Skocz do zawartości

Ciekawe buty - fotografie, opisy ...itp,itd


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalna strona Meermin chyba jeszcze nie istnieje (a przynajmniej nie taka, zeby przegladac wszystkie modele), wiec jedyna opcja to wrzucony przez eye-lip'a link do roznych zdjec butow na ich tumblr'ze. Plus konsultacja przez email (do znalezenia rowniez na tej samej stronie gdzies w stopce).

Pozdrawiam,

dsc.

Strona ruszyła:

http://www.meermin.es/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, na szybko, bo nie mialem jeszcze mozliwosci porzadnie ich wyprobowac. W kwestii jakosci wykonania i skory to raczej nie mam zastrzezen, chociaz w zwiazku z przeprowadzka nie mialem nawet zbytnio okazji konkretnie przyjrzec sie detalom wykonczenia. Jesli chodzi o kopyto to jest bardzo dopasowane do ksztaltu mojej stopy, czyli dosc szerokie w palcach, ale ogolnie raczej waskie. Opisalbym to w dosc znanym angielskim zwrotem 'snug, but not too tight', but opina dosc znacznie stope, ale nic nie cisnie, nie ma wrazenia, ze cos jest przymale, czy cisnie. Po kilku zalozeniach postaram sie napisac cos wiecej.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wtedy proszę o odniesienie do innych posiadanych przez Ciebie butów. Z opinii wyczytanych na styleforum odniosłem wrażenie, że jest to jeden z najlepszych wyborów jeżeli chodzi o relację między: ceną regularną a jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na szybko, bo nie mialem jeszcze mozliwosci porzadnie ich wyprobowac. W kwestii jakosci wykonania i skory to raczej nie mam zastrzezen, chociaz w zwiazku z przeprowadzka nie mialem nawet zbytnio okazji konkretnie przyjrzec sie detalom wykonczenia. Jesli chodzi o kopyto to jest bardzo dopasowane do ksztaltu mojej stopy, czyli dosc szerokie w palcach, ale ogolnie raczej waskie. Opisalbym to w dosc znanym angielskim zwrotem 'snug, but not too tight', but opina dosc znacznie stope, ale nic nie cisnie, nie ma wrazenia, ze cos jest przymale, czy cisnie. Po kilku zalozeniach postaram sie napisac cos wiecej.

Pozdrawiam,

dsc.

Piękne te buty, rozważałem kupno Barker Lisbon a tu taka oferta.

Pytania:

-Czy kolor jest taki jak na zdjęciu producenta?

-jak załamuje się ta skóra?

-czy jest na tyle gładka że można zrobić lustro na nakładanym nosku?

-jaki kontakt mailowy z firmą i jaki był koszt wysyłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownanie do innych butow jest mozliwe, ale raczej jest na to za wczesnie. Za kilka dni postaram sie wykonac kilka lepszych zdjec i wrzucic do watku. Kolor jest nieco ciemniejszy i bardziej nasycony, moj model wyglada na zywo bardziej kasztanowo, niz jasno brazowo. Skora na mojej parze to peeble grain, ale wydaje mi sie, ze nawet na tym jakas odmiana lustra wyjdzie na luzie. Kontakt przez email na:

pepe@meermin.es

Koszt wysylki do UK 15 euro, ale ktos wyzej wrzucil wyzsza kwote w przypadku wysylki do Polski (jesli sie nie myle).

Jest zbyt wczesnie zeby mowic o lamaniu skory.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie te buty są tak nowoczesne, ponieważ zostały niedawno zrobione, a tylko skóra pochodzi z tamtego roku ;)

Tak własnie jest, w roku o którym pisze Proc zatonął statek z transportem skór. O ile pamiętam to w latach 80/90 XXw. część transportu została wydobyta i powstają z nich właśnie takie cudeńka.

Etui na cygara pewnie się nie sprawdza, bo ta skóra ma podobno bardzo intensywny zapach.

Edit: Tutaj wiecej info http://www.thelondonlounge.net/forum/vi ... f=4&t=8389

Przepraszam, ale pisze z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.