Jump to content
Wincenty

Jan Kielman - Brogsy

Recommended Posts

Rzemieślnik wykonał dobrą robotę wg koncepcji klienta: pierwsze obuwnicze bespoke = all in one. Sorry, wyszła taka świąteczna choinka na bogato

Mocno przesadzasz. Buty są spójne stylistycznie i nie mam na myśli stylistyki świątecznej. Myślę, że Twoje caponki od TJa wzbudziłyby podobne zainteresowanie przechodniów :)

Mocno przesadzasz. Buty są spójne stylistycznie i nie mam na myśli stylistyki świątecznej. Myślę, że Twoje caponki od TJa wzbudziłyby podobne zainteresowanie przechodniów :)

Wg mojej wiedzy brogsy z potrójnym przeszyciem nie są spójne stylistycznie. Nieklasyczny kolor zielony w męskim obuwiu skojarzył mi się z choinką. Na początku wszyscy się zachwycali na tym forum klasycznymi, czarnymi wiedenkami o wysmuklonym kształcie jako złotym środku pierwszego wyboru, ale takie podstawowe wzory dawno się już opatrzyły, więc różne wytwory wyobraźni zbierają aktualnie słowa podziwu i uznania. Tak jak wyżej napisałem, rzemieślniczo są starannie wykonane, a z czym je zgrać, aby nie tylko buty skupiały uwagę, to już nie mój problem. :)

• Upvote 1

Wg mojej wiedzy brogsy z potrójnym przeszyciem nie są spójne stylistycznie. Nieklasyczny kolor zielony w męskim obuwiu skojarzył mi się z choinką. Na początku wszyscy się zachwycali na tym forum klasycznymi, czarnymi wiedenkami o wysmuklonym kształcie jako złotym środku pierwszego wyboru, ale takie podstawowe wzory dawno się już opatrzyły, więc różne wytwory wyobraźni zbierają aktualnie słowa podziwu i uznania. Tak jak powiedziałem, rzemieślniczo są starannie wykonane.

Odróżnijmy podziw od odrobiny otwartości i tolerancji :)

Odróżnijmy podziw od odrobiny otwartości i tolerancji :)

Ktoś musi na tym forum od czasu do czasu wzniecić jakiś pożar, aby dyskusja nie była jałowa.  ;)

• Upvote 2

I za to Cię lubimy, Przemek! :)

Ktoś musi na tym forum od czasu do czasu wzniecić jakiś pożar, aby dyskusja nie była jałowa.  ;)

• Upvote 4

"a z czym je zgrać, aby nie tylko buty skupiały uwagę, to już nie mój problem. "

Przy okazji innego wątku pokażę z jakim zestawem widzę zielony kolor i jasne szycie. To jest właśnie wg mnie clue męskiej elegancji, czy chodzi o bogato zdobiony krawat, bransoletki lub spinki. Przemyślane, oryginalne i dopasowane zestawienie.

• Upvote 1

Moje już miesiàc temu uszyte a nie mam czasu pojechać odebrac. Prawi o nich zapomniałem

To może zorganizujemy odbiór grupowy ;).

Ale one pasujà na jedna stopè jak u Kopciuszka

Pamiętajmy, że przed Kopciuszkiem pantofelek mierzyło całe towarzystwo obecne na balu :twisted:

Niestety przez wygaśnięcie zdjęć nie miałem okazji podziwiać je prosto z pracowni, jednak po spa wyglądają jak nowe, a jeśli przesadzam, to najwyżej kilka razy wkładane. Piękne buty!