Skocz do zawartości

Jan Kielman - Brogsy


Wincenty

Rekomendowane odpowiedzi

Rzemieślnik wykonał dobrą robotę wg koncepcji klienta: pierwsze obuwnicze bespoke = all in one. Sorry, wyszła taka świąteczna choinka na bogato

Mocno przesadzasz. Buty są spójne stylistycznie i nie mam na myśli stylistyki świątecznej. Myślę, że Twoje caponki od TJa wzbudziłyby podobne zainteresowanie przechodniów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno przesadzasz. Buty są spójne stylistycznie i nie mam na myśli stylistyki świątecznej. Myślę, że Twoje caponki od TJa wzbudziłyby podobne zainteresowanie przechodniów :)

 

Wg mojej wiedzy brogsy z potrójnym przeszyciem nie są spójne stylistycznie. Nieklasyczny kolor zielony w męskim obuwiu skojarzył mi się z choinką. Na początku wszyscy się zachwycali na tym forum klasycznymi, czarnymi wiedenkami o wysmuklonym kształcie jako złotym środku pierwszego wyboru, ale takie podstawowe wzory dawno się już opatrzyły, więc różne wytwory wyobraźni zbierają aktualnie słowa podziwu i uznania. Tak jak wyżej napisałem, rzemieślniczo są starannie wykonane, a z czym je zgrać, aby nie tylko buty skupiały uwagę, to już nie mój problem. :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej wiedzy brogsy z potrójnym przeszyciem nie są spójne stylistycznie. Nieklasyczny kolor zielony w męskim obuwiu skojarzył mi się z choinką. Na początku wszyscy się zachwycali na tym forum klasycznymi, czarnymi wiedenkami o wysmuklonym kształcie jako złotym środku pierwszego wyboru, ale takie podstawowe wzory dawno się już opatrzyły, więc różne wytwory wyobraźni zbierają aktualnie słowa podziwu i uznania. Tak jak powiedziałem, rzemieślniczo są starannie wykonane.

Odróżnijmy podziw od odrobiny otwartości i tolerancji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a z czym je zgrać, aby nie tylko buty skupiały uwagę, to już nie mój problem. "

Przy okazji innego wątku pokażę z jakim zestawem widzę zielony kolor i jasne szycie. To jest właśnie wg mnie clue męskiej elegancji, czy chodzi o bogato zdobiony krawat, bransoletki lub spinki. Przemyślane, oryginalne i dopasowane zestawienie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.