zapobiec? Przyznam, że psuje to trochę efekt.. :(

6c16eabe2edf838b3afaf97688d423b7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem w tym miejscu skóra nie była wcześniej obtarta?

Nie. Buty oprócz rozchodzenia w domu, miałem tylko na poprawinach wesela, lecz oprócz kurzu nie doznały żadnych uszkodzeń mechanicznych. Po wszystkim chciałem je po prostu odświeżyć i odstawić w prawidłach do szafy a tu taki kwiatek. Aż mi ręka zadrżała po nałożeniu pasty.. :P

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2016 o 15:38, mcflurry napisał:

Koledzy,

Nie wiem czy to dobry wątek ale mam mały problem ze swoimi butami Shoepassion 562 (kolor jasny brąz/orzechowy). Przy próbie nałożenia bezbarwnej pasty (Saphir medaille d'or) na noski pojawiły się ciemne przebarwienia wokół dziurek na medalionie, które nie znikają (nie wchłaniają się). Czy jest to normalny objaw? Czy można temu jakoś zapobiec? Przyznam, że psuje to trochę efekt.. :(

 

Czy jak założysz buty to też to widzisz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panowie. To mój pierwszy wpis na tym forum.

Chciałabym zająć się renowacją butów, które można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Jak widać, są w dość fatalnym stanie.

W czasie konsultacji z Multirenowacją polecono mi następujące kroki:

-przygotowanie
http://multirenowacja.pl/zmywacz-do-skor-decapant-100ml-saphir.html

-zmiana koloru, barwnik np. nr 4 brąz
http://multirenowacja.pl/tinture-francaise-50ml-farba-do-skor-na-bazie-alkoholu-saphir-teinture.html

*2-3 warstwy

-do wykończenia, odżywienia, pielęgnacji krem w tym samym kolorze nr 4 brąz
http://multirenowacja.pl/saphir-pommadier-50ml-krem-do-obuwia-butow.html

Zastanawiam się nad kolorem nr 4 brąz - czy nie będzie on zbyt ciemny? Czy posiadacie doświadczenie związane z farbowaniem akurat tym odcieniem? Jak wychodzi? Będę wdzięczna za wskazówki. Pozdrawiam, Joanna

 

20160815_151010.jpg

20160815_151104.jpg

20160815_151029.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pytanie do tych co już "zmywali" Juvacuir

Czy po użyciu balsamu koloryzującego Juvacuir Saphira i pożniejszym stwierdzeniu że nie jest to co chciałem uzyskać, można  wrócić do stanu poprzedniego?

Jeśli tak to czym?

Oczywiscie bez użycia wszystkiego co jest na bazie acetonu. ;) 

Dziękuje z góry za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
3 godziny temu, Monkiusz napisał:

Moje Yanusze. Czy już czas się martwić czy jeszcze nie? 

 

IMG_2818.jpg

Co miałeś naklejona na spodach na czubkach wcześniej ? Tak na pewno nie wyglądają spody oryginalne, obojętnie po jakim czasie użytkowania. Cokolwiek byś nie myślał zrobić, to musi być to powiązane z usługą zabezpieczenia szwów. Żabki w tym momencie, to nie najlepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.