Skocz do zawartości

Ciekawe i nietuzinkowe nabytki


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Buty skrajnie dandy ;-)

Nie żebym miał cos przeciwko, ale w wersji dandy nie byłyby zachowawczo brązowe. ;). Piękne, niezwykle wygodne i klasyczne buty.

Choć mistrz Januszkiewicz, po krótkich oględzinach przy okazji odbioru innych butów, postanowił je ulepszyc. Stwierdził, ze to takie uniwersalne kopyto i koniecznie trzeba je dostosować do mojej stopy. Nic nie uwierało i sam bym na to nie wpadł, ale mistrz to mistrz... wiec zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było tak jak z jednym z moich samochodów ,kiedy po interwencji mistrza zostało parę części i śrubek,a mistrz stwierdził ze to nie potrzebne,a inżynierowie którzy to projektowali nie mieli pojęcia co robią.

Buty świetne, oby nie trzeba było mówić ze byly świetne. 8-)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip mam też prośbę jeśli można. Czy mógłbyś pod tym samym  kątem  ocenić torbę Zatchelsa której zdjęcie wrzucił Paparazzo ? Już odpowiadam skąd ta prośba. Moja żona wcześniej kupiła podobną torbę (nawet ten sam kolor oxblood) i skóra w jej torbie jest inna - dużo twardsza, na oko laika zupełnie inna. Jestem ciekaw czy Zatchels wypuszcza te same modele  toreb  z różnych skór. Jeśli tak to b. nie fair. Moja żona  :)  jest fanką tych toreb (na razie ma 2 i ochotę na więcej). Chciałbym jej pomóc ocenić czy nie warto poszukać innego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tę czarną torbę, to zdecydowanie skłaniałbym się ku dwoinie (miałem sporo błamów i prezentowały się identycznie) lub mocno korygowanemu licu - na podstawie skór które miałem u siebie w warsztacie, faktura, światło. Oczywiście to jest ocena zdjęcia kolegi, nie miałem tej torby w ręku, torby paparazzo nie oceniam, bo zupełnie co innego widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest łatwo wyłowić ciekawy krawat w TKMaxx, ale załączam dwa nabytki z okresu ostatnich kilku miesięcy:

 

 

1. Biella - pokazywany wczoraj w CMDNS - bawełna z lnem (30/70)

 

2. Fiorio Milano - 5-fold, 100% jedwab, ale z ciekawą fakturą (wygląda jak len) 

post-3154-0-16914300-1433319361_thumb.jp

post-3154-0-09780000-1433319385_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.