Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim forumowiczom.

Obecnie uczęszczam do jednego z wielkopolskich liceów i kilka miesięcy temu odkryłem prawdziwe piękno klasycznej mody męskiej, która zdecydowanie się wyróżnia w dzisiejszym morzu dresów, butów New Balance i tym podobnych rzeczy noszonych przez moich rówieśników.

Jestem pasjonatem biegania, kalisteniki oraz perfum.

Forum przeglądam już od jakiegoś czasu i doszedłem do wniosku że czas najwyższy się zarejestrować więc niezmiernie mi miło dołączyć do grona forumowiczów.

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego, stylowego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał że tak wielką siłę może mieć społeczność internetowa na takiego antyspołecznego typa jak ja. Jeszcze rok temu wydanie 300pln na "buty" było wyzwaniem a teraz 1000 pln jest akceptowalne. W każdym razie dziękując forumowiczom witam serdecznie i pozdrawiam. Marek z Marek .... k. Warszawy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór..

 

Wypada się przywitać, 

 

Forum czytam od dawna ,głównie zainteresowany tematem butów GYW. 

 

Ale jak uda Wam się wcisnąć mnie kiedyś w garnitur na miarę to będę dozgonnie wdzięczny.. :)

 

Z butów bliżej mi do Red Wing,Frye,Chippewa, motocyklowych -jak  Gold Top ,Sendra itp, ale dwie pary Loake'ów (Shoemakers i 1880 ) 

 

i pierwsze Yanko z SC również zawitały pod strzechę ;) PS:Aldeny Indy też mieszczą się w mojej definicji "fajnego,tudzież bardzo fajnego" obuwia.. nawet bardzo.. :)

 

 

Tak czy inaczej ,będę dalej uważnie śledził wątki Forum  i nabierał stopniowo wiedzy.

 

pozdrawiam także znajomych z innych forów.. ;)

 

Michał (Warszawa-Żoliborz) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry,

 

na forum zarejestrowany od ponad 2 lat, wcześniej jeszcze sporo czasu bez rejestracji.

Jestem już po zakupie swoich pierwszych yanko (tak, dołożyłem),i SuSu. Codziennie doceniam również wiedzę i klasę forumowiczów w codziennym komponowaniu zestawów.

 

miłego poniedziałku

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panom,

 

witałem się już co prawda w temacie SuitSupply (mój pierwszy post), ale widzę, że jest taka sekcja, więc przywitam się i tutaj. Na imię mam Jacek, wczoraj po raz kolejny kończyłem 18 lat ;)

Tematyką męskiej elegancji zainteresowałem się po przeczytaniu uroczego dzieła "Gentleman. Mam zasady" pana Granville'a :)

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.