Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

gdy pierwszy raz trafiłem na forum zastanawiałem jak się Wam wszystkim chcę tak codziennie tu wchodzić i dyskutować. Potem stopniowo zacząłem wchodzić coraz częściej przeglądając kolejne wątki. Teraz wchodzę już bardzo często, założyłem konto i mam nadzieję, że z życzliwością odpowiecie na moje ewentualne pytania. Póki co większość znajduje w obecnych wątkach, a nie chcę niepotrzebnie zawracać głowy.

Pozdrawiam. 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerkałam na forum od dawna, od jakichś 2 miesięcy zaczęłam się nieco udzielać, ale już zupełnie niedawno zaczęłam przeglądać wątki spoza kobiecej elegancji i odnalazłam ten temat. 
Wypadałoby więc się przedstawić i przywitać jak należy.

Witam wszystkich : )
Na imię mam Agata i właśnie włączam się w ideę budowania swojej szafy (jak i ogólnie wizerunku) w bardziej świadomy sposób. 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,
na imię mam Sebastian, a rocznik mych narodzin to 1993. Rok temu obroniłem tytuł inż. na Politechnice Gdańskiej, a moja branża (budownictwo) niespecjalnie oferuje potrzebę noszenia eleganckiego ubioru. Dość powiedzieć, że gdy kupiłem sobie koszulę wólczanki i przyszedłem w niej do pracy, to od razu usłyszałem pytania, gdzie się tak wystroiłem i czy przypadkiem na randkę nie idę :) (a praca biurowa, przy projektowaniu). Chcę po prostu zmienić nieco swój wizerunek (mimo iż od jakiegoś czasu zakładam koszule, ale są to raczej pozycje "studenckie" kraciaste...). Na forum trafiłem niejako poprzez przeglądanie społeczności blogerskiej (głównie Tomasza Milera), a na blogi o męskiej elegancji z kolei poprzez przygotowania do ślubu (wrzesień br.). Zdecydowanie chciałem uniknąć kreacji potworków w wykonaniu niektórych Panów Młodych, wobec czego powoli przymierzam się do bespoke na tę uroczystość. Chciałbym wszystkich tutaj pozdrowić i podziękować za edukowanie niedoświadczonych :)

 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

mam na imię Grzesiek, wiek słuszny, pracuję w biurze,w Gdańsku,  w branży odzieżowej,  ale nieco innej, codziennej. Choć jedna z marek mojej firmy była tu komentowana na forum. Na razie poczytam sobie, bo nie mam chyba zbyt wiele do powiedzenia, ponad to, co już tu jest w wątkach. Może w podforum zegarkowym...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, 

na imię mam Piotrek i 29 wiosen na karku. Obecnie przygotowuję się do ślubu. Szukając inspiracji co do garnituru i butów odkryłem Waszą kopalnię wiedzy i przy okazji cały wielki świat męskiej elegancji. Do tej pory nie przykuwałem do tego wielkiej uwagi, ale im dłużej czytam to forum, tym bardziej chcę wniknąć w ten świat. Mam nadzieję, że mi pomożecie szanowni Koledzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć wszystkim, 

Na imię mam Patryk i od ładnych paru miesięcy przeglądam anonimowo Wasze forum. W końcu postanowiłem zrobić zdecydowany krok ku światłości męskiej mody i spisałem sobie, zgodnie z niektórymi wątkami, co powinno znaleźć się w mojej nowej garderobie. Konsekwencją tego jest także moja, już zarejestrowana, obecność tutaj oraz chęć nauczenia się jak najwięcej. 

Trzymajcie kciuki abym nie zszedł na ciemną stronę mocy tanich sustytutów... ;) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Othar napisał:

Trzymajcie kciuki abym nie zszedł na ciemną stronę mocy tanich sustytutów... ;) 

Nie ić tą drogą. Zawsze dokładaj! Lepiej odmówić sobie jednego, dwóch browarków i dołożyć do Vassa* :-)

* A Vass to był taki student chyba jak dobrze pamiętam.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! 

Mam na imię Michał, mam 19 lat, jestem z Łodzi. Zarejestrowałem się, co prawda, już jakiś czas temu, ale jakoś nie było okazji, żeby się przywitać :)  Od dłuższego czasu staram się zmieniać swoją garderobę bazującą na tshirtach, bluzach i jeansach w taką, opartą o koszule, swetry i chinosy. Idzie mi to znacznie lepiej dzięki Waszej pomocy. Udało mi się także tutaj upolować garnitur na studniówkę i dzięki Wam wybrałem do niego poszetkę od Poszetka.com. Aktualnie przede mną zamówienie z CT i poszukiwanie jakichś brązowych brogsów w okazyjnej cenie, bo niestety na Johna Lobba JESZCZE mnie nie stać :P 

A... i oczywiście nie musicie mnie przestrzegać przed tym, że temat mocno wciąga. Ja JUŻ wiem, że jak będę miał stałe dochody, to nie skończy się na 5 koszulach, garniturze granatowym i szarym i dwóch parach butów...

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

byłem tu już wcześniej ale z uwagi na sprawy prywatne, które przemilczę, zrobiłem przerwę.
Możecie kojarzyć mnie przede wszystkim z grupowymi zamówieniami w CT (od vol 1-11), które realizowałem.

Bardzo mi miło znaleźć się ponownie w tak zacnym gronie.

Rafał

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Nazywam się Michał pochodzę z Rzeszowa, obecnie studiuję w Warszawie. Interesuję się modą męską od ponad dwóch lat. Przez ten czas zdobyłem sporą wiedzę na temat ubrań, jakości tkanin i krawiectwa miarowego. W wolnym czasie skupuję tkaniny do kolejnych projektów bespoke, w samych tkaninach miłuję się już chyba bardziej niż w gotowych ubraniach. Obszywam własnoręcznie poszetki, szyję krawaty (na razie tylko z szantungu). Wielokrotnie pomagałem w znalezieniu dla moich przyjaciół wymarzonych tkanin i chętnie w tym zakresie Wam pomogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć, jestem Kacper, mam 23 lata. Forum śledzę od jakiegoś czasu ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować i od razu przedstawić. Jestem na etapie początkowym, zaczynania od podstaw i dopiero kompletuje swoją garderobę, dlatego tym chętniej czytam (i oglądam) Wasze wpisy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Na imię mam Paweł, odrobinę po trzydziestce. Pracuję w sektorze bezpieczeństwa. W ramach hobby sport, dobra książka i oczywiście klasyczna moda męska. 

Forum obserwuję od dłuższego czasu, więc pora wreszcie dodać coś od siebie. Czytanie Waszych rad pozwoliło mi dokonać wielu dobrych wyborów i uniknąć kilku wpadek. Oczywiście człowiek uczy się przez całe życie, więc nadal będę pokornie pobierał nauki od najlepszych.

 

Pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem Piotr i mieszkam w Łodzi. Wykształcony na inżyniera systemów telekomunikacyjnych po kilku latach pracy porzuciłem zawód na rzecz pasji, którą jest rzemiosło. Obecnie pracuję głównie z drewnem, stalą, naturalną skórą oraz szkłem i robię ładne rzeczy dla wymagających klientów, których nie satysfakcjonuje masówka  z sieciówek. Klasyczną męską elegancją interesuję się od dawna, a moja wrodzona dbałość o detale przejawia się zarówno w pracy jak i przy doborze garderoby.

Będę miał Wam do zaoferowania zaprojektowaną przez siebie linię produktów galanteryjnych, wykonanych przez ręczne szycie drewna i skóry, ale jeszcze chwilę trzeba na to zaczekać :)

Miłego dnia!  

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam szanownych kolegów współforumowiczów,

na imię mi Sławek przekroczony rubikon 40 - prowadzę własną działalność - dokładnie importuję odzież i galanterię z USA - po prostu słabość do jakości przekułem w zajęcie na stałe. Jakich marek - nie powiem - autoreklamy uprawiał nie będę na tej części forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.