Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry wszystkim w kolejnym, lepszym Nowym Roku!

 

Jako, że temat służy do przedstawiania się, ale nie chciałbym aby mój post przyjmował formę reklamę, XXXXXXXXXXXXXXXl ;-)

 

Do zobaczenia w kolejnych tematach!

 

 

Edyt.: MOD reklama

 

Rok 2016.. rokiem nowych plag egipskich...

 

post-3154-0-99948000-1451815153_thumb.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie,
nazywam się Konrad, jednak preferuję zwracanie się do mnie poprzez pseudonim artystyczny - Kuna. Pochodzę z Dolnego Śląska, ale studia (historia wojskowości, filologia germańska z filologią rosyjską) rzuciły mnie do wyjątkowego miasta - Poznania. Zajmuję się rekonstrukcją historyczną: Strzelca najemego z XVw. oraz starszego ułana - sanitariusza z Szwadronu Łączności nr7 na lata 1937-1939.
Jak łatwo się domyśleć mój styl był ubiegłowiekowo-wojskowy, a wnętrze szafy skrywało milion interpretacji koloru khaki. Ewentualnie jeden czarny garnitur, który zawierał w sobie bardzo brzydki termin z materiałoznawstwa  na literę p...
Na wakacjach przestałem się okłamywać, że nie ocenia się ludzi po okładce i tak zacząłem czytać blogi, książki oraz trafiłem na to forum. Jako historyk chciałbym wzbogacić forum informacjami jak to drzewiej (1925-1945) bywało.Również w stylizacjach współczesnych będę odwoływał się do okresu międzywojennego.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie,

nazywam się Konrad, jednak preferuję zwracanie się do mnie poprzez pseudonim artystyczny - Kuna. Pochodzę z Dolnego Śląska, ale studia (historia wojskowości, filologia germańska z filologią rosyjską) rzuciły mnie do wyjątkowego miasta - Poznania. Zajmuję się rekonstrukcją historyczną: Strzelca najemego z XVw. oraz starszego ułana - sanitariusza z Szwadronu Łączności nr7 na lata 1937-1939.

Jak łatwo się domyśleć mój styl był ubiegłowiekowo-wojskowy, a wnętrze szafy skrywało milion interpretacji koloru khaki. Ewentualnie jeden czarny garnitur, który zawierał w sobie bardzo brzydki termin z materiałoznawstwa  na literę p...

Na wakacjach przestałem się okłamywać, że nie ocenia się ludzi po okładce i tak zacząłem czytać blogi, książki oraz trafiłem na to forum. Jako historyk chciałbym wzbogacić forum informacjami jak to drzewiej (1925-1945) bywało.Również w stylizacjach współczesnych będę odwoływał się do okresu międzywojennego.

Serdecznie witamy!

Również interesuje się tego rodzaju tematyką, więc czuję że się zaprzyjaźnimy ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór jakiś czas temu postanowiłem na zmienienie swojego stylu ubierania na bardziej elegancki .Niestety moi znajomi nie podzielają mojej pasji, więc nie mam za bardzo z kim podyskutować na interesujące mnie tematy.Dlatego zdecydowałem się na dołączenie do tego Forum,mam nadzieję,że poszerzę tutaj swoją wiedzę.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

Jestem studentem stomatologii na Uniwersytecie w Białymstoku. Wraz z rozpoczęciem studiów zacząłem poszukiwanie własnego stylu oraz inspiracji. Pierwsze kroki stawiałem poprzez blogi m.in. Mr. Vintage czy Szarmant, a następnie przez obecne forum, które jest kopalnią cennych dla mnie informacji. Poza czasem spędzonym na przeglądaniu forum moimi zainteresowaniami są: sztuki walki, stare aparaty Polaroid, dobra książka oraz wycieczki po górach.

Miłego dnia i pozdrawiam serdecznie
Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

przeglądam to forum od pewnego czasu i uznałem, że warto byłoby mieć tu konto. Jestem licealistą z Łodzi, od niedawna zainteresowanym klasyczną elegancją. Moje hobby to filozofia polityki i historia, aczkolwiek w obu tematach posiadam wiedzę raczej fragmentaryczną. Nie będę zapewne zbyt aktywnym użytkownikiem, ponieważ nie czuję się osobą wystarczająco kompetentną by prowadzić dyskusje na temat ubioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Mam na imię Łukasz pochodzę spod Wrocławia.

 

Cieszę się, że jest tylu fascynatów męskiego stylu, ponieważ od dłuższego czasu czytam forum, i dzięki Wam udało mi się wiele nauczyć oraz zmienić w swojej garderobie, i nie tylko.

 

Do tej pory myślałem, że wypracowałem swój styl - ale z każdym tematem "swój styl" topniał. Począwszy od pasty do butów, skończywszy na garniturze!

 

 

Mam nadzieję, że jeszcze wiele przede mną - i przygoda z dobrym ubiorem się zaczyna :-)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.