Skocz do zawartości

Jan Kielman - Brogsy


Wincenty

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłą sobotę zamówiłem buty na ul. Chmielnej 6. Zdecydowałem się na brogsy z ciemnobrązową podeszwą, 3 x szyte, jasne nici.

Długo zastanawiałem się nad kolorem skóry, a w zasadzie nad odcieniem koloru zielonego i oliwki. Zdecydowałem się na taki:

hqf4.jpg

 

Tutaj w pomieszczeniu:

bcib.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

nietypowy kolor, rzadkie wzornictwo = każdy forumowicz Ciebie rozpozna na ulicy :D

 

patrząc na datę pierwszego wpisu muszę przyznać, że realizacja przebiegła sprawnie ..

 

pls daj znać jak się noszą. Wklejam zdjęcia z Twoich linków.

 

pozdrawiam

d

 

88377c9643ff11e3b80e22000ae91445_8.jpg

 

5163d1ce43ff11e398e622000aa819f6_8.jpg

 

7f21252643ff11e3b7d222000a9f0a2d_8.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę fotek:

http://instagram.com/p/gOm86VlGbG/

http://instagram.com/p/gOmy6sFGay/

http://instagram.com/p/gOm3L-FGa6/

Buty były do odebrania już tydzień temu, ale dopiero dziś mogłem je odebrać. Wyjeżdżam na urlop więc dopiero w grudniu w nich pochodzę. Pierwsza przymiarka wypadła rewelacyjnie. Buty idealnie dopasowane, jak w kapciach pomimo bardzo szerokiej stopy. Na razie nie będę używał kremu czy pasty w zielonym kolorze, ponieważ chcę zachować jasne nici. Jestem w 117% zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzemieślnik wykonał dobrą robotę wg koncepcji klienta: pierwsze obuwnicze bespoke = all in one. Sorry, wyszła taka świąteczna choinka na bogato. Od pomysłów głowa nie boli, tylko spokojnie można byłoby obdzielić tymi fajerwerkami trzy pary butów do miasta i na wieś. Tak wyszły brogsy po ostrym tuningu, ale Kielman już nie takie projekty realizował. W przewodniku miejskim były kiedyś pokazywane trzewiki z krokodyla z podeszwą commando i bocznymi kieszonkami.  :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzemieślnik wykonał dobrą robotę wg koncepcji klienta: pierwsze obuwnicze bespoke = all in one. Sorry, wyszła taka świąteczna choinka na bogato. Od pomysłów głowa nie boli, tylko spokojnie można byłoby obdzielić tymi fajerwerkami trzy pary butów do miasta i na wieś. Tak wyszły brogsy po ostrym tuningu, ale Kielman już nie takie projekty realizował. W przewodniku miejskim były kiedyś pokazywane trzewiki z krokodyla z podeszwą commando i bocznymi kieszonkami.  :)

Jak zwykle ekstremalnie i na ostrzu noża. Buty z pewnością są zbyt "obficie" wykonane na rozpatrywanie ich w kategoriach sartorialnych, ale jeśli ktoś lubi tylko parafrazować elegancję mogą być świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 'sartoria' nie moglaby miec dozy ekstrawagancji, czy wrecz ostentacji?

Buty z pewnoscia nie baleza do kategorii dyskretnej, operujacej szczegolem elegancji, ale to kwestia indywidualnego wyboru i pomyslu na wyrazanie siebie.

Zalozenia projektu byly takie, ze buty krzycza 'jestesmy obuwniczym bespoke!'.

I tak na naszej ulicy ten krzyk bedzie bajwyzej szeptem.

Jest z fantazja i bardzo dobrze, tym bardziej, ze sam bym sie raczej nie odwazyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.