Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

W Łodzi też sporo Happy Socks :)

Coś się udało wybrać.

Jest też kilka koszul Profuomo - m.in. Sky Blue - po 149 zł.

I takie buty:

2909e4ee2c361d1c48f3f7d4f427b26c.jpg

Fajna skóra, niezłe wykonanie, ale kształt mi się niezbyt podoba - 330 zł

Ja właśnie sobie ten model kupiłem kilka dni temu, wpadły mi w oko z powodu fajnego koloru i jak mi się wydawało niezłej jakości wykonania. Kopyto niezbyt smukłe a'la weejuns, a że szukałem butów do jeansów lub chino myślę że będą jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie wyrzucaj czasem się przydają,pamiętam jak jakies 8lat temu zaginął mi bagaż na lotnisku w UK i poproszono mnie o rachunki za zawartość, na szczęście jestem takim samym zbieraczem jak Ty i  miałem ich sporo do okazania:)

Czas na wiosenne porządki i wyrzucenie paragonów z TKMaxx z lat 2010 - 2013.
Wszystkie paragony z moich własnych zakupów, wszystkie z TKMaxx. Trochę brakuje, bo paragony za czekoladki czy herbatę wyrzucałem.
Nie jestem pewien czy toro bo mieszkałem wtedy w UK się nadaje do lekarza specjalisty, do Superexpressu, do wniosku o platynową kartę stałego klienta?1bfd8c901b0d29ce4d8679456ffd9afa.jpg

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszedłem dziś po pracy na Marszałkowską, przekonany, że w długi weekend będzie luźniej, a tymczasem dzikie tłumu, kolejki do przebieralni itd. Jest trochę nowego towaru, ale mało ciekawych rzeczy. Z dużych rozmiarów 50-54 parę marynarek Barutti, w tym bardzo fajny jedwab w kratkę (taki a la tweed), sporo przyzwoicie wyglądających kurtek skórzanych.

 

Zajrzałem na formalne koszule "wolno-wiszące" a tam tylko dwie S-ki, w tym jedna biała Profuomo Sky Blue 37. Byłem przekonany, że za mała dla mnie, ale okazało się, że to regular fit i nawet kołnierzyk w rzeczywistości 38 cm, więc ostatecznie fajny nabytek ze świetnego twillu Albini :-)

 

post-8290-0-64710200-1462222895_thumb.jp

 

W większych rozmiarach dużo większy wybór generalnie, jakieś Sky Blue widziałem też na tych półkach z zafoliowanymi koszulami.

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rozmiary,

szukam tych koszul sky blue. Ktoś wie czy sa w którym z warszawskich TiKejów? rozmiar 41-42.

Jedna była chyba 37 a druga właśnie nie wiem czy nie jakieś 41. Ta druga chyba różowa w prążek albo w kratkę, nie pamiętam. Blue city, w folii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Profuomo Sky Blue jest ten problem, że raczej szybko znikają, nie pamiętam, bym na tym wieszaku z koszulami (nie tej półce z zafoliowanymi) widział jakąś dwa razy pod rząd podczas kolejnych wypadów - a zaglądam zwykle dwa razy w tygodniu, bo mam po drodze z pracy. Przy czym ja oglądam tę część z rozmiarami S i M i najczęściej chyba widziałem 40-tki, mniejsze rozmiary dużo rzadziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tk Maxx Łódź, świetna koszula Profuomo Sky Blue, materiał od Cotonificio Albini, slim fit, rozmiar 37 przedłużone rękawy. Była w folii ale teraz szukajcie na wieszaku bo mierzyłem (niestety za mała).
13150068_1213520595327661_691693141_n.jp

I jeszcze jedna na wieszaku, rozmiar 41. 
13162182_1213520681994319_1683862925_n.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.