Skocz do zawartości

Ciekawe buty - fotografie, opisy ...itp,itd


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Ciekawią mnie Wrocław i Lublin - gdzie w tych miastach można uszyć buty?

Niestety rozczaruję co do Lublina, kiedyś pytałem różnych szewców w moim kozim grodzie, żaden nie szyje już butów, nie opłaca się. Na ul. Chopina jest jeden starszy pan, który to potrafi, na wystawie miał swego czasu nawet oficerki przez siebie uszyte. ale teraz nie ma w mieście żadnego cholewkarza. niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oficjalna strona Meermin chyba jeszcze nie istnieje (a przynajmniej nie taka, zeby przegladac wszystkie modele), wiec jedyna opcja to wrzucony przez eye-lip'a link do roznych zdjec butow na ich tumblr'ze. Plus konsultacja przez email (do znalezenia rowniez na tej samej stronie gdzies w stopce).

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z Meermin prezentuje się następująco:

Wysyłka do Polski 30 euro/para.

Następujące linie, które są dostępne:

- Classic Collection: Hand Lasted, GY-1 (Goodyear Machine welted): 120€-160€

- Linea Maestro Goodyear: Hand lasted, GY-2 (Hand-sewn goodyear welted): 250€-270€

- Linea Maestro 'Norvegesse': Hand lasted, Hand-sewn Norvegesse Construction: 350€-370€

- Linea Maestro Shell Cordovan: Hand lasted, GY-1(Goodyear Machine welted): 290€

Skóry:

- Classic Collection: Rapello Suede (Charles F Stead - England), Boxcalf Spanish leathers, Nantes grain - Annonay (Tannerie d'Annonay - France), Pebody grain - England

- Linea Maestro Collection: French Naturcalf (Tannerie d'Annonay - France), Black Freudenberg Calf (Weinheimer Leder - Germany), Sacpa Calf(Italy), Janus Calf Suede (Charles F Stead - England), Shell Cordovan from Argentina, Stingray.

- Crocodile - Coming soon.

Na styleforum jest cały wątek poświęcony tym butom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mail i sytuacja ma się następująco:

Zamszowe monki to cena 150€- tymi jestem zainteresowany.

Pepe napisał, że moje zamówienie zostanie zrealizowane mimo, że zamówień mailowych nie przyjmują- pracują nad sklepem online, ich fabryka jest przeciążona zamówieniami internetowymi, a buty muszą być też w sklepach ;)

Zastanawiam się, czy któryś z Panów chciałby coś zamówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.