Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Nie dawno się zarejestrowałem, wcześniej tylko czytanie.
Męska elegancja, interesuje mnie od dawna, ale jeszcze sporo jest do nauki.

Obecnie kończę studia prawnicze, staram się sporo podróżować głównie w kierunku wschodnim.
Jeżeli ktoś z forum chciał by udać się na wyprawę do Lwowa, albo odpocząć, nad morzem w Odessie służę pomocą.

Pozdrawiam
Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziań Dobry,

 

Mam na imię Paweł i od długiego czasu przeglądam forum, czerpiąc z niego masę wiedzy oraz inspiracji co pozwala mi uniknąć wielu błędów "nowicjusza" przy kompletowaniu garderoby, za co doświadczonym forumowiczom serdecznie dziękuję. Dziś postanowiłem się zarejestrować. Chciałbym stać się również aktywnym użytkownikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Po kilku tygodniach przeglądania forum zdecydowałem się wyleźć z nory i przywitać.

Jako że za pół roku mój ślub - pewnie będę albo pytał o pomoc, albo pochwalę się z czasem jakimś projektem (planowana kamizelka do granatowego garnituru, materiał jest, teraz szukam krawca).

 

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie Szanownych Panów!

 

Po zmianie swojego stylu na bardziej elegancki i poważny, postanowiłem w końcu dołączyć do tego szanowanego forum, aby czerpać dalsze inspirację i wiedzę dotyczące klasycznej męskiej elegancji i życia prawdziwego gentlemana.

 

Pozdrawiam,

Maksymilian. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry,

 

Kilka dni temu znalazłem to forum i zarejestrowałem się. Pora więc przywitać się, co niniejszym czynię.

 

Z uwagi na rodzaj pracy (częste wizyty na brudnych stanowiskach maszyn w zakładach przemysłowych) nie często mam okazję korzystać ze strojów eleganckich, ale dusza często krzyczy o poszetkę.

Jestem z Warszawy i od 41 lat niepokoję ludzkość swoją obecnością.

 

Miłego dnia,

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzień dobry Forumowiczom.

Mam na imię Michał. Forum czytam od około pół roku. Głównie szukam informacji o jakość produktów. W modzie lubię minimalizm, ale też spokojne, kolorowe stylizacje. 

Serdecznie pozdrawiam
Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Nazywam się Dawid. Jestem z północnego Mazowsza. Jestem przed trzydziestką, albo lepiej (młodziej) zabrzmi dwadzieścia kilka lat. Tematem mody męskiej zacząłem interesować się jakieś 3 lata temu. Pół roku temu trafiłem na to forum pełne cudownej wiedzy. Obecnie postanowiłem się w końcu zarejestrować i przywitać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Pozdrawiam Szanowne Grono entuzjastów klasyki i elegancji.
Zanim zacząłem zgłębiać zawartość forum, żyłem w błogiej nieświadomości, gdzie but był po prostu pantoflem,
Oxford Uniwersytetem, Monk Jazzmanem a popelina rodzajem kompromitacji.
Poprzez rejestrację mam nadzieję zwiększyć tempo przyswajanej wiedzy i wdrażać ją w życie.
Na razie choroba się rozwija i z tego co widzę, jest nieuleczalna.
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mariusz z Gliwic, od zeszłego roku interesuję się tematyką męskiej elegancji, do tego uwielbiam kapelusze (strasznie żałuję, że dopiero dołączyłem i nie załapałem się na projekt forumowy - niemniej mam nadzieję, że jeszcze jakiś się pojawi ;)). Od dłuższego czasu tu zaglądam, a teraz postanowiłem również dołączyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Panowie i być może Panie,

nazywam się Daniel i przyłączyłem się do Waszego szerokiego grona aby zaczerpnąć inspiracji. Jakoś nie mogę sobie poradzić aby coś zrobić ze swoją garderobą, a szczególnie aby łączyć ze sobą elementy. Mam nadzieję że wniosę coś dobrego na to forum tak aby równowaga w przyrodzie została zachowana.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, Panie i Panowie.

Miło mi dołączyć do Państwa. Jestem Dawid, tematyką elegancji męskiej interesuję się od kilku lat, ale dopiero lektura m.in. tego forum pokazała mi, ile jeszcze pracy przede mną, żeby choć trochę wiedzieć. Dlatego się zarejestrowałem i chciałbym dalej - tym razem także aktywnie - czerpać stąd informacje i pomysły.

Pozdrawiam,

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem Kacper, pojawiłem się tutaj raptem przed chwilą. Oprócz pomocy w poszukiwaniach, pragnę także zapoznać się lepiej z prezentowaną tutaj tematyką, i mam nadzieję iż z biegiem czasu sam co nieco zacznę tutaj wnosić. 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Mateusz, lat 25, Kraków. Od jakiegoś czasu staram się śledzić regularnie forum, co już mogę przyznać wpłynęło na pewne detale ubioru. Mam nadzieję, że mój, w swoich kręgach uznawany za nad wyrost "stylówkowy" styl, ulegnie dalszej poprawie z czasem i sam będę mógł wprowadzić trochę merytorycznych postów na to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.