Skocz do zawartości

Przedstaw się na forum


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Koleżanki i Kolegów. Troszkę już z Wami jestem lecz nawet spóźniony winien się przedstawić. Przed 40 i ciągle mlody. Męska elegancja interesuje mnie od dawna ale dopiero od kilku miesięcy uczę się jej na serio. Głównie od Was choć zacząłem od mr Vintage (pozdrawiam). Poznałem już także Kolegę, który, moim zdaniem, tworzy najwspanialsze paski do zegarkow ( także pozdrawiam). Mam nadzieję, że będę miał okazję poznać szersze grono wielbicieli elegancji. Za wszystkie dotychczasowe rady dziękuję a jeśli kogoś urazilem przepraszam. Witajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post, więc miejsce odpowiednie aby się przedstawić i przywitać. Mieszkam w mieście "Świętej wieży",pracownik corpo, natomiast w rubryce pasje mogę sobie przypisać żużel i siatkówkę. Trzeba brać odpowiedzialność za całokształt, w tym i za wygląd stąd moja tutaj obecność. Jestem pod wrażeniem zgromadzonej w tym miejscu wiedzy i zamierzam ją wykorzystywać.

Część Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie i Dostojne Damy,

Miło mi jest dołączyć do grona sympatyków klasycznej męskiej elegancji. Mam nadzieję na wiele interesujących i pouczających rozmów na tym forum.

 

:D

 

Wybaczcie nader pompatyczny ton, ale totalnie nie wiedziałem, jak zacząć powitanie bez używania obrzydłego "Witam" lub zwrotów odnoszących się do pory dnia.

 

Mniej formalnie:

Jestem młodym informatykiem / studentem i mieszkam w Warszawie. Niedawno dzięki ustablizowaniu dochodów i pod wpływem kilku znanych tu blogerów zacząłem się bardziej troszczyć o własny styl. Wiele już na temat męskiej mody się nauczyłem dzięki temu forum i liczę na dalszy rozwój mojej wiedzy.

  • Oceniam pozytywnie 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że w dniu jutrzejszym minie rok od czasu kiedy zarejestrowałem się na forum chciałbym się ze wszystkimi serdecznie przywitać. Był to dla mnie rok aktywnego śledzenia wątków na forum i zdobywania obszernej wiedzy z zakresu męskiej elegancji. Przy okazji miałem również przyjemność zapoznania się z kilkoma pozycjami literatury w interesującym nas temacie. Czuję się bardzo wzbogacony przez te wszystkie informacje i oczywiście cały czas kompletuję szafę gentlemana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Na imię mam Bartek, zawodowo zajmuje się rynkami finansowym, hobbystycznie literaturą fantastyczną, ale i kwestie męskiej elegancji nieco mnie intrygują, stąd rejestracja tutaj. Parę lat temu udzielałem się trochę na forach zegarkowych, potem jakoś zbrakło czasu, ale rozpoznaję wśród użytkowników Forum parę znajomych nicków 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Mam na imię Wojciech. Przyznaję, że wpisuje się w pewien trend, a mianowicie - na forum dotarłem poszukując wiedzy na temat tego jak elegancko i z klasą wyglądać w dniu ślubu, który zbliża się wielkimi krokami.

Pozdrawiam forumowiczów

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze,

Jestem kolejnym użytkownikiem zarejestrowanym z powodu nadchodzącego ślubu. Natomiast forum przeglądam od około roku poszukując wiedzy o klasycznej męskiej elegancji. Chęć zmiany stylu zaczęła się od butów, a dokładniej od przeczytania artykułu o klasycznym obuwiu. Nauka trwa, garderoba w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! 

 

Jestem współzałożycielem łodzkiego kwartetu klarnetowego MazelTov Clarinet Quartet.

Mieszkam w Łodzi, forum przeglądam od prawie roku. Poza muzyką interesuje się również zegarkami i sportami motorowymi. 

Pozdrawiam

S.K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam drodzy forumowicze.

 

Forum przeglądam od dawna ale dopiero teraz zdecydowałem się na wzięcie aktywnego udziału w jego funkcjonowaniu.

Już zdążyłem się wiele nauczyć w kwestii męskiej elegancji a mam nadzieję, że to dopiero początek.

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na pewno nic nowego do tego wątku nie wniosę, a jedynie powtórzę po kolegach nade mną. Od jakiegoś czasu śledzę forum, nawet napisałem kilka mniej lub bardziej merytorycznych postów. Jednak dopiero teraz zdecydowałem się przedstawić. Prywatnie miłośnik biegania, lotnictwa, historii najnowszej Polski, student o ograniczonym budżecie, bazujący na niedrogich rozwiązaniach, szukający elegancji na co dzień i inspirujący się zamieszczonymi zestawami w odpowiednich wątkach. Liczę na pomoc Drogich Forumowiczów w kwestiach wszystkiego, co dotyczy męskiej elegancji. Z pozdrowieniami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.