Jump to content

AMM

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About AMM

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. Z własnego, smutnego doświadczenia wiem, że z przyzwoitymi marynarkami, w rozmiarach 44 lub slim 46 jest bardzo ciężko i to w zasadzie w każdej kategorii cenowej. Jeżeli są, to wypadają mocno przykrótkie (zwłaszcza przy wzroście 174). Przeróbki marynarek w ramionach, klatce mają mizerny rezultat. Przyłączam się więc do prośby Kuby.
 2. Dzięki za pomoc. Mam nadzieję, że krawiec sobie z tym poradzi i da radę uratować heh? Z tym podwinięciem mam kłopot, bo automatycznie wydają mi się za krótkie z tyłu i boku. Wtedy chyba trzeba jeszcze bardziej zwężyć (obecnie 18,5). Zastanawia mnie też linia kantu, nie układa się z przodu tylko ucieka na boki.
 3. Odebrałem od krawca spodnie w kratę, szyte na miarę. Nie wiem sam co myśleć. Wiem, że coś jest nie tak, ale nie jestem w stanie samodzielnie stwierdzić co. Stąd też prośba do Was o pomoc. Z góry bardzo przepraszam za fatalną jakość zdjęć. Moje zastrzeżenia budzi : - fałdowanie z przodu - odstająca kieszeń (tak jakby była źle wszyta, czuje zgrubienie, da się to poprawić ?) - zbyt długie ? Nie jestem pewny, czy zmniejszenie spodni tu i ówdzie nie spotęguje fałdowania ? W pasie leżą idealnie. PS. zdjęcie tyłu spodni jest wyjątkowo niekorzystne (w rzeczywistości nie fałdują się tak znacznie).
 4. @Caporegime Dzięki za wskazówkę. Właśnie z tego względu bardziej niż w kierunku popeliny skłaniam się ku oxfordowi. @mosze Dzięki za opinię ale znałem ją już wcześniej (przed napisaniem posta przeszukałem forum natrafiając na Twój post o disco, bodajże z marca). Szkoda, że nie odniosłeś się do oceny samych parametrów materiału. A prosiłem, by nie "bić" za kolor !
 5. Drodzy, planuję "uszyć" na tailorstore czarną koszulę. Z założenia na luźniejsze dni do pracy. Pojawia się jednak problem jaki materiał wybrać. Waham się między dwoma i tutaj do Was prośba o pomoc. Który będzie lepiej leżał na strasznym chuderlaku (jakim jestem) ? W kreatorze i na zdjęciach ten oxford (opcja druga) wygląda na bardziej czarny niż popelina (opcja pierwsza), ale nie wiem na ile to po prostu przekłamanie zdjęć. Pomożecie OPCJA 1WSZA Savile Row, black 100% bawełna Pima, popelina , 115 g/m2 one ply 50s przędza 50/1 zdjęcie https://www.tailorstore.com/media/gfx/cached/fDgwMHw5MHxmZmZmZmY,/render/rs_shirt/normal/redshift_sample_cam/3676.png OPCJA 2GA Menfi, black 100 % bawełna, oxford, 185 g/m2 two ply 50 s przedza 50/2 zdjecie https://www.tailorstore.com/media/gfx/cached/fDgwMHw5MHxmZmZmZmY,/render/rs_shirt/normal/redshift_sample_cam/4054.png PS. nie bijcie za kolor. Po prostu "chodzi" za mną od jakiegoś czasu.
 6. AMM

  Mała renowacja

  Całkiem ciekawa sprawa mogłaby z tego wyniknąć. O ile drut był na chodniku i znamy zarządcę drogi, to czemu nie
 7. Poza tym co powiedzieli poprzednicy, myślę że warto zastanowić się nad zwężeniem spodni w okolicach kroku. Wydaje się to zabieg dosć bezpieczny, a myślę, że korzystny. Co do marynarki, to warto wytaliować, chociaż nie wiem, czy ten X, o którym wspominali Koledzy jeszcze bardziej się nie zwiększy ? Kwestia rozmowy z profesjonalistą.
 8. Coś mi tutaj nie pasuje, nie do końca wiem co. Być może brakuje czegoś, co by spajało całość (np. poszetka w kolorze zbliżonym do innych elementów stroju, albo zamiana butów na inny kolor ?
 9. @qvist Zgadzam się z przedmówcami - bardzo ciekawa marynarka - czy mógłbyś nam zdradzić więcej szczegółów, co do materiału ?
 10. Trudno się do czegoś przyczepić Garnitur był jakoś szczególnie dopasowywany, czy udało się tak "wstrzelić" w rozmiar?
 11. To chyba jakaś tajemnica, bo w żadnym wątku dotyczącym p. Stenki nie udało mi się znaleźć takiej informacji. Nie posiada również żadnej witryny Internetowej. PS. Też zastanawiam się nad skorzystaniem z jego usług.
 12. Szanowni, "przedstawiciel" Pomorza niniejszym informuje o swojej rejestracji. Na forum szukam głównie inspiracji, z czasem może coś więcej. Wszystkiego dobrego, AMM
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.