Skocz do zawartości

Nowe nabytki


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze może to być ekstrawagancka poszetka 1,6m na 1,6m, gdzie wedle najnowszej mody nadmiar materiału zwisałby swobodnie z przodu ;)

Tak aby sie mozna bylo nim przepasac a w razie potrzeby zastosowac jako odzienie zastepujace spodnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeprawowany przez Kolegów :D zostałem fetyszystą butów :lol:, przez ostatnie trzy miesiące kupiłem sobie cztery pary, jak szaleć to szaleć.

1 : Ryłko.

2 : Aldo (taki sam fason mam też brązowy, ale są u szewca teraz)

3 :Wittchen

Buty, to podstawa meskiego stroju nie tylko w sensie doslownym. Zaden z jego elementow nie posiada owej magicznej sily przyciagania uwagi jak i rozpalanie zadzy posiadania jak buty :!::D Wiem ... jestem butofilem ... i calkiem dobrze sie z tym czuje ... moja karta kredytowa troche mniej ... ale to przeciez jej problem ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero 2 - Bexley i Loake, ale 4 kolejne na celowniku :)

gccg - to wszystko przez Ciebie :)

pozdrawiam

Ja Bexley jeszcze nie zamowilem ... ale uczynie to z pewnoscia w najblizszym czasie....jako, ze .... uleglem zadzy posiadania :oops: ....i zamowilem ... New and Lingwood Butterfly Loafers .... :geek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty, to podstawa meskiego stroju nie tylko w sensie doslownym. Zaden z jego elementow nie posiada owej magicznej sily przyciagania uwagi jak i rozpalanie zadzy posiadania jak buty :!::D Wiem ... jestem butofilem ... i calkiem dobrze sie z tym czuje ... moja karta kredytowa troche mniej ... ale to przeciez jej problem ;):lol:

tak, widzę to w oczach kobiet, jak mam takie eleganckie buty, gdzieś czytałem, że właśnie buty kształtują całą sylwetkę, moja karta kredytowa przesyła kondolencje i łączy się w bólu i wspólcierpieniu z Twoją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty, to podstawa meskiego stroju nie tylko w sensie doslownym. Zaden z jego elementow nie posiada owej magicznej sily przyciagania uwagi jak i rozpalanie zadzy posiadania jak buty :!::D Wiem ... jestem butofilem ... i calkiem dobrze sie z tym czuje ... moja karta kredytowa troche mniej ... ale to przeciez jej problem ;):lol:

tak, widzę to w oczach kobiet, jak mam takie eleganckie buty, gdzieś czytałem, że właśnie buty kształtują całą sylwetkę, moja karta kredytowa przesyła kondolencje i łączy się w bólu i wspólcierpieniu z Twoją :)

Dzieki ... powiem jej to! Zycz - ode mnie - Twej karcie wiele wewnetrznego samozaparcia i bohaterstwa w pokonywaniu wszelkich przeciwnosci. Ja staralem sie moja do tego przekonac :lol:

Aaaaa....odnosnie kobiet .... to wiekszosc z nich patrzy sie w pierwszym rzedzie na buty faceta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój rachunek

łączy się w bulu i nadzieji

z waszymi kartami...

a nazywa się milijon, bo za miliony kocha i cierpi katusze, złotówek, których mu brak. i rozrywa wyciąg w cierpieniu niemożności nabycia pięknych brązowych brogues'ów, nie mówiąc już o butach od szewca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ostatnio jestem w amoku. Tak pokochalem wisniowe loafersy, ze musialem kupic czarne (i juz czuje, ze tassel loafers zblizaja sie wielkimi krokami). No i do tego przykleila sie jeszcze jedna para z zamszu :)

W ogole to buty sa narazie w USA i wymusilem na mojej kolezance zeby przyslala mi zdjecie, bo nie moge sie doczekac az przyjda poczta :)

post-403-13658919900479_thumb.jpg

@ gccg --> Chcialbym kupic penny loafers w kolorze navy blue. Masz jakis pomysl dobrej marki nabywalnej w Europie (i nie za 400 funtow? :)

Najbardziej lubie loafersy, ktore sa średniozabudowane - nie na samych palcach, ale tez nie do samej kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

doszly kolejne dwie pary i torba:

Dołączona grafika

Wczesniej prezentowane kawowo-mleczne suede lace-ups zostana wymienione na pare, ktora doszla (ten sam kolor), bo jakims cudem prawy but mniej lata:) Wzialem tez na probe granatowe i mocno je rozważam, myśle, że dobrze będą się komponować z posiadanymi już przeze mnie spodniami w kolorze burgundy. Obawiam się tylko, że prócz odcieni czerwieni niewiele się dobrze łączy z niebieskimi butami.

Torba Rowallan, szczerze troche jestem zawiedziony, ale ujdzie w tłumie, szczególnie, że kosztowała raptem 80 funtów, jest lekko patynowana i wygląda dość interesująco, ale wykończenie pozostawia troche do życzenia (w tej cenie jednak przymykam oko). Na podróż myślę, że będzie jak znalazł.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczesniej prezentowane kawowo-mleczne suede lace-ups zostana wymienione na pare, ktora doszla (ten sam kolor), bo jakims cudem prawy but mniej lata:) Wzialem tez na probe granatowe i mocno je rozważam, myśle, że dobrze będą się komponować z posiadanymi już przeze mnie spodniami w kolorze burgundy. Obawiam się tylko, że prócz odcieni czerwieni niewiele się dobrze łączy z niebieskimi butami.

Pozdrawiam,

dsc.

Bardzo sympatyczne buty, myślę, że świetnie będą pasować do casualowych zestawień. Czy mógłbyś zdradzić jaka to marka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.