Skocz do zawartości

Ciekawe i nietuzinkowe nabytki


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

od czasu jak pierwszy raz zobaczyłem capsule wallet na kickstarterze  to jestem jego wiernym fanem. Zarówno pod względem funkcjonalności jak i jakości wykonania i trwałości. Ale że powstały teraz nowe wersje, to postanowiłem przesiąść się na aligatora ...

 

więcej szczegółów tu: http://capsulewallets.com/

 

 

post-2243-0-55417800-1418387589_thumb.jp

post-2243-0-89519200-1418387595_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie konfiguracja jest taka. w przegródce z zewnątrz dowód i prawo jazdy plus czasami jakieś pokwitowanie, w środku - 5 banknotów zwinięte na 4 i 6-8 kart i lub wizytówki oraz karta magnetyczna do otwierania drzwi (działa bez wyjmowania), a od frontu (tu gdzie teraz aligator) 3 najczęściej używane karty płatnicze. Więc w środkowej przegródce mam te rzadko używane karty, ale przez to że mam banknoty i robi się lekka przestrzeń to nie ma problemu z wyjmowaniem.   

 

edyta: tak mam też pierwszą wersję niebieską z textured saffiano leather. Jak na razie praktycznie niezniszczalna.

Edytowane przez wolezozole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą służby specjalne monitorujące zachowania zakupowe Aniołka, który będzie podkładał prezenty pod choinką jestem (już prawie) posiadaczem wyjątkowej poszetki z jedwabiu zadrukowanego jednym z obrazów Dwurnika: http://www.desamodern.pl/product-pol-982-Poszetka-jedwabna-Most-na-Wisle-i-Palac-Kultury.html

Poszetki o wymiarach 35x35cm są wyprodukowane w Milanówku w zamkniętym nakładzie 300 egzemplarzy.

 

pol_pm_Poszetka-jedwabna-Most-na-Wisle-i

 

Na stronie desamodern.pl jest też kilka innych modeli poszetek oraz damskie apaszki.

 

Pozdr,

 

wojvv

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mi nie uwierzycie, ale nie zwróciłem zupełnie uwagi na sposób obszycia...

Ale obiecuję odpowiedzieć po Wigilii ;-)

 

Pozdr,

 

wojvv

 

Poszetka jest obszyta "na zakładkę" (chyba?) - tj. szwem, który nie jest szwem "na okrętkę". Ale przy b. delikatnym jedwabiu, który został użyty szew "na okrętkę" nie sprawdziłby się. Brzegi poszetki są pięknie i równo podwinięte i obszyte.

 

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.