Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

W łódzkim tikeju przymierzałem z 3 pary tych loafersów Sebago. Wg mnie ten model ma bardzo niskie podbicie. Stopę raczej mam standartową. Nosząc zwykle 40,5-41, ledwo udało mi się wcisnąć jedną stopę w 41,5. Miejsca w "palcach" miałem dużo, ale nie dałbym rady chodzić w nich, bo za bardzo opinały sródstopie. W 43, wsuwałem komfortowo stopę, ale już but trochę latał - nie kupiłem ich. Prawdopodobnie 42-42,5 byłoby dobre. Robiłem też podejśćie do 40,5 - bez powodzenia.

Przymierzając podeszwy Sebago do podeszw butów które miałem na sobie, wyglądało na to że rozmiary się zgadzają mniej wiecej.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź będzie miała nowego tikeja. Wygląda na to ze dużo większego niżobecny.
 

W miejscu Almy na rynku Manufaktury, niebawem pojawi się nowy salon TK Maxx, oferujący szeroki asortyment odzieży, butów i dodatków. Umowę z najemcą już podpisano, a otwarcie sklepu zaplanowano na koniec maja. Będzie to jeden z największych salonów sprzedaży w Manufakturze, zajmujący powierzchnię 2270 m kw. Otwarcie zaplanowano na koniec maja.


http://www.expressilustrowany.pl/lodz/a/markowe-ciuchy-w-niskich-cenach-nowy-sklep-w-manufakturze,9461695

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa wynalazki, które znalazłem dzisiaj. Może ktoś się orientuje czy warto kupić.

 

1) London Brogues za 199 PLN

 

https://drive.google.com/file/d/0B0UaIDvdNQowckVjSjh0Q21ERWs/view?usp=sharing

 

2) Boat Shoes Gaastra za 169 PLN

 

https://drive.google.com/open?id=0B0UaIDvdNQowaEh2QmNkemxkZ0E

 

Za wszystkie uwagi będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Boat Shoes Gaastra za 169 PLN

 

https://drive.google.com/open?id=0B0UaIDvdNQowaEh2QmNkemxkZ0E

 

Za wszystkie uwagi będę wdzięczny

 

Trafiłem kiedyś jeansy Gaastra i kupiłem w ciemno. Później trochę o firmie poczytałem i okazało się, że mają bardzo dobrą opinię. Ze spodni jestem bardzo zadowolony. Boaty Gaastra za 169 peelenów chętnie bym nabył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Marszałkowskiej rzucili co nieco, widziałem czarne oksfordy chwalonej tu manufaktury Dinkelacker (rozm. 42, cena 500-coś), fajne Sebago z brązowej skóry (rozm. niby 42, ale raczej mniejsze). Na garniturach ładne letnie Barutti rozm. 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w Łodzi widziałem 2 pary oprawek(okularów zerówek) Persola po ~279zł. Niestety nie było żadnych przeciwsłonecznych tej marki. Gdyby ktoś widział jednak, to dajcie cynk ;)

PS Chyba ze da sie wstawić u okulisty szkła przeciwsłoneczne i nie wyjdzie drożej niż normalna para Persoli.

post-2156-0-26292000-1459442378_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w Łodzi widziałem 2 pary oprawek(okularów zerówek) Persola po ~279zł. Niestety nie było żadnych przeciwsłonecznych tej marki. Gdyby ktoś widział jednak, to dajcie cynk ;)

PS Chyba ze da sie wstawić u okulisty szkła przeciwsłoneczne i nie wyjdzie drożej niż normalna para Persoli.

IMG_20160331_141253.jpg

Można w nich wstawić soczewki przeciwsłoneczne. W Vision Express coś takiego kosztuje około 300 zł, ale tam jest drogo, myślę że u zwykłego optyka wyniesię Cię to max 200 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.