Skocz do zawartości

Nowe nabytki


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba się przygotować na minimalny wydatek rzędu 800 EUR. :(

To duzo ... chociaz jak na bespoke to nie najdrozej ... co nie oznacza, ze sa to duze pieniadze za pare butow :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Z mojej dzisiejszej wizyty w Ryłko - przecenione z 279 na 99 :D

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

Babka w sklepie mówiła, że to nubuk, dla mnie to jest raczej jakiś zamszo-nubuk :lol: .

Tak swoją drogą to używacie do butów takiego ustrojstwa: http://www.multirenowacja.pl/zapietki-s ... rrago.html ? Ja muszę przyznać, że bez zapiętek but mi trochę "pływał", a jak je przykleiłem to pasują wyśmienicie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Kolejny przykład, że polskie firmy potrafią. Moim zdaniem but jest bardzo ładny. ;) Wrzuć zdjęcia podeszwy jak możesz.

Wedle życzenia:

Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us

W przecenie były jeszcze świetne, ażurowane, brązowe sneakersy z patynowanym (!) noskiem :D, niestety nie było rozmiaru :(

Szczerze mówiąc sam się zdziwiłem, że znalazłem takie fajne buty, ale swoją drogą to że były w przecenie i to znacznej, do tego w sezonie. to raczej świadczy, że niezbyt duży jest popyt na takie dosyć klasyczne modele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś taką oto torbę w TK Maxx. Stwierdziłem, że plecak to już jest jednak zbyt chłopięcy element i w moim wieku można się już przerzucić na poważniejszy sprzęt to noszenia komputera i innych potrzebnych rzeczy. Kosztowała 259 zł, a oznaczenia głoszą "Ashwood genuine leather". Orientuje się ktoś, czy dobry biznes, czy też może przepłaciłem?

Czy spray do różnych rodzajów skóry będzie dobry, żeby ją jakoś zakonserwować, czy powinienem użyć raczej jakiegoś kremu, balsamu etc.?

Szczerze mowiac nie uzywalbym nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj doszły:

Dołączona grafika

Szczerze to nie wiem, co myśleć, ogólnie są ok, tylko zastanawiam się nad kolorem. Zamówiłem jeszcze ten sam model w granacie, zobaczymy jak wypadnie w porównaniu.

Czy ktoś jeszcze na forum ma jedną stopę mniejsza od drugiej? bo chyba po raz 6ty mierze obuwie i prawy but ma nieco więcej luzu niż lewy, szczególnie w podbiciu. Efekt młodzieńczego grania w piłkę nożną (jestem prawonożny)?

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj doszły:

Dołączona grafika

Szczerze to nie wiem, co myśleć, ogólnie są ok, tylko zastanawiam się nad kolorem. Zamówiłem jeszcze ten sam model w granacie, zobaczymy jak wypadnie w porównaniu.

Czy ktoś jeszcze na forum ma jedną stopę mniejsza od drugiej? bo chyba po raz 6ty mierze obuwie i prawy but ma nieco więcej luzu niż lewy, szczególnie w podbiciu. Efekt młodzieńczego grania w piłkę nożną (jestem prawonożny)?

Pozdrawiam,

dsc.

Fajne buty ;) Odnośnie pytania, to ja mam to samo, z powodu kontuzji, różnica między stopami to gdzieś 0,5 rozmiaru, do tego muszę wkładkę podwyższającą 1cm wkładać do tej trochę mniejszej stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze na forum ma jedną stopę mniejsza od drugiej? bo chyba po raz 6ty mierze obuwie i prawy but ma nieco więcej luzu niż lewy, szczególnie w podbiciu. Efekt młodzieńczego grania w piłkę nożną (jestem prawonożny)?

Pozdrawiam,

dsc.

Być może i piłka, stara kontuzja ... ale generalnie człowiek jest asymetryczny i nie ma rady :) Nierówne stopy, uszy czy piersi u kobiet ... itd. to standard. U jednych różnica jest bardziej wyraźna, u innych mniej.

Pocieszę - ze stopami u mnie podobnie, ale kompleksów z tego powodu nie mam :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Cóż to za buty?

Hudson Rourke:

http://www.hudsonshoes.com/rourke-tan.html

do tego muszę wkładkę podwyższającą 1cm wkładać do tej trochę mniejszej stopy.

1cm?

Pocieszę - ze stopami u mnie podobnie, ale kompleksów z tego powodu nie mam

Ja też nie:) tylko denerwujące jest 'latanie' buta, nawet o te 0.5cm.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego muszę wkładkę podwyższającą 1cm wkładać do tej trochę mniejszej stopy.

1cm?

dsc.

Źle się wyraziłem, nie wkładkę 1cm, tylko podpiętkę wykonaną np. z korka o grubości 1cm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Są produkowane w tej samej fabryce we Włoszech co Paul Smith.

Mozna spytac skad ta informacja? na kazdym modelu na jezyku nadrukowane jest Made in Portugal.

Źle się wyraziłem, nie wkładkę 1cm, tylko podpiętkę wykonaną np. z korka o grubości 1cm

Wkladka 1cm wydawala sie dosc spora:) dzieki za wyjasnienie.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.