Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Przy 300 zł rozejrzyj się w Prima Moda za butami. Polecam model 4W-45282. Zupełnie inne wykonanie niż zara. Na zdjęciu wyglądają na bardzo wydłużone. W rzeczywistośći wcale aż takie długie nie są.

 

Wybacz zdjęcie komórką ale fotografia na stronie zupełnie nie oddaje wyglądu buta. Kolor w rzeczywistości jest kasztanowy.

post-2483-0-82330800-1398154986_thumb.pn
 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi są. Trzeba użyć wyszukiwarki i przeczytać trochę postów aby poznać odpowiedź.

 

Buty warte są tyle ile jesteś w stanie za nie zapłacić a kwestia 'optymalności' jest bardzo względna.

Pytanie co chcesz osiągnąć droższym zakupem lub z czego jesteś w stanie zrezygnować dla tańszego.

Podobnie jak z winem. Są po 16 zł, po 40, po 200 ale dostaniesz też w kartonie po 2,5 :) Efekt końcowy (ogólnie przyjęty skutek spożycia alkoholu) będzie podobny. Kwestia detali. Nie spróbujesz - nie będziesz wiedział ;)

Myślę że w tym przedziale cenowym wymienione przez Ciebie marki oraz np buty Charlesa Tyrwhitta od czy Barkera będą dobre 'na start'. Po pewnym czasie stwierdzisz czy przepłaciłeś i nie potrzebujeż aż takich lub brakuje im czegoś i zaczniesz rozważać zakup np. Janków lub butów na wymiar.

 

Optymalne pod względem współczynika jakość/cena. Niech jakość będzie średnią wszystkich jakości elementów składowych. Zawsze uważałem, że właśnie te marki przeze mnie wymienione za takie (z naciskiem na G&B po jednego z tematów), ale ktoś znany z (niejaki mosze) oznajmił mi, że tak nie jest. Niestety konkretnej odpowiedzi co w takim razie zamiast G&B nie udało mi się uzyskać. Stąd moja konsternacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję brązowych tassel loafersów, najlepiej ze skóry licowej, najlepiej w granicach 400-450 złotych. Takich jak te http://statics.suitsupply.com/images/products/Shoes/zoom/Shoes_Brown_Tassel_Loafer_Fw132161_Suitsupply_Online_Store_2.jpg ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Nieco drożej:

http://www.ebay.pl/itm/Etro-Velour-Nefer-Bric-Espresso-Slipper-Rotbraun-/251350379875?pt=DE_Herrenschuhe&var&hash=item3a85a66d63&_uhb=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na moje ta propozycja nie spełnia warunków kolegi Dwaputin, a w zasadzie mniej więcej spełnia tylko jeden z czterech.

Te http://www.meermin.es/ficha_articulo.php?id=1938 spełniają już trzy warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będąc w Złotych Tarasach obchodziłem chyba wszystkie możliwe sklepy z butami. Obyło się niemal bez niespodzianek - w Kazarze jeśli coś wyglądało interesująco, cena była zaporowa (około 600 zł za klejone buty), w Wittchenie ładne buty, ale ceny kosmiczne (700-800 zł). Natomiast doznałem szoku wchodząc do sklepu z walizkami - Puccini. Znalazłem bardzo przyzwoicie wyglądające brązowe derby brogsy w śmiesznej cenie. Co o nich sądzicie, zastanawiam się nad kupnem :).

 

phll.jpg5j41j.jpg

lyz9.jpgcu31.jpg

 

Ostatnie zdjęcie robione z lampą błyskową, najbardziej odzwierciedla kolor buta.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.